Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2020-09-19 16:30Σάββατο,
19 Σεπ 2020 16:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-09-20 16:30Κυριακή,
20 Σεπ 2020 16:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2020-09-20 16:30Κυριακή,
20 Σεπ 2020 16:30
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2:5 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
2020-09-20 16:30Κυριακή,
20 Σεπ 2020 16:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:6 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥMAIN PLAY
2η Αγωνιστική
2020-09-26 16:30Σάββατο,
26 Σεπ 2020 16:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 6:0 ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ
2020-09-26 19:00Σάββατο,
26 Σεπ 2020 19:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 13:0 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-09-27 16:30Κυριακή,
27 Σεπ 2020 16:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:3 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΟΛΥΜΠΙΚΟ
2020-09-27 16:30Κυριακή,
27 Σεπ 2020 16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
3η Αγωνιστική
2020-10-03 16:00Σάββατο,
03 Οκτ 2020 16:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 7:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2020-10-03 16:00Σάββατο,
03 Οκτ 2020 16:00
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:9 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝMAIN PLAY
2020-10-04 16:00Κυριακή,
04 Οκτ 2020 16:00
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
2020-10-04 16:00Κυριακή,
04 Οκτ 2020 16:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΟΛΥΜΠΙΚΟ
4η Αγωνιστική
2020-10-10 16:00Σάββατο,
10 Οκτ 2020 16:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:7 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-10-10 16:00Σάββατο,
10 Οκτ 2020 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 8:1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
2020-10-11 16:00Κυριακή,
11 Οκτ 2020 16:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 0:2 ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΟΛΥΜΠΙΚΟ
2020-10-11 16:00Κυριακή,
11 Οκτ 2020 16:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 5:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ
5η Αγωνιστική
2020-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2020 15:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 5:3 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣMAIN PLAY
2020-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2020 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-10-18 15:30Κυριακή,
18 Οκτ 2020 15:30
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
2020-10-18 15:30Κυριακή,
18 Οκτ 2020 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΟΛΥΜΠΙΚΟ
6η Αγωνιστική
2020-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2020 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 10:1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2020 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
2020-10-25 14:30Κυριακή,
25 Οκτ 2020 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΟΛΥΜΠΙΚΟ
2020-10-25 14:30Κυριακή,
25 Οκτ 2020 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 4:2 ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
7η Αγωνιστική
2020-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2020 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:10 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥMAIN PLAY
2020-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2020 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:3 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΟΛΥΜΠΙΚΟ
2020-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2020 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 7:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2020 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 5:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
8η Αγωνιστική
2020-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2020 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 0:8 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΟΛΥΜΠΙΚΟ
2020-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2020 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2020 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 13:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
2020-11-08 14:30Κυριακή,
08 Νοέ 2020 14:30
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 10:0 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
9η Αγωνιστική
2020-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2020 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ ΑΚΥΡ. ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΟΛΥΜΠΙΚΟ
2020-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2020 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-11-15 14:30Κυριακή,
15 Νοέ 2020 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΑΚΥΡ. Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
2020-11-15 14:30Κυριακή,
15 Νοέ 2020 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΑΚΥΡ. Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
10η Αγωνιστική
2020-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2020 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΟΛΥΜΠΙΚΟ
2020-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2020 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΑΚΥΡ. ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2020 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
2020-11-22 14:30Κυριακή,
22 Νοέ 2020 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΑΚΥΡ. Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
11η Αγωνιστική
2020-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2020 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΚΥΡ. Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2020 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΑΚΥΡ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
2020-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2020 14:30
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
2020-11-29 14:30Κυριακή,
29 Νοέ 2020 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ ΑΚΥΡ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣMAIN PLAY
12η Αγωνιστική
2020-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2020 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΟΛΥΜΠΙΚΟ
2020-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2020 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΑΚΥΡ. Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2020 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
2020-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2020 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΑΚΥΡ. ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
13η Αγωνιστική
2020-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2020 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
2020-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2020 14:30
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ ΑΚΥΡ. Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
2020-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2020 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ ΑΚΥΡ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑMAIN PLAY
2020-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2020 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΟΛΥΜΠΙΚΟ
14η Αγωνιστική
2020-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2020 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΟΛΥΜΠΙΚΟ
2020-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2020 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΚΥΡ. ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2020 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΑΚΥΡ. Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
2020-12-20 14:30Κυριακή,
20 Δεκ 2020 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΑΚΥΡ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
15η Αγωνιστική
2020-12-26 14:30Σάββατο,
26 Δεκ 2020 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΑΚΥΡ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2020-12-27 14:30Κυριακή,
27 Δεκ 2020 14:30
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
2020-12-27 14:30Κυριακή,
27 Δεκ 2020 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ ΑΚΥΡ. Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣMAIN PLAY
2020-12-27 14:30Κυριακή,
27 Δεκ 2020 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ ΑΚΥΡ. Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΟΛΥΜΠΙΚΟ
16η Αγωνιστική
2021-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2021 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΚΥΡ. Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2021-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2021 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ ΑΚΥΡ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΟΛΥΜΠΙΚΟ
2021-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2021 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
2021-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2021 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
17η Αγωνιστική
2021-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2021 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ ΑΚΥΡ. ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥMAIN PLAY
2021-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2021 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΟΛΥΜΠΙΚΟ
2021-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2021 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΑΚΥΡ. Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2021-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2021 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΑΚΥΡ. Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
18η Αγωνιστική
2021-01-23 14:30Σάββατο,
23 Ιαν 2021 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ ΑΚΥΡ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΟΛΥΜΠΙΚΟ
2021-01-23 14:30Σάββατο,
23 Ιαν 2021 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΚΥΡ. Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ
2021-01-23 14:30Σάββατο,
23 Ιαν 2021 14:30
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ ΑΚΥΡ. Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
2021-01-24 14:30Κυριακή,
24 Ιαν 2021 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΑΚΥΡ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ