Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2013-10-19 15:30Σάββατο,
19 Οκτ 2013 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2013-10-19 18:30Σάββατο,
19 Οκτ 2013 18:30
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 1:3 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2013-10-20 15:30Κυριακή,
20 Οκτ 2013 15:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 2:7 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-10-20 15:30Κυριακή,
20 Οκτ 2013 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 8:1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2013-10-20 15:30Κυριακή,
20 Οκτ 2013 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:3 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-10-20 15:30Κυριακή,
20 Οκτ 2013 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:1 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2η Αγωνιστική
2013-10-26 15:30Σάββατο,
26 Οκτ 2013 15:30
Γεροσκήπου F C 6:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-10-26 15:30Σάββατο,
26 Οκτ 2013 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 2:0 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2013-10-26 15:30Σάββατο,
26 Οκτ 2013 15:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 2:4 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2013-10-26 15:30Σάββατο,
26 Οκτ 2013 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 3:2 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΓ.Σ. Κόροιβος
2013-11-03 14:30Κυριακή,
03 Νοέ 2013 14:30
ST GEORGES F.C. 5:0 Δικέφαλος ΘελέτραςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-11-06 19:30Τετάρτη,
06 Νοέ 2013 19:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 11:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
3η Αγωνιστική
2013-11-09 14:30Σάββατο,
09 Νοέ 2013 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:4 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2013-11-09 17:30Σάββατο,
09 Νοέ 2013 17:30
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 3:5 ST GEORGES F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2013-11-10 14:30Κυριακή,
10 Νοέ 2013 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΓήπεδο Μουττάλου
2013-11-10 14:30Κυριακή,
10 Νοέ 2013 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2013-11-10 14:30Κυριακή,
10 Νοέ 2013 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:5 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-11-10 14:30Κυριακή,
10 Νοέ 2013 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
4η Αγωνιστική
2013-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2013 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:7 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2013-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2013 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 3:0 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουΓ.Σ. Κόροιβος
2013-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2013 14:30
ST GEORGES F.C. 5:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2013 14:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2013-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2013 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:4 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2013 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 4:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
5η Αγωνιστική
2013-11-23 14:30Σάββατο,
23 Νοέ 2013 14:30
Γεροσκήπου F C 0:0 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-11-23 14:30Σάββατο,
23 Νοέ 2013 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουSPORTIVO (Πετρίδια)
2013-11-23 17:30Σάββατο,
23 Νοέ 2013 17:30
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 1:4 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2013-11-24 14:30Κυριακή,
24 Νοέ 2013 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 4:3 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2013-11-24 14:30Κυριακή,
24 Νοέ 2013 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 5:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-11-24 14:30Κυριακή,
24 Νοέ 2013 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 3:3 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
6η Αγωνιστική
2013-11-30 14:30Σάββατο,
30 Νοέ 2013 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 1:2 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2013-11-30 14:30Σάββατο,
30 Νοέ 2013 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 8:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2013-11-30 14:30Σάββατο,
30 Νοέ 2013 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 5:4 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓ.Σ. Κόροιβος
2013-11-30 17:30Σάββατο,
30 Νοέ 2013 17:30
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 5:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2013-12-01 11:30Κυριακή,
01 Δεκ 2013 11:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 2:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-12-01 14:30Κυριακή,
01 Δεκ 2013 14:30
ST GEORGES F.C. 2:2 Γεροσκήπου F CMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
7η Αγωνιστική
2013-12-07 14:30Σάββατο,
07 Δεκ 2013 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣSPORTIVO (Πετρίδια)
2013-12-07 14:30Σάββατο,
07 Δεκ 2013 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:4 Γεροσκήπου F CΓ.Σ. Κόροιβος
2013-12-07 17:30Σάββατο,
07 Δεκ 2013 17:30
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 0:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΓήπεδο Μουττάλου
2013-12-08 14:30Κυριακή,
08 Δεκ 2013 14:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:0 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2013-12-08 14:30Κυριακή,
08 Δεκ 2013 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2013-12-08 14:30Κυριακή,
08 Δεκ 2013 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 4:3 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
8η Αγωνιστική
2013-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2013 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:6 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2013 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 5:3 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2013 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 2:5 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓ.Σ. Κόροιβος
2013-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2013 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:4 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2013-12-15 14:30Κυριακή,
15 Δεκ 2013 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:0 Γεροσκήπου F CΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2013-12-15 14:30Κυριακή,
15 Δεκ 2013 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:0 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
9η Αγωνιστική
2014-01-04 14:30Σάββατο,
04 Ιαν 2014 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:1 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2014-01-04 14:30Σάββατο,
04 Ιαν 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 6:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-01-04 14:30Σάββατο,
04 Ιαν 2014 14:30
ST GEORGES F.C. 2:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-01-04 14:30Σάββατο,
04 Ιαν 2014 14:30
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 0:1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2014-01-05 14:30Κυριακή,
05 Ιαν 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 4:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-01-05 14:30Κυριακή,
05 Ιαν 2014 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΓ.Σ. Κόροιβος
10η Αγωνιστική
2014-01-11 14:30Σάββατο,
11 Ιαν 2014 14:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 1:6 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-01-11 14:30Σάββατο,
11 Ιαν 2014 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:0 ST GEORGES F.C.Βοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2014-01-11 14:30Σάββατο,
11 Ιαν 2014 14:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 2:2 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2014-01-11 14:30Σάββατο,
11 Ιαν 2014 14:30
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 2:1 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2014-01-11 14:30Σάββατο,
11 Ιαν 2014 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-01-11 17:30Σάββατο,
11 Ιαν 2014 17:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:3 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
11η Αγωνιστική
2014-01-18 14:30Σάββατο,
18 Ιαν 2014 14:30
ST GEORGES F.C. 8:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-01-18 14:30Σάββατο,
18 Ιαν 2014 14:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 1:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-01-18 14:30Σάββατο,
18 Ιαν 2014 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 0:2 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-01-19 14:30Κυριακή,
19 Ιαν 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 0:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-01-19 14:30Κυριακή,
19 Ιαν 2014 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:6 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓ.Σ. Κόροιβος
2014-01-19 14:30Κυριακή,
19 Ιαν 2014 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
12η Αγωνιστική
2014-02-01 15:00Σάββατο,
01 Φεβ 2014 15:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:2 Γεροσκήπου F CSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-02-02 15:00Κυριακή,
02 Φεβ 2014 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 13:0 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-02-02 15:00Κυριακή,
02 Φεβ 2014 15:00
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 1:0 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓήπεδο Μουττάλου
2014-02-02 15:00Κυριακή,
02 Φεβ 2014 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 1:2 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-02-02 15:00Κυριακή,
02 Φεβ 2014 15:00
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 4:2 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-02-02 15:00Κυριακή,
02 Φεβ 2014 15:00
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:4 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
13η Αγωνιστική
2014-02-08 15:00Σάββατο,
08 Φεβ 2014 15:00
Γεροσκήπου F C 3:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-02-08 15:00Σάββατο,
08 Φεβ 2014 15:00
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 1:7 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2014-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2014 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΓ.Σ. Κόροιβος
2014-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2014 15:00
ST GEORGES F.C. 9:0 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2014 15:00
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2014 15:00
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 2:7 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
14η Αγωνιστική
2014-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2014 15:00
Γεροσκήπου F C 11:1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2014 15:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:6 ST GEORGES F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2014-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2014 15:00
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 1:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2014-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2014 15:00
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 1:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-02-16 15:00Κυριακή,
16 Φεβ 2014 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 2:3 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-02-16 15:00Κυριακή,
16 Φεβ 2014 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
15η Αγωνιστική
2014-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2014 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 4:0 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2014-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2014 15:00
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2014-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2014 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 3:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΓ.Σ. Κόροιβος
2014-02-23 15:00Κυριακή,
23 Φεβ 2014 15:00
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-02-23 15:00Κυριακή,
23 Φεβ 2014 15:00
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 0:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-03-01 15:30Σάββατο,
01 Μαρ 2014 15:30
ST GEORGES F.C. 3:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
16η Αγωνιστική
2014-03-08 15:30Σάββατο,
08 Μαρ 2014 15:30
Γεροσκήπου F C 4:1 ST GEORGES F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-03-08 15:30Σάββατο,
08 Μαρ 2014 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:3 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-03-08 15:30Σάββατο,
08 Μαρ 2014 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 0:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-03-09 15:30Κυριακή,
09 Μαρ 2014 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-03-09 15:30Κυριακή,
09 Μαρ 2014 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:7 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-03-09 17:30Κυριακή,
09 Μαρ 2014 17:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 6:0 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
17η Αγωνιστική
2014-03-15 15:30Σάββατο,
15 Μαρ 2014 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 5:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2014-03-15 15:30Σάββατο,
15 Μαρ 2014 15:30
Γεροσκήπου F C 7:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-03-16 15:30Κυριακή,
16 Μαρ 2014 15:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 3:5 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2014-03-16 15:30Κυριακή,
16 Μαρ 2014 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-03-16 15:30Κυριακή,
16 Μαρ 2014 15:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 3:3 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-03-16 15:30Κυριακή,
16 Μαρ 2014 15:30
ST GEORGES F.C. 1:1 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
18η Αγωνιστική
2014-03-22 15:00Σάββατο,
22 Μαρ 2014 15:00
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 1:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΓήπεδο Μουττάλου
2014-03-22 15:30Σάββατο,
22 Μαρ 2014 15:30
ST GEORGES F.C. 12:6 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-03-22 15:30Σάββατο,
22 Μαρ 2014 15:30
Γεροσκήπου F C 1:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-03-22 15:30Σάββατο,
22 Μαρ 2014 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:1 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2014-03-22 15:30Σάββατο,
22 Μαρ 2014 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 4:1 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-03-23 12:00Κυριακή,
23 Μαρ 2014 12:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 6:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
19η Αγωνιστική
2014-03-29 15:30Σάββατο,
29 Μαρ 2014 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:2 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-03-29 15:30Σάββατο,
29 Μαρ 2014 15:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:3 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2014-03-29 15:30Σάββατο,
29 Μαρ 2014 15:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:3 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-03-30 16:30Κυριακή,
30 Μαρ 2014 16:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-03-30 16:30Κυριακή,
30 Μαρ 2014 16:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-03-30 16:30Κυριακή,
30 Μαρ 2014 16:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 2:3 ST GEORGES F.C.Γ.Σ. Κόροιβος
20η Αγωνιστική
2014-04-05 15:30Σάββατο,
05 Απρ 2014 15:30
Γεροσκήπου F C 3:0 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-04-05 16:30Σάββατο,
05 Απρ 2014 16:30
ST GEORGES F.C. 5:4 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2014-04-05 16:30Σάββατο,
05 Απρ 2014 16:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 1:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-04-05 16:30Σάββατο,
05 Απρ 2014 16:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 4:0 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΓ.Σ. Κόροιβος
2014-04-06 16:30Κυριακή,
06 Απρ 2014 16:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-04-06 16:30Κυριακή,
06 Απρ 2014 16:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 3:2 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουSPORTIVO (Πετρίδια)
21η Αγωνιστική
2014-04-12 16:30Σάββατο,
12 Απρ 2014 16:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:7 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-04-12 16:30Σάββατο,
12 Απρ 2014 16:30
Α.Π.Ο.Π. Λέμπας 0:4 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-04-12 16:30Σάββατο,
12 Απρ 2014 16:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:13 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-04-12 16:30Σάββατο,
12 Απρ 2014 16:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 4:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2014-04-12 16:30Σάββατο,
12 Απρ 2014 16:30
F.C. Προμηθέας Μουττάλου 3:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Μουττάλου
2014-04-12 16:30Σάββατο,
12 Απρ 2014 16:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
22η Αγωνιστική
2014-04-26 16:30Σάββατο,
26 Απρ 2014 16:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-04-26 16:30Σάββατο,
26 Απρ 2014 16:30
Γεροσκήπου F C 4:0 F.C. Προμηθέας ΜουττάλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-04-26 16:30Σάββατο,
26 Απρ 2014 16:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2014-04-26 16:30Σάββατο,
26 Απρ 2014 16:30
Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2014-04-26 16:30Σάββατο,
26 Απρ 2014 16:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 2:5 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓ.Σ. Κόροιβος
2014-04-26 16:30Σάββατο,
26 Απρ 2014 16:30
ST GEORGES F.C. 7:1 Α.Π.Ο.Π. ΛέμπαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)