Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2017-10-07 15:30Σάββατο,
07 Οκτ 2017 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:2 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2017-10-07 15:30Σάββατο,
07 Οκτ 2017 15:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 0:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-10-07 15:30Σάββατο,
07 Οκτ 2017 15:30
St. Georges F.C. 1:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-10-07 18:30Σάββατο,
07 Οκτ 2017 18:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 0:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-10-08 15:30Κυριακή,
08 Οκτ 2017 15:30
Α.Σ. Μανδριών 6:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-08 15:30Κυριακή,
08 Οκτ 2017 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2η Αγωνιστική
2017-10-14 15:30Σάββατο,
14 Οκτ 2017 15:30
Κ.Ν. Άρμου 0:2 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-15 15:30Κυριακή,
15 Οκτ 2017 15:30
Γεροσκήπου F C 1:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-10-15 15:30Κυριακή,
15 Οκτ 2017 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:1 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-10-15 15:30Κυριακή,
15 Οκτ 2017 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 4:3 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-15 15:30Κυριακή,
15 Οκτ 2017 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 5:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Γήπεδο Μουττάλου
2017-10-16 18:30Δευτέρα,
16 Οκτ 2017 18:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΓήπεδο Μουττάλου
3η Αγωνιστική
2017-10-21 15:30Σάββατο,
21 Οκτ 2017 15:30
Α.Σ. Μανδριών 1:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-21 15:30Σάββατο,
21 Οκτ 2017 15:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 0:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-10-21 15:30Σάββατο,
21 Οκτ 2017 15:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 0:1 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-10-21 15:30Σάββατο,
21 Οκτ 2017 15:30
St. Georges F.C. 2:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-10-22 15:30Κυριακή,
22 Οκτ 2017 15:30
Κ.Ν. Άρμου 5:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2017-10-22 15:30Κυριακή,
22 Οκτ 2017 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
4η Αγωνιστική
2017-10-28 15:30Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 5:0 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-10-28 15:30Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:3 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-28 15:30Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2017-10-29 14:30Κυριακή,
29 Οκτ 2017 14:30
St. Georges F.C. 1:3 Αφροδίτη ΓεροσκήπουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-10-29 14:30Κυριακή,
29 Οκτ 2017 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:0 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2017-10-29 14:30Κυριακή,
29 Οκτ 2017 14:30
Γεροσκήπου F C 9:1 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
5η Αγωνιστική
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 4:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
Α.Σ. Μανδριών 4:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-11-11 17:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 17:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:1 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-11-12 14:30Κυριακή,
12 Νοέ 2017 14:30
Κ.Ν. Άρμου 4:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-13 18:30Δευτέρα,
13 Νοέ 2017 18:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 0:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
6η Αγωνιστική
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:2 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
St. Georges F.C. 2:7 Προμηθέας ΜουττάλλουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:5 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2017-11-19 14:30Κυριακή,
19 Νοέ 2017 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2017-11-22 19:00Τετάρτη,
22 Νοέ 2017 19:00
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:2 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
7η Αγωνιστική
2017-11-25 14:30Σάββατο,
25 Νοέ 2017 14:30
Α.Σ. Μανδριών 7:0 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-26 14:30Κυριακή,
26 Νοέ 2017 14:30
Γεροσκήπου F C 0:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-11-26 14:30Κυριακή,
26 Νοέ 2017 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-26 14:30Κυριακή,
26 Νοέ 2017 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:2 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΓήπεδο Μουττάλου
2017-11-26 14:30Κυριακή,
26 Νοέ 2017 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 0:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-11-27 18:30Δευτέρα,
27 Νοέ 2017 18:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 0:4 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
8η Αγωνιστική
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:0 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 1:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
Α.Σ. Μανδριών 3:1 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-12-03 14:30Κυριακή,
03 Δεκ 2017 14:30
St. Georges F.C. 1:1 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Main Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
9η Αγωνιστική
2017-12-09 14:30Σάββατο,
09 Δεκ 2017 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-09 14:30Σάββατο,
09 Δεκ 2017 14:30
Α.Σ. Μανδριών 4:0 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-12-10 14:30Κυριακή,
10 Δεκ 2017 14:30
Κ.Ν. Άρμου 6:0 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-12-10 14:30Κυριακή,
10 Δεκ 2017 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-10 14:30Κυριακή,
10 Δεκ 2017 14:30
Γεροσκήπου F C 2:1 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-12-11 18:30Δευτέρα,
11 Δεκ 2017 18:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 2:3 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
10η Αγωνιστική
2017-12-16 14:30Σάββατο,
16 Δεκ 2017 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 5:4 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-12-16 14:30Σάββατο,
16 Δεκ 2017 14:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 3:2 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-12-16 14:30Σάββατο,
16 Δεκ 2017 14:30
St. Georges F.C. 1:5 Γεροσκήπου F CMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-12-17 14:30Κυριακή,
17 Δεκ 2017 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:5 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-17 14:30Κυριακή,
17 Δεκ 2017 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-12-17 17:30Κυριακή,
17 Δεκ 2017 17:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
11η Αγωνιστική
2017-12-23 14:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 0:7 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-12-23 14:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:2 Κ.Ν. ΆρμουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-12-23 14:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-23 14:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 14:30
Γεροσκήπου F C 2:0 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-12-23 17:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 17:30
Α.Σ. Μανδριών 4:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-12-23 17:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 17:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:0 St. Georges F.C.Γήπεδο Μουττάλου
12η Αγωνιστική
2018-01-06 14:30Σάββατο,
06 Ιαν 2018 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-01-06 14:30Σάββατο,
06 Ιαν 2018 14:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 2:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-01-07 14:30Κυριακή,
07 Ιαν 2018 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:2 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2018-01-07 14:30Κυριακή,
07 Ιαν 2018 14:30
St. Georges F.C. 1:8 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-01-07 14:30Κυριακή,
07 Ιαν 2018 14:30
Α.Σ. Μανδριών 3:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2018-01-08 18:30Δευτέρα,
08 Ιαν 2018 18:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 0:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
13η Αγωνιστική
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:1 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Γήπεδο Μουττάλου
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
Γεροσκήπου F C 0:3 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 6:3 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-01-14 14:30Κυριακή,
14 Ιαν 2018 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 4:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2018-01-15 18:30Δευτέρα,
15 Ιαν 2018 18:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 1:4 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
14η Αγωνιστική
2018-01-20 14:30Σάββατο,
20 Ιαν 2018 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:9 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-01-20 14:30Σάββατο,
20 Ιαν 2018 14:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 5:0 St. Georges F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-01-20 14:30Σάββατο,
20 Ιαν 2018 14:30
Α.Σ. Μανδριών 2:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-01-20 14:30Σάββατο,
20 Ιαν 2018 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:6 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2018-01-21 14:30Κυριακή,
21 Ιαν 2018 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-01-22 18:30Δευτέρα,
22 Ιαν 2018 18:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 2:5 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
15η Αγωνιστική
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:0 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
St. Georges F.C. 1:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Main Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:4 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-02-03 18:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 18:30
Γεροσκήπου F C 2:1 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-04 14:30Κυριακή,
04 Φεβ 2018 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 6:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Γήπεδο Μουττάλου
16η Αγωνιστική
2018-02-10 15:00Σάββατο,
10 Φεβ 2018 15:00
Α.Σ. Μανδριών 3:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-02-10 15:00Σάββατο,
10 Φεβ 2018 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 6:0 St. Georges F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2018-02-11 12:00Κυριακή,
11 Φεβ 2018 12:00
Αφροδίτη Γεροσκήπου 2:1 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-11 15:00Κυριακή,
11 Φεβ 2018 15:00
Γεροσκήπου F C 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-11 15:00Κυριακή,
11 Φεβ 2018 15:00
Κ.Ν. Άρμου 2:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-02-12 18:30Δευτέρα,
12 Φεβ 2018 18:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 1:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
17η Αγωνιστική
2018-02-17 15:00Σάββατο,
17 Φεβ 2018 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2018-02-17 15:00Σάββατο,
17 Φεβ 2018 15:00
Αφροδίτη Γεροσκήπου 0:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-18 15:00Κυριακή,
18 Φεβ 2018 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-02-18 15:00Κυριακή,
18 Φεβ 2018 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2018-02-18 15:00Κυριακή,
18 Φεβ 2018 15:00
St. Georges F.C. 2:5 Α.Σ. ΜανδριώνMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-02-21 15:30Τετάρτη,
21 Φεβ 2018 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:1 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
18η Αγωνιστική
2018-02-24 15:00Σάββατο,
24 Φεβ 2018 15:00
Αφροδίτη Γεροσκήπου 0:7 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-24 15:00Σάββατο,
24 Φεβ 2018 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 3:3 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Γήπεδο Μουττάλου
2018-02-25 15:00Κυριακή,
25 Φεβ 2018 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2018-02-25 15:00Κυριακή,
25 Φεβ 2018 15:00
Γεροσκήπου F C 0:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-25 15:00Κυριακή,
25 Φεβ 2018 15:00
Κ.Ν. Άρμου 1:1 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-02-26 18:30Δευτέρα,
26 Φεβ 2018 18:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 1:3 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
19η Αγωνιστική
2018-03-03 15:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:5 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-03-03 15:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 15:00
Αφροδίτη Γεροσκήπου 5:2 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-03-03 15:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 15:00
St. Georges F.C. 1:5 Κ.Ν. ΆρμουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-03-03 15:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 2:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-03-03 18:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 18:00
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 1:2 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2018-03-04 15:00Κυριακή,
04 Μαρ 2018 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
20η Αγωνιστική
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 0:3 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Μουττάλου
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
Γεροσκήπου F C 3:0 St. Georges F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
Α.Σ. Μανδριών 4:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-03-18 15:30Κυριακή,
18 Μαρ 2018 15:30
Κ.Ν. Άρμου 1:1 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
21η Αγωνιστική
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 9:5 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
Αφροδίτη Γεροσκήπου 0:1 Γεροσκήπου F CΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
St. Georges F.C. 1:6 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:4 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-03-25 16:30Κυριακή,
25 Μαρ 2018 16:30
Κ.Ν. Άρμου 1:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
22η Αγωνιστική
2018-03-31 16:30Σάββατο,
31 Μαρ 2018 16:30
Α.Ε. Αμπελίτης 6:5 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-03-31 16:30Σάββατο,
31 Μαρ 2018 16:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:0 St. Georges F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2018-03-31 16:30Σάββατο,
31 Μαρ 2018 16:30
Γεροσκήπου F C 5:0 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2018 16:30
Κ.Ν. Άρμου 7:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2018 16:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 1:4 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2018-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2018 16:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 4:5 Αφροδίτη ΓεροσκήπουΓήπεδο Μουττάλου