Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2020-02-08 15:00Σάββατο,
08 Φεβ 2020 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:0 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2020-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2020 15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2020-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2020 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2η Αγωνιστική
2020-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2020 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2020-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2020 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2020-02-16 15:00Κυριακή,
16 Φεβ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
3η Αγωνιστική
2020-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2020 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2020-02-23 15:00Κυριακή,
23 Φεβ 2020 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2020-02-23 15:00Κυριακή,
23 Φεβ 2020 15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
4η Αγωνιστική
2020-02-29 15:00Σάββατο,
29 Φεβ 2020 15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2020-02-29 15:00Σάββατο,
29 Φεβ 2020 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:0 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2020-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2020 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
5η Αγωνιστική
2020-03-04 15:00Τετάρτη,
04 Μαρ 2020 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2020-03-04 15:00Τετάρτη,
04 Μαρ 2020 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:0 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2020-03-04 15:00Τετάρτη,
04 Μαρ 2020 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
6η Αγωνιστική
2020-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2020 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2020-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2020 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 5:3 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2020-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2020 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 3:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣSPORTIVO (Πετρίδια)
7η Αγωνιστική
2020-03-11 15:30Τετάρτη,
11 Μαρ 2020 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑSPORTIVO (Πετρίδια)
2020-03-11 15:30Τετάρτη,
11 Μαρ 2020 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2020-03-11 15:30Τετάρτη,
11 Μαρ 2020 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
8η Αγωνιστική
2020-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2020 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΑΚΥΡ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2020-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2020 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2020-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2020 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ ΑΚΥΡ. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
9η Αγωνιστική
2020-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2020 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΑΚΥΡ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2020-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2020 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΑΚΥΡ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2020-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2020 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΑΚΥΡ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου
10η Αγωνιστική
2020-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2020 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2020-03-29 15:30Κυριακή,
29 Μαρ 2020 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΑΚΥΡ. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2020-03-29 15:30Κυριακή,
29 Μαρ 2020 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου