Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2010-10-16 15:30Σάββατο,
16 Οκτ 2010 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-10-17 10:30Κυριακή,
17 Οκτ 2010 10:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:3 ΠΑΣ ΧολετριώνΓ.Σ. Κόροιβος
2010-10-17 15:30Κυριακή,
17 Οκτ 2010 15:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 St. Georges F.C.Γ.Σ. Κόροιβος
2010-10-17 15:30Κυριακή,
17 Οκτ 2010 15:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2010-10-17 15:30Κυριακή,
17 Οκτ 2010 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 6:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-10-17 15:30Κυριακή,
17 Οκτ 2010 15:30
Α.Σ. Αναρίτας 2:4 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2η Αγωνιστική
2010-10-23 15:30Σάββατο,
23 Οκτ 2010 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 4:1 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΓήπεδο Μουττάλου
2010-10-23 15:30Σάββατο,
23 Οκτ 2010 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 3:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-10-24 10:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 10:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΓ.Σ. Κόροιβος
2010-10-24 10:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 10:30
St. Georges F.C. 3:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-10-24 15:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 15:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 3:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-10-24 15:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 15:30
Α.Σ. Αναρίτας 1:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
3η Αγωνιστική
2010-11-06 14:30Σάββατο,
06 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 5:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-11-07 10:30Κυριακή,
07 Νοέ 2010 10:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:2 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-11-07 10:30Κυριακή,
07 Νοέ 2010 10:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓ.Σ. Κόροιβος
2010-11-07 14:30Κυριακή,
07 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:2 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2010-11-07 14:30Κυριακή,
07 Νοέ 2010 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό-
2010-11-07 14:30Κυριακή,
07 Νοέ 2010 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 7:1 Α.Σ. ΑναρίταςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
4η Αγωνιστική
2010-11-13 14:30Σάββατο,
13 Νοέ 2010 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΓ.Σ. Κόροιβος
2010-11-13 14:30Σάββατο,
13 Νοέ 2010 14:30
St. Georges F.C. 3:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-11-14 10:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 10:30
Α.Σ. Αναρίτας 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2010-11-14 10:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 10:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 6:1 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-11-14 14:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:2 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-11-14 14:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 2:2 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
5η Αγωνιστική
2010-11-20 14:30Σάββατο,
20 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2010-11-20 14:30Σάββατο,
20 Νοέ 2010 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 4:2 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Θελέτρας
2010-11-20 14:30Σάββατο,
20 Νοέ 2010 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 4:1 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-11-21 10:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 10:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓ.Σ. Κόροιβος
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 1:3 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
6η Αγωνιστική
2010-11-27 14:30Σάββατο,
27 Νοέ 2010 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:4 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Μουττάλου
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 ΠΑΣ ΧολετριώνΓ.Σ. Κόροιβος
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 7:2 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Α.Σ. Αναρίτας 3:6 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
7η Αγωνιστική
2010-12-04 14:30Σάββατο,
04 Δεκ 2010 14:30
St. Georges F.C. 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-12-04 14:30Σάββατο,
04 Δεκ 2010 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 3:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-12-04 14:30Σάββατο,
04 Δεκ 2010 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:1 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2010-12-05 10:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 10:30
Δικέφαλος Θελέτρας 3:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-12-05 14:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 14:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓ.Σ. Κόροιβος
2010-12-05 14:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 2:4 Κ.Ν. Περιστερώνας-
8η Αγωνιστική
2010-12-11 14:30Σάββατο,
11 Δεκ 2010 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-12-11 14:30Σάββατο,
11 Δεκ 2010 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-12-12 10:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 10:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΓ.Σ. Κόροιβος
2010-12-12 10:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 10:30
Α.Σ. Αναρίτας 1:3 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2010-12-12 14:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 14:30
St. Georges F.C. 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-12-12 14:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 0:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
9η Αγωνιστική
2010-12-18 14:30Σάββατο,
18 Δεκ 2010 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 1:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-12-19 10:30Κυριακή,
19 Δεκ 2010 10:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓ.Σ. Κόροιβος
2010-12-19 14:30Κυριακή,
19 Δεκ 2010 14:30
St. Georges F.C. 7:1 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-12-19 14:30Κυριακή,
19 Δεκ 2010 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:3 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2010-12-19 14:30Κυριακή,
19 Δεκ 2010 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-12-19 14:30Κυριακή,
19 Δεκ 2010 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓ.Σ. Κόροιβος
10η Αγωνιστική
2011-01-08 14:30Σάββατο,
08 Ιαν 2011 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:1 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2011-01-08 14:30Σάββατο,
08 Ιαν 2011 14:30
Α.Σ. Αναρίτας 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2011-01-09 10:30Κυριακή,
09 Ιαν 2011 10:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 1:2 Δικέφαλος Θελέτρας-
2011-01-09 14:30Κυριακή,
09 Ιαν 2011 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 1:5 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-01-09 14:30Κυριακή,
09 Ιαν 2011 14:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-01-09 14:30Κυριακή,
09 Ιαν 2011 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 0:3 ΠΑΣ ΧολετριώνΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
11η Αγωνιστική
2011-01-15 14:30Σάββατο,
15 Ιαν 2011 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 7:1 Α.Σ. ΑναρίταςΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-15 14:30Σάββατο,
15 Ιαν 2011 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-01-16 14:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-01-16 14:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 1:0 St. Georges F.C.Δημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-01-16 14:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-01-16 14:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:2 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
12η Αγωνιστική
2011-01-22 14:30Σάββατο,
22 Ιαν 2011 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2011-01-23 10:30Κυριακή,
23 Ιαν 2011 10:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΓ.Σ. Κόροιβος
2011-01-23 14:30Κυριακή,
23 Ιαν 2011 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:2 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-01-23 14:30Κυριακή,
23 Ιαν 2011 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 1:2 St. Georges F.C.-
2011-01-23 14:30Κυριακή,
23 Ιαν 2011 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2011-01-23 14:30Κυριακή,
23 Ιαν 2011 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 2:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
13η Αγωνιστική
2011-01-29 14:30Σάββατο,
29 Ιαν 2011 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 5:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-01-29 14:30Σάββατο,
29 Ιαν 2011 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 2:4 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-01-30 10:30Κυριακή,
30 Ιαν 2011 10:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-30 14:30Κυριακή,
30 Ιαν 2011 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-01-30 14:30Κυριακή,
30 Ιαν 2011 14:30
St. Georges F.C. 0:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-01-30 14:30Κυριακή,
30 Ιαν 2011 14:30
Α.Σ. Αναρίτας 2:1 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
14η Αγωνιστική
2011-02-05 15:00Σάββατο,
05 Φεβ 2011 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:1 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2011-02-05 15:00Σάββατο,
05 Φεβ 2011 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-02-06 10:30Κυριακή,
06 Φεβ 2011 10:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 2:5 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας-
2011-02-06 10:30Κυριακή,
06 Φεβ 2011 10:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 Α.Σ. ΑναρίταςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-02-06 15:00Κυριακή,
06 Φεβ 2011 15:00
ΠΑΣ Χολετριών 6:2 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-02-06 15:00Κυριακή,
06 Φεβ 2011 15:00
Κ.Ν. Περιστερώνας 3:6 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
15η Αγωνιστική
2011-02-12 15:00Σάββατο,
12 Φεβ 2011 15:00
St. Georges F.C. 2:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-02-12 15:00Σάββατο,
12 Φεβ 2011 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΓήπεδο Μουττάλου
2011-02-13 10:30Κυριακή,
13 Φεβ 2011 10:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-02-13 10:30Κυριακή,
13 Φεβ 2011 10:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 2:4 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-02-13 15:00Κυριακή,
13 Φεβ 2011 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2011-02-13 15:00Κυριακή,
13 Φεβ 2011 15:00
Α.Σ. Αναρίτας 0:3 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
16η Αγωνιστική
2011-02-26 15:00Σάββατο,
26 Φεβ 2011 15:00
ΠΑΣ Χολετριών 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-02-26 15:00Σάββατο,
26 Φεβ 2011 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:8 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2011-02-27 10:30Κυριακή,
27 Φεβ 2011 10:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 1:5 Α.Ε. Αμπελίτης-
2011-02-27 15:00Κυριακή,
27 Φεβ 2011 15:00
St. Georges F.C. 5:0 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-02-27 15:00Κυριακή,
27 Φεβ 2011 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 8:0 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-02-27 15:00Κυριακή,
27 Φεβ 2011 15:00
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΓ.Σ. Κόροιβος
17η Αγωνιστική
2011-03-12 15:00Σάββατο,
12 Μαρ 2011 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΓήπεδο Μουττάλου
2011-03-12 15:00Σάββατο,
12 Μαρ 2011 15:00
Α.Σ. Αναρίτας 1:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2011-03-13 15:00Κυριακή,
13 Μαρ 2011 15:00
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-03-13 15:00Κυριακή,
13 Μαρ 2011 15:00
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 St. Georges F.C.Γ.Σ. Κόροιβος
2011-03-13 15:00Κυριακή,
13 Μαρ 2011 15:00
Κ.Ν. Περιστερώνας 4:1 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-03-13 15:00Κυριακή,
13 Μαρ 2011 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 2:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
18η Αγωνιστική
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 11:1 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-03-20 10:30Κυριακή,
20 Μαρ 2011 10:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:4 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2011-03-20 10:30Κυριακή,
20 Μαρ 2011 10:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΓ.Σ. Κόροιβος
2011-03-20 15:30Κυριακή,
20 Μαρ 2011 15:30
St. Georges F.C. 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-03-20 15:30Κυριακή,
20 Μαρ 2011 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:0 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
19η Αγωνιστική
2011-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2011 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΓήπεδο Μουττάλου
2011-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2011 15:30
Α.Σ. Αναρίτας 2:5 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2011-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2011-03-27 10:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 10:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-03-27 15:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 15:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 2:4 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-03-27 15:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 15:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 2:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
20η Αγωνιστική
2011-04-02 15:30Σάββατο,
02 Απρ 2011 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓήπεδο Μουττάλου
2011-04-02 15:30Σάββατο,
02 Απρ 2011 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2011-04-02 15:30Σάββατο,
02 Απρ 2011 15:30
St. Georges F.C. 1:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-04-03 10:30Κυριακή,
03 Απρ 2011 10:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 Α.Σ. ΑναρίταςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-04-03 15:30Κυριακή,
03 Απρ 2011 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-04-03 15:30Κυριακή,
03 Απρ 2011 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 8:3 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
21η Αγωνιστική
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Α.Σ. Αναρίτας 3:7 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 1:6 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 ΠΑΣ ΧολετριώνΓ.Σ. Κόροιβος
2011-04-10 16:00Κυριακή,
10 Απρ 2011 16:00
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:3 Α.Ε.Ν. Τίμης-
2011-04-10 16:00Κυριακή,
10 Απρ 2011 16:00
Κ.Ν. Περιστερώνας 3:0 St. Georges F.C.Δημοτικό Στάδιο Πόλεως
22η Αγωνιστική
2011-04-16 16:00Σάββατο,
16 Απρ 2011 16:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2011-04-16 16:00Σάββατο,
16 Απρ 2011 16:00
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:3 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-04-16 16:00Σάββατο,
16 Απρ 2011 16:00
St. Georges F.C. 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-04-16 16:00Σάββατο,
16 Απρ 2011 16:00
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 6:1 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
ΠΑΣ Χολετριών 3:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών