Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
St. Georges F.C. 8:0 Α.Ε. ΠαναγιάςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
Μανδριά F.C. 0:2 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 7:1 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 7:1 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 6:1 Α.Σ. ΑναρίταςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2η Αγωνιστική
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Α.Ε. Παναγιάς 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Α.Σ. Αναρίτας 0:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 3:1 Α.Ε. Κουκλιών F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 4:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 1:5 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
Μανδριά F.C. 0:2 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
3η Αγωνιστική
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:1 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 5:1 Μανδριά F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2014-11-09 14:30Κυριακή,
09 Νοέ 2014 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:0 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-11-09 14:30Κυριακή,
09 Νοέ 2014 14:30
St. Georges F.C. 3:3 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
4η Αγωνιστική
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 4:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε. Παναγιάς 1:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
Α.Σ. Αναρίτας 1:3 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
St. Georges F.C. 1:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
Μανδριά F.C. 1:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-16 14:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
5η Αγωνιστική
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 3:1 Α.Ε. ΠαναγιάςSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:1 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:1 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:3 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
6η Αγωνιστική
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 8:2 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε. Παναγιάς 0:4 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Α.Σ. Αναρίτας 1:2 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 2:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
Μανδριά F.C. 1:1 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
St. Georges F.C. 1:1 Δικέφαλος ΘελέτραςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
7η Αγωνιστική
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 1:7 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 4:0 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:2 St. Georges F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:0 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
8η Αγωνιστική
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 5:0 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
St. Georges F.C. 2:3 Α.Ε.Ν. ΤίμηςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 6:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Α.Ε. Παναγιάς 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Μανδριά F.C. 0:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
9η Αγωνιστική
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Α.Σ. Αναρίτας 2:2 Α.Ε. ΠαναγιάςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 1:0 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:2 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
10η Αγωνιστική
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 11:0 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 5:1 Α.Ε. Κουκλιών F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
St. Georges F.C. 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
Μανδριά F.C. 5:2 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
11η Αγωνιστική
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 6:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 1:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
St. Georges F.C. 10:3 Α.Σ. ΑναρίταςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
Α.Ε. Παναγιάς 1:2 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
12η Αγωνιστική
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:6 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 0:2 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 8:1 Α.Ε. ΠαναγιάςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
St. Georges F.C. 2:1 Μανδριά F.C.Main Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 8:0 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
13η Αγωνιστική
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 5:2 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε. Παναγιάς 0:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 1:3 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Μανδριά F.C. 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Α.Σ. Αναρίτας 1:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
14η Αγωνιστική
2015-02-14 15:00Σάββατο,
14 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 0:4 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-02-14 15:00Σάββατο,
14 Φεβ 2015 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 2:0 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 6:0 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-02-18 15:00Τετάρτη,
18 Φεβ 2015 15:00
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:1 Α.Σ. ΑναρίταςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-02-18 15:00Τετάρτη,
18 Φεβ 2015 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 2:2 St. Georges F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
15η Αγωνιστική
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 5:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Α.Σ. Αναρίτας 5:7 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
St. Georges F.C. 5:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
Α.Ε. Παναγιάς 1:1 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
Μανδριά F.C. 3:7 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
16η Αγωνιστική
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:0 Μανδριά F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:3 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 4:2 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:2 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 4:4 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
17η Αγωνιστική
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 5:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Α.Σ. Αναρίτας 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
St. Georges F.C. 6:1 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε. Παναγιάς 2:4 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2015 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 3:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2015 15:30
Μανδριά F.C. 0:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
18η Αγωνιστική
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
Α.Σ. Αναρίτας 0:6 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:2 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 3:5 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
19η Αγωνιστική
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε. Παναγιάς 1:2 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
St. Georges F.C. 5:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Main Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 3:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
Μανδριά F.C. 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
20η Αγωνιστική
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
Α.Ε. Παναγιάς 0:2 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
Α.Σ. Αναρίτας 2:5 Μανδριά F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 0:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-04-04 16:30Σάββατο,
04 Απρ 2015 16:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-04-05 14:00Κυριακή,
05 Απρ 2015 14:00
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
21η Αγωνιστική
2015-04-18 16:30Σάββατο,
18 Απρ 2015 16:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-04-18 16:30Σάββατο,
18 Απρ 2015 16:30
Α.Σ. Αναρίτας 2:11 St. Georges F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-04-19 16:30Κυριακή,
19 Απρ 2015 16:30
Δικέφαλος Θελέτρας 4:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-04-19 16:30Κυριακή,
19 Απρ 2015 16:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2015-04-19 16:30Κυριακή,
19 Απρ 2015 16:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 0:5 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςSPORTIVO (Πετρίδια)
22η Αγωνιστική
2015-04-25 16:30Σάββατο,
25 Απρ 2015 16:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 13:1 Μανδριά F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-04-25 16:30Σάββατο,
25 Απρ 2015 16:30
Α.Σ. Αναρίτας 0:3 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2015-04-25 16:30Σάββατο,
25 Απρ 2015 16:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-04-26 16:30Κυριακή,
26 Απρ 2015 16:30
Α.Ε. Παναγιάς 5:8 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-04-26 16:30Κυριακή,
26 Απρ 2015 16:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 3:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2015-04-26 16:30Κυριακή,
26 Απρ 2015 16:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:1 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
21η Αγωνιστική
2015-05-01 16:30Παρασκευή,
01 Μαΐ 2015 16:30
Μανδριά F.C. 6:3 Α.Ε. ΠαναγιάςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών