Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2020-02-08 15:00Σάββατο,
08 Φεβ 2020 15:00
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:4 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2020-02-08 15:00Σάββατο,
08 Φεβ 2020 15:00
ST GEORGES F.C. 0:1 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2020-02-08 15:00Σάββατο,
08 Φεβ 2020 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2020-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2020 15:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:3 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2η Αγωνιστική
2020-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2020 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 4:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2020-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2020 15:00
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 7:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2020-02-16 15:00Κυριακή,
16 Φεβ 2020 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:3 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2020-02-16 15:00Κυριακή,
16 Φεβ 2020 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:3 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
3η Αγωνιστική
2020-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2020 15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 4:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2020-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2020 15:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:8 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2020-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2020 15:00
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:1 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2020-02-23 15:00Κυριακή,
23 Φεβ 2020 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:1 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
4η Αγωνιστική
2020-02-29 15:00Σάββατο,
29 Φεβ 2020 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2020-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2020 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 2:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2020-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2020 15:00
ST GEORGES F.C. 3:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2020-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2020 15:00
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
5η Αγωνιστική
2020-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2020 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 3:4 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2020-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2020 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:1 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2020-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2020 15:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 1:4 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2020-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2020 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
6η Αγωνιστική
2020-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2020 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2020-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2020 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ ΑΚΥΡ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2020-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2020 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ ΑΚΥΡ. ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2020-03-15 18:30Κυριακή,
15 Μαρ 2020 18:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 ΑΚΥΡ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
7η Αγωνιστική
2020-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2020 15:30
ST GEORGES F.C. ΑΚΥΡ. ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2020-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2020 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΑΚΥΡ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2020-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2020 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ ΑΚΥΡ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2020-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2020 15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ ΑΚΥΡ. Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
8η Αγωνιστική
2020-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2020 15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ ΑΚΥΡ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2020-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2020 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 ΑΚΥΡ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2020-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2020 15:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. ΑΚΥΡ. ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2020-03-29 15:30Κυριακή,
29 Μαρ 2020 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ ΑΚΥΡ. Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
9η Αγωνιστική
2020-04-04 15:30Σάββατο,
04 Απρ 2020 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ ΑΚΥΡ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2020-04-04 15:30Σάββατο,
04 Απρ 2020 15:30
ST GEORGES F.C. ΑΚΥΡ. Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2020-04-04 15:30Σάββατο,
04 Απρ 2020 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ ΑΚΥΡ. ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2020-04-04 15:30Σάββατο,
04 Απρ 2020 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΑΚΥΡ. Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας