Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
ST GEORGES F.C. 8:0 Α.Ε. ΠαναγιάςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
Μανδριά F.C. 0:2 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 7:1 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 7:1 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 6:1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2η Αγωνιστική
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Α.Ε. Παναγιάς 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 3:1 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 4:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 1:5 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
Μανδριά F.C. 0:2 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
3η Αγωνιστική
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 3:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:1 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 5:1 Μανδριά F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2014-11-09 14:30Κυριακή,
09 Νοέ 2014 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:0 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-11-09 14:30Κυριακή,
09 Νοέ 2014 14:30
ST GEORGES F.C. 3:3 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
4η Αγωνιστική
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 4:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε. Παναγιάς 1:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 1:3 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
ST GEORGES F.C. 1:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
Μανδριά F.C. 1:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-16 14:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
5η Αγωνιστική
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 3:1 Α.Ε. ΠαναγιάςSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 3:1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:1 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:3 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:0 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
6η Αγωνιστική
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 8:2 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε. Παναγιάς 0:4 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 1:2 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 2:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
Μανδριά F.C. 1:1 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
ST GEORGES F.C. 1:1 Δικέφαλος ΘελέτραςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
7η Αγωνιστική
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 1:7 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 4:0 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:2 ST GEORGES F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:0 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:0 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
8η Αγωνιστική
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 5:0 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
ST GEORGES F.C. 2:3 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 6:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Α.Ε. Παναγιάς 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Μανδριά F.C. 0:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
9η Αγωνιστική
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 2:2 Α.Ε. ΠαναγιάςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 1:0 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:2 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
10η Αγωνιστική
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 11:0 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 5:1 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
ST GEORGES F.C. 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
Μανδριά F.C. 5:2 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
11η Αγωνιστική
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 6:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 1:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
ST GEORGES F.C. 10:3 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
Α.Ε. Παναγιάς 1:2 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
12η Αγωνιστική
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:6 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 8:1 Α.Ε. ΠαναγιάςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
ST GEORGES F.C. 2:1 Μανδριά F.C.Main Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 8:0 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
13η Αγωνιστική
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 5:2 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε. Παναγιάς 0:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 1:3 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Μανδριά F.C. 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 1:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
14η Αγωνιστική
2015-02-14 15:00Σάββατο,
14 Φεβ 2015 15:00
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:4 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-02-14 15:00Σάββατο,
14 Φεβ 2015 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 2:0 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 6:0 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-02-18 15:00Τετάρτη,
18 Φεβ 2015 15:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-02-18 15:00Τετάρτη,
18 Φεβ 2015 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 2:2 ST GEORGES F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
15η Αγωνιστική
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 5:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 5:7 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
ST GEORGES F.C. 5:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
Α.Ε. Παναγιάς 1:1 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
Μανδριά F.C. 3:7 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
16η Αγωνιστική
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:0 Μανδριά F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:3 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 4:2 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:2 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 4:4 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
17η Αγωνιστική
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 5:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
ST GEORGES F.C. 6:1 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε. Παναγιάς 2:4 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2015 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 3:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2015 15:30
Μανδριά F.C. 0:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
18η Αγωνιστική
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:6 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:2 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 3:5 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
19η Αγωνιστική
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε. Παναγιάς 1:2 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
ST GEORGES F.C. 5:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Main Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 3:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
Μανδριά F.C. 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
20η Αγωνιστική
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
Α.Ε. Παναγιάς 0:2 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 2:5 Μανδριά F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 3:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-04-05 14:00Κυριακή,
05 Απρ 2015 14:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
21η Αγωνιστική
2015-04-18 16:30Σάββατο,
18 Απρ 2015 16:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-04-18 16:30Σάββατο,
18 Απρ 2015 16:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 2:11 ST GEORGES F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-04-19 16:30Κυριακή,
19 Απρ 2015 16:30
Δικέφαλος Θελέτρας 4:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-04-19 16:30Κυριακή,
19 Απρ 2015 16:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-04-19 16:30Κυριακή,
19 Απρ 2015 16:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 0:5 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣSPORTIVO (Πετρίδια)
22η Αγωνιστική
2015-04-25 16:30Σάββατο,
25 Απρ 2015 16:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 13:1 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-04-25 16:30Σάββατο,
25 Απρ 2015 16:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:3 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-04-25 16:30Σάββατο,
25 Απρ 2015 16:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-04-26 16:30Κυριακή,
26 Απρ 2015 16:30
Α.Ε. Παναγιάς 5:8 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-04-26 16:30Κυριακή,
26 Απρ 2015 16:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 3:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-04-26 16:30Κυριακή,
26 Απρ 2015 16:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:1 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
21η Αγωνιστική
2015-05-01 16:30Παρασκευή,
01 Μαΐ 2015 16:30
Μανδριά F.C. 6:3 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών