Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
Κ.Ν. Άρμου 4:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:7 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:2 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2018-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2018 15:30
Γεροσκήπου F C 3:0 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2η Αγωνιστική
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
Αφροδίτη Γεροσκήπου 1:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 4:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαSPORTIVO (Πετρίδια)
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 4:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓήπεδο Μουττάλου
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
Α.Σ. Μανδριών 2:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-10-13 16:00Σάββατο,
13 Οκτ 2018 16:00
Μιλτιάδης Τάλας 1:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
3η Αγωνιστική
2018-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2018 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:6 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2018-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2018 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2018-10-20 18:00Σάββατο,
20 Οκτ 2018 18:00
Γεροσκήπου F C 2:1 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-10-21 15:30Κυριακή,
21 Οκτ 2018 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2018-10-24 15:30Τετάρτη,
24 Οκτ 2018 15:30
Κ.Ν. Άρμου 3:1 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
4η Αγωνιστική
2018-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2018-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 15:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 0:2 Γεροσκήπου F CΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 15:30
Α.Σ. Μανδριών 3:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2018-10-28 14:30Κυριακή,
28 Οκτ 2018 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 4:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
5η Αγωνιστική
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:0 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 3:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
Γεροσκήπου F C 1:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-11-04 14:30Κυριακή,
04 Νοέ 2018 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:5 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΓήπεδο Μουττάλου
6η Αγωνιστική
2018-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2018 14:30
Α.Σ. Μανδριών 2:0 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2018 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2018 14:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-11-10 17:30Σάββατο,
10 Νοέ 2018 17:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2018-11-11 14:30Κυριακή,
11 Νοέ 2018 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 0:5 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
7η Αγωνιστική
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:3 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:5 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓήπεδο Μουττάλου
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
Γεροσκήπου F C 6:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-11-18 14:30Κυριακή,
18 Νοέ 2018 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:1 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΓήπεδο Μουττάλου
8η Αγωνιστική
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:0 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2018-12-02 14:30Κυριακή,
02 Δεκ 2018 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:5 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
9η Αγωνιστική
2018-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2018 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2018 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 5:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2018 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2018 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 5:4 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2018 14:30
Α.Σ. Μανδριών 2:1 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
10η Αγωνιστική
2018-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2018 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2018 14:30
Γεροσκήπου F C 6:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΠαφιακό
2018-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2018 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:1 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-15 17:30Σάββατο,
15 Δεκ 2018 17:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 1:9 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2018-12-16 14:30Κυριακή,
16 Δεκ 2018 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:5 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
11η Αγωνιστική
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:2 Κ.Ν. ΆρμουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:1 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2018-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2018 14:30
Α.Σ. Μανδριών 6:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
12η Αγωνιστική
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:5 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:2 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:4 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
Γεροσκήπου F C 8:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2019 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
13η Αγωνιστική
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 2:0 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουSPORTIVO (Πετρίδια)
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-01-13 14:30Κυριακή,
13 Ιαν 2019 14:30
Α.Σ. Μανδριών 1:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
14η Αγωνιστική
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:3 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:4 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2019-01-19 17:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 17:30
Γεροσκήπου F C 2:1 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
15η Αγωνιστική
2019-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2019 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 5:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2019 15:00
Α.Σ. Μανδριών 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2019-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2019 15:00
Αφροδίτη Γεροσκήπου 2:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-02-02 18:30Σάββατο,
02 Φεβ 2019 18:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 3:7 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-02-03 15:00Κυριακή,
03 Φεβ 2019 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:3 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
16η Αγωνιστική
2019-02-09 15:00Σάββατο,
09 Φεβ 2019 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-09 15:00Σάββατο,
09 Φεβ 2019 15:00
Γεροσκήπου F C 5:1 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2019 15:00
Κ.Ν. Άρμου 2:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2019 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-13 15:00Τετάρτη,
13 Φεβ 2019 15:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:2 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
17η Αγωνιστική
2019-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2019 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2019 15:00
Α.Σ. Μανδριών 2:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2019-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2019 15:00
Αφροδίτη Γεροσκήπου 4:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-02-17 15:00Κυριακή,
17 Φεβ 2019 15:00
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:7 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-02-17 15:00Κυριακή,
17 Φεβ 2019 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 0:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
18η Αγωνιστική
2019-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2019 15:00
Γεροσκήπου F C 5:0 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2019 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2019 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2019-02-24 15:00Κυριακή,
24 Φεβ 2019 15:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-02-24 15:00Κυριακή,
24 Φεβ 2019 15:00
Αφροδίτη Γεροσκήπου 1:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
19η Αγωνιστική
2019-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2019 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2019-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2019 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-03-02 18:00Σάββατο,
02 Μαρ 2019 18:00
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 0:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-03-03 15:30Κυριακή,
03 Μαρ 2019 15:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 0:2 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-03-03 15:30Κυριακή,
03 Μαρ 2019 15:30
Κ.Ν. Άρμου 2:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
20η Αγωνιστική
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:0 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:5 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:0 Ποσειδώνας ΓιόλουSPORTIVO (Πετρίδια)
2019-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2019 15:30
Α.Σ. Μανδριών 2:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
21η Αγωνιστική
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
Γεροσκήπου F C 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς 2:3 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 0:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2019-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 15:30
Κ.Ν. Άρμου 0:6 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
22η Αγωνιστική
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:6 Γεροσκήπου F CSPORTIVO (Πετρίδια)
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
Α.Σ. Μανδριών 7:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2019-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2019 15:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 3:0 ΠΑΣ Φοίνικας ΓιαλιάςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου