Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2022-09-24 16:00Σάββατο,
24 Σεπ 2022 16:00
ARMOY F.C. 1:2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2022-09-24 16:00Σάββατο,
24 Σεπ 2022 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-09-25 16:00Κυριακή,
25 Σεπ 2022 16:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 5:0 ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-09-25 16:00Κυριακή,
25 Σεπ 2022 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:0 Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2η Αγωνιστική
2022-10-01 16:00Σάββατο,
01 Οκτ 2022 16:00
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ 1:7 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO / ΠΑΦΟΣ
2022-10-01 16:00Σάββατο,
01 Οκτ 2022 16:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:2 ARMOY F.C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-02 16:00Κυριακή,
02 Οκτ 2022 16:00
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 1:6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-02 16:00Κυριακή,
02 Οκτ 2022 16:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ
3η Αγωνιστική
2022-10-08 16:00Σάββατο,
08 Οκτ 2022 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-08 16:00Σάββατο,
08 Οκτ 2022 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:4 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-09 16:00Κυριακή,
09 Οκτ 2022 16:00
ARMOY F.C. 4:0 ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-09 16:00Κυριακή,
09 Οκτ 2022 16:00
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
4η Αγωνιστική
2022-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2022 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2:1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2022 15:30
ARMOY F.C. 1:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-16 15:30Κυριακή,
16 Οκτ 2022 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-19 15:30Τετάρτη,
19 Οκτ 2022 15:30
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ 2:2 Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ
5η Αγωνιστική
2022-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2022 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 6:1 ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2022 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 3:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΟΛΟΥ
2022-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2022 15:30
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:6 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-23 15:30Κυριακή,
23 Οκτ 2022 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:3 ARMOY F.C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
6η Αγωνιστική
2022-10-29 15:30Σάββατο,
29 Οκτ 2022 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:0 Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-29 15:30Σάββατο,
29 Οκτ 2022 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-10-30 15:00Κυριακή,
30 Οκτ 2022 15:00
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ 0:9 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO / ΠΑΦΟΣ
2022-10-31 19:00Δευτέρα,
31 Οκτ 2022 19:00
ARMOY F.C. 0:6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ
7η Αγωνιστική
2022-11-11 19:00Παρασκευή,
11 Νοέ 2022 19:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 4:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2022 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:1 ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2022 14:30
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 0:1 ARMOY F.C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ
2022-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2022 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 1:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ
8η Αγωνιστική
2022-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2022 14:30
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ 1:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO / ΠΑΦΟΣ
2022-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2022 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 2:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2022 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 7:0 ARMOY F.C.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2022 14:30
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 2:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ
9η Αγωνιστική
2022-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2022 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 7:1 ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2022 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 4:1 Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2022 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:3 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2022 14:30
ARMOY F.C. 1:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ / ΠΑΦΟΣ
10η Αγωνιστική
2022-12-02 19:00Παρασκευή,
02 Δεκ 2022 19:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 5:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2022 14:30
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ 2:5 ARMOY F.C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2022 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2022 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 2:0 Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ
11η Αγωνιστική
2022-12-09 19:00Παρασκευή,
09 Δεκ 2022 19:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 0:2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2022 14:30
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 2:1 ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ
2022-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2022 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-12-11 14:30Κυριακή,
11 Δεκ 2022 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:1 ARMOY F.C.ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
12η Αγωνιστική
2022-12-17 14:30Σάββατο,
17 Δεκ 2022 14:30
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ 4:7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΙΜΗΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-12-17 14:30Σάββατο,
17 Δεκ 2022 14:30
ARMOY F.C. 2:5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2022-12-17 14:30Σάββατο,
17 Δεκ 2022 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2:0 Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2022-12-18 14:30Κυριακή,
18 Δεκ 2022 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:3 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ / ΠΑΦΟΣ
13η Αγωνιστική
2023-01-06 19:00Παρασκευή,
06 Ιαν 2023 19:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 4:1 ARMOY F.C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2023-01-07 14:30Σάββατο,
07 Ιαν 2023 14:30
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ 1:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2023-01-07 14:30Σάββατο,
07 Ιαν 2023 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2023-01-08 14:30Κυριακή,
08 Ιαν 2023 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 7:0 ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ
14η Αγωνιστική
2023-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2023 14:30
ARMOY F.C. 2:1 Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ
2023-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2023 14:30
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ 2:6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2023-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2023 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:4 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ
2023-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2023 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ