Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 4:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:7 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
Γεροσκήπου F C 3:0 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2η Αγωνιστική
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 1:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 4:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑSPORTIVO (Πετρίδια)
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓήπεδο Μουττάλου
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
3η Αγωνιστική
2018-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2018 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:6 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2018-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2018 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:3 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2018-10-20 18:00Σάββατο,
20 Οκτ 2018 18:00
Γεροσκήπου F C 2:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-10-21 15:30Κυριακή,
21 Οκτ 2018 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2018-10-24 15:30Τετάρτη,
24 Οκτ 2018 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
4η Αγωνιστική
2018-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2018-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:2 Γεροσκήπου F CΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2018-10-28 14:30Κυριακή,
28 Οκτ 2018 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 4:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
5η Αγωνιστική
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:0 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 3:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
Γεροσκήπου F C 1:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-11-04 14:30Κυριακή,
04 Νοέ 2018 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:5 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου
6η Αγωνιστική
2018-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2018 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:0 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2018 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2018 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-11-10 17:30Σάββατο,
10 Νοέ 2018 17:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2018-11-11 14:30Κυριακή,
11 Νοέ 2018 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:5 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
7η Αγωνιστική
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:5 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
Γεροσκήπου F C 6:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-11-18 14:30Κυριακή,
18 Νοέ 2018 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 0:1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου
8η Αγωνιστική
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:0 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2018-12-02 14:30Κυριακή,
02 Δεκ 2018 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:5 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
9η Αγωνιστική
2018-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2018 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2018 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 5:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2018 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2018 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 5:4 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2018 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
10η Αγωνιστική
2018-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2018 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2018 14:30
Γεροσκήπου F C 6:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΠαφιακό
2018-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2018 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-15 17:30Σάββατο,
15 Δεκ 2018 17:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 1:9 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2018-12-16 14:30Κυριακή,
16 Δεκ 2018 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:5 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
11η Αγωνιστική
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3:1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 6:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
12η Αγωνιστική
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:5 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:4 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
Γεροσκήπου F C 8:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
13η Αγωνιστική
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-01-13 14:30Κυριακή,
13 Ιαν 2019 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
14η Αγωνιστική
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 4:3 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:3 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 0:4 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2019-01-19 17:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 17:30
Γεροσκήπου F C 2:1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
15η Αγωνιστική
2019-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2019 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 5:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2019 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2019-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2019 15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-02-02 18:30Σάββατο,
02 Φεβ 2019 18:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 3:7 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-02-03 15:00Κυριακή,
03 Φεβ 2019 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:3 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
16η Αγωνιστική
2019-02-09 15:00Σάββατο,
09 Φεβ 2019 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-09 15:00Σάββατο,
09 Φεβ 2019 15:00
Γεροσκήπου F C 5:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2019 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2019 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 0:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-13 15:00Τετάρτη,
13 Φεβ 2019 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 0:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
17η Αγωνιστική
2019-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2019 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2019 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2019-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2019 15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 4:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-02-17 15:00Κυριακή,
17 Φεβ 2019 15:00
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-02-17 15:00Κυριακή,
17 Φεβ 2019 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
18η Αγωνιστική
2019-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2019 15:00
Γεροσκήπου F C 5:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2019 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2019 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-24 15:00Κυριακή,
24 Φεβ 2019 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 0:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-02-24 15:00Κυριακή,
24 Φεβ 2019 15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 1:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
19η Αγωνιστική
2019-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2019 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2019-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2019 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-03-02 18:00Σάββατο,
02 Μαρ 2019 18:00
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-03-03 15:30Κυριακή,
03 Μαρ 2019 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-03-03 15:30Κυριακή,
03 Μαρ 2019 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
20η Αγωνιστική
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:0 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:5 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
21η Αγωνιστική
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
Γεροσκήπου F C 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:3 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 2:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:6 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
22η Αγωνιστική
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 0:6 Γεροσκήπου F CSPORTIVO (Πετρίδια)
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 7:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3:0 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου