Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2019-10-04 19:00Παρασκευή,
04 Οκτ 2019 19:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 3:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-10-05 15:30Σάββατο,
05 Οκτ 2019 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-10-05 15:30Σάββατο,
05 Οκτ 2019 15:30
Κ.Ν. Άρμου 2:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2019-10-06 15:30Κυριακή,
06 Οκτ 2019 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2η Αγωνιστική
2019-10-12 15:30Σάββατο,
12 Οκτ 2019 15:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 0:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2019-10-12 15:30Σάββατο,
12 Οκτ 2019 15:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 3:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2019-10-12 15:30Σάββατο,
12 Οκτ 2019 15:30
Κ.Ν. Άρμου 3:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2019-10-13 15:30Κυριακή,
13 Οκτ 2019 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΜΑΡΑΚΑΝΑ
3η Αγωνιστική
2019-10-18 19:00Παρασκευή,
18 Οκτ 2019 19:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 3:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-10-19 15:30Σάββατο,
19 Οκτ 2019 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:1 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Γήπεδο Μουττάλου
2019-10-20 12:30Κυριακή,
20 Οκτ 2019 12:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 7:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Μουττάλου
2019-10-20 15:30Κυριακή,
20 Οκτ 2019 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
4η Αγωνιστική
2019-11-02 14:30Σάββατο,
02 Νοέ 2019 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2019-11-02 14:30Σάββατο,
02 Νοέ 2019 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2019-11-03 14:30Κυριακή,
03 Νοέ 2019 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2019-11-03 14:30Κυριακή,
03 Νοέ 2019 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 1:5 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
5η Αγωνιστική
2019-11-08 19:00Παρασκευή,
08 Νοέ 2019 19:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 5:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-11-09 14:30Σάββατο,
09 Νοέ 2019 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 1:1 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2019-11-10 14:30Κυριακή,
10 Νοέ 2019 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2019-11-10 14:30Κυριακή,
10 Νοέ 2019 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
6η Αγωνιστική
2019-11-15 18:00Παρασκευή,
15 Νοέ 2019 18:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 4:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2019 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2019-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2019 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2019-11-17 14:30Κυριακή,
17 Νοέ 2019 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:0 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015ΜΑΡΑΚΑΝΑ
7η Αγωνιστική
2019-11-23 14:30Σάββατο,
23 Νοέ 2019 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-11-23 14:30Σάββατο,
23 Νοέ 2019 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 5:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2019-11-24 11:30Κυριακή,
24 Νοέ 2019 11:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:0 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Γήπεδο Μουττάλου
2019-11-24 14:30Κυριακή,
24 Νοέ 2019 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
8η Αγωνιστική
2019-11-29 19:00Παρασκευή,
29 Νοέ 2019 19:00
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 0:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-11-30 14:30Σάββατο,
30 Νοέ 2019 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2019-11-30 14:30Σάββατο,
30 Νοέ 2019 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:0 Κ.Ν. ΆρμουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2019-12-01 14:30Κυριακή,
01 Δεκ 2019 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 0:4 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
9η Αγωνιστική
2019-12-06 19:00Παρασκευή,
06 Δεκ 2019 19:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-12-07 14:30Σάββατο,
07 Δεκ 2019 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 5:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Μουττάλου
2019-12-07 14:30Σάββατο,
07 Δεκ 2019 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-12-08 11:30Κυριακή,
08 Δεκ 2019 11:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 7:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
10η Αγωνιστική
2019-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2019 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2019-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2019 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 3:0 Ποσειδώνας ΓιόλουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2019-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2019 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:5 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
2019-12-15 14:30Κυριακή,
15 Δεκ 2019 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
11η Αγωνιστική
2019-12-20 18:00Παρασκευή,
20 Δεκ 2019 18:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2019-12-21 14:30Σάββατο,
21 Δεκ 2019 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-12-22 14:30Κυριακή,
22 Δεκ 2019 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 5:1 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2019-12-22 14:30Κυριακή,
22 Δεκ 2019 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 1:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
12η Αγωνιστική
2020-01-04 14:30Σάββατο,
04 Ιαν 2020 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:2 Προμηθέας ΜουττάλλουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2020-01-04 14:30Σάββατο,
04 Ιαν 2020 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 1:1 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2020-01-05 14:30Κυριακή,
05 Ιαν 2020 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2020-01-08 15:00Τετάρτη,
08 Ιαν 2020 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:6 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
13η Αγωνιστική
2020-01-11 14:30Σάββατο,
11 Ιαν 2020 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 1:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2020-01-11 18:00Σάββατο,
11 Ιαν 2020 18:00
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2020-01-12 14:30Κυριακή,
12 Ιαν 2020 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:3 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2020-01-12 14:30Κυριακή,
12 Ιαν 2020 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
14η Αγωνιστική
2020-01-17 18:00Παρασκευή,
17 Ιαν 2020 18:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2020-01-25 14:30Σάββατο,
25 Ιαν 2020 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2020-01-25 14:30Σάββατο,
25 Ιαν 2020 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:2 Ποσειδώνας ΓιόλουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2020-01-26 14:30Κυριακή,
26 Ιαν 2020 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:3 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας