Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2009-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 15:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΓ.Σ. Κόροιβος
2009-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:4 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2009-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2009-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 5:0 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2009-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 15:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 0:1 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2009-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:4 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2η Αγωνιστική
2009-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2009 15:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2009-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2009 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:4 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2009 15:30
Α.Σ. Αναρίτας 0:8 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2009-10-18 10:30Κυριακή,
18 Οκτ 2009 10:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:4 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2009-10-18 15:30Κυριακή,
18 Οκτ 2009 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:1 Α.Ε. ΚοίληςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2009-10-18 15:30Κυριακή,
18 Οκτ 2009 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 3:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
3η Αγωνιστική
2009-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2009 15:30
Α.Ε. Κοίλης 1:3 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2009-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2009 15:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 1:4 Κίνηση Νέων ΈμπαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2009-10-25 10:30Κυριακή,
25 Οκτ 2009 10:30
Α.Ε. Αμπελίτης 4:0 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2009-10-25 10:30Κυριακή,
25 Οκτ 2009 10:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2009-10-25 15:30Κυριακή,
25 Οκτ 2009 15:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓ.Σ. Κόροιβος
2009-10-25 15:30Κυριακή,
25 Οκτ 2009 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:3 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
4η Αγωνιστική
2009-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2009 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2009-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2009 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 7:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2009-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2009 14:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 1:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2009-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2009 14:30
Α.Σ. Αναρίτας 0:10 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2009-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2009 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 4:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2009 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:1 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
5η Αγωνιστική
2009-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2009 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 4:1 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2009-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2009 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:3 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2009-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2009 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 5:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2009-11-15 10:30Κυριακή,
15 Νοέ 2009 10:30
Α.Ε. Κοίλης 3:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2009-11-15 14:30Κυριακή,
15 Νοέ 2009 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓ.Σ. Κόροιβος
2009-11-15 14:30Κυριακή,
15 Νοέ 2009 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:0 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
6η Αγωνιστική
2009-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2009 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 4:0 Α.Σ. ΑναρίταςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2009-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2009 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 1:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2009-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2009 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2009-11-22 10:30Κυριακή,
22 Νοέ 2009 10:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 2:1 Α.Ε. ΚοίληςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2009-11-22 14:30Κυριακή,
22 Νοέ 2009 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓ.Σ. Κόροιβος
2009-11-22 14:30Κυριακή,
22 Νοέ 2009 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:0 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
7η Αγωνιστική
2009-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2009 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:4 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2009-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2009 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 0:2 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2009-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2009 14:30
Α.Ε. Κοίλης 3:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2009-11-29 14:30Κυριακή,
29 Νοέ 2009 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2009-11-29 14:30Κυριακή,
29 Νοέ 2009 14:30
Α.Σ. Αναρίτας 1:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2009-11-29 14:30Κυριακή,
29 Νοέ 2009 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
8η Αγωνιστική
2009-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2009 14:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 6:1 Α.Σ. ΑναρίταςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2009-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2009 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓ.Σ. Κόροιβος
2009-12-06 10:30Κυριακή,
06 Δεκ 2009 10:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:6 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2009-12-06 10:30Κυριακή,
06 Δεκ 2009 10:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 0:2 Α.Ε. ΚοίληςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2009-12-06 14:30Κυριακή,
06 Δεκ 2009 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2009-12-06 14:30Κυριακή,
06 Δεκ 2009 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 4:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
9η Αγωνιστική
2009-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2009 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 2:0 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2009-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2009 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:5 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2009-12-13 10:30Κυριακή,
13 Δεκ 2009 10:30
Α.Σ. Αναρίτας 4:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2009-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2009 14:30
Α.Ε. Κοίλης 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2009-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2009 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2009 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
10η Αγωνιστική
2009-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2009 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 4:1 Α.Σ. ΑναρίταςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2009-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2009 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2009-12-20 10:30Κυριακή,
20 Δεκ 2009 10:30
Κίνηση Νέων Έμπας 1:1 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2009-12-20 10:30Κυριακή,
20 Δεκ 2009 10:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 4:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2009-12-20 14:30Κυριακή,
20 Δεκ 2009 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:2 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2009-12-20 14:30Κυριακή,
20 Δεκ 2009 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 ΠΑΣ ΧολετριώνΓ.Σ. Κόροιβος
11η Αγωνιστική
2010-01-02 14:30Σάββατο,
02 Ιαν 2010 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 4:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-01-02 14:30Σάββατο,
02 Ιαν 2010 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:4 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-01-03 14:30Κυριακή,
03 Ιαν 2010 14:30
Α.Σ. Αναρίτας 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2010-01-03 14:30Κυριακή,
03 Ιαν 2010 14:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 5:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-01-03 14:30Κυριακή,
03 Ιαν 2010 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:1 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-01-03 14:30Κυριακή,
03 Ιαν 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 1:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
12η Αγωνιστική
2010-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2010 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:2 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2010 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 7:2 Α.Σ. ΑναρίταςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2010 14:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 2:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2010-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2010 14:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΓ.Σ. Κόροιβος
2010-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 1:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2010-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2010 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
13η Αγωνιστική
2010-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2010 14:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 6:1 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓ.Σ. Κόροιβος
2010-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2010 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 1:3 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-01-17 10:30Κυριακή,
17 Ιαν 2010 10:30
Α.Σ. Αναρίτας 1:6 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2010-01-17 14:30Κυριακή,
17 Ιαν 2010 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 4:0 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-01-17 14:30Κυριακή,
17 Ιαν 2010 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-01-17 14:30Κυριακή,
17 Ιαν 2010 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
14η Αγωνιστική
2010-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2010 15:00
ΠΑΣ Χολετριών 0:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2010 15:00
Α.Ε. Κοίλης 11:3 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2010-01-31 10:30Κυριακή,
31 Ιαν 2010 10:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-01-31 15:00Κυριακή,
31 Ιαν 2010 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 2:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-01-31 15:00Κυριακή,
31 Ιαν 2010 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2010-01-31 15:00Κυριακή,
31 Ιαν 2010 15:00
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΓ.Σ. Κόροιβος
15η Αγωνιστική
2010-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2010 15:00
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 2:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2010 15:00
Κ.Ν. Περιστερώνας 2:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2010-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2010 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2010-02-07 10:30Κυριακή,
07 Φεβ 2010 10:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:4 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2010 15:00
Κίνηση Νέων Έμπας 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2010 15:00
Α.Σ. Αναρίτας 1:5 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
16η Αγωνιστική
2010-02-13 15:00Σάββατο,
13 Φεβ 2010 15:00
Α.Σ. Αναρίτας 4:6 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2010-02-13 15:00Σάββατο,
13 Φεβ 2010 15:00
Α.Ε. Κοίλης 2:2 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2010-02-13 15:00Σάββατο,
13 Φεβ 2010 15:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:0 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-02-14 15:00Κυριακή,
14 Φεβ 2010 15:00
ΠΑΣ Χολετριών 0:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-02-14 15:00Κυριακή,
14 Φεβ 2010 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2010-02-14 15:00Κυριακή,
14 Φεβ 2010 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 7:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
17η Αγωνιστική
2010-02-27 15:00Σάββατο,
27 Φεβ 2010 15:00
Κίνηση Νέων Έμπας 3:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-02-27 15:00Σάββατο,
27 Φεβ 2010 15:00
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 4:0 ΠΑΣ ΧολετριώνΓ.Σ. Κόροιβος
2010-02-27 15:00Σάββατο,
27 Φεβ 2010 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:5 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2010-02-28 15:00Κυριακή,
28 Φεβ 2010 15:00
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓ.Σ. Κόροιβος
2010-02-28 15:00Κυριακή,
28 Φεβ 2010 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 4:1 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-02-28 15:00Κυριακή,
28 Φεβ 2010 15:00
Κ.Ν. Περιστερώνας 1:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Περιστερώνας
18η Αγωνιστική
2010-03-06 15:30Σάββατο,
06 Μαρ 2010 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-03-07 10:30Κυριακή,
07 Μαρ 2010 10:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:3 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-03-07 10:30Κυριακή,
07 Μαρ 2010 10:30
Α.Σ. Αναρίτας 2:5 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2010-03-07 15:30Κυριακή,
07 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-03-07 15:30Κυριακή,
07 Μαρ 2010 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 2:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-03-07 15:30Κυριακή,
07 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Κοίλης 6:0 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
19η Αγωνιστική
2010-03-20 15:30Σάββατο,
20 Μαρ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 0:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-03-20 15:30Σάββατο,
20 Μαρ 2010 15:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 2:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2010-03-21 10:30Κυριακή,
21 Μαρ 2010 10:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:2 Α.Σ. ΑναρίταςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2010-03-21 15:30Κυριακή,
21 Μαρ 2010 15:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2010-03-21 15:30Κυριακή,
21 Μαρ 2010 15:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 2:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-03-21 15:30Κυριακή,
21 Μαρ 2010 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
20η Αγωνιστική
2010-03-27 15:30Σάββατο,
27 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Κοίλης 2:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2010-03-28 15:30Κυριακή,
28 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2010-03-28 15:30Κυριακή,
28 Μαρ 2010 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-03-28 15:30Κυριακή,
28 Μαρ 2010 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-03-28 15:30Κυριακή,
28 Μαρ 2010 15:30
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-03-28 15:30Κυριακή,
28 Μαρ 2010 15:30
Α.Σ. Αναρίτας 1:6 Κ.Ν. ΠεριστερώναςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
21η Αγωνιστική
2010-04-10 15:30Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:30
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:2 Α.Σ. ΑναρίταςΓ.Σ. Κόροιβος
2010-04-10 15:30Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 4:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-04-10 15:30Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:3 Α.Ε. ΚοίληςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-04-10 15:30Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:0 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κάτω Πύργου
2010-04-10 15:30Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:30
Κ.Ν. Περιστερώνας 0:2 Δικέφαλος ΘελέτραςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2010-04-10 15:30Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:3 Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
22η Αγωνιστική
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Α.Σ. Αναρίτας 2:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Αναρίτας
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
ΠΑΣ Χολετριών 0:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Α.Ε. Κοίλης 2:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 5:1 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓ.Σ. Κόροιβος
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Κίνηση Νέων Έμπας 2:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. ΜαρινούδαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου