Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2017-10-07 15:30Σάββατο,
07 Οκτ 2017 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2017-10-07 15:30Σάββατο,
07 Οκτ 2017 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-10-07 15:30Σάββατο,
07 Οκτ 2017 15:30
ST GEORGES F.C. 1:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-10-07 18:30Σάββατο,
07 Οκτ 2017 18:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 0:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-10-08 15:30Κυριακή,
08 Οκτ 2017 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 6:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-08 15:30Κυριακή,
08 Οκτ 2017 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2η Αγωνιστική
2017-10-14 15:30Σάββατο,
14 Οκτ 2017 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-15 15:30Κυριακή,
15 Οκτ 2017 15:30
Γεροσκήπου F C 1:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-10-15 15:30Κυριακή,
15 Οκτ 2017 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:1 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-10-15 15:30Κυριακή,
15 Οκτ 2017 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 4:3 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-15 15:30Κυριακή,
15 Οκτ 2017 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5:2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Γήπεδο Μουττάλου
2017-10-16 18:30Δευτέρα,
16 Οκτ 2017 18:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου
3η Αγωνιστική
2017-10-21 15:30Σάββατο,
21 Οκτ 2017 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-21 15:30Σάββατο,
21 Οκτ 2017 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 0:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-10-21 15:30Σάββατο,
21 Οκτ 2017 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:1 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-10-21 15:30Σάββατο,
21 Οκτ 2017 15:30
ST GEORGES F.C. 2:3 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-10-22 15:30Κυριακή,
22 Οκτ 2017 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 5:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2017-10-22 15:30Κυριακή,
22 Οκτ 2017 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
4η Αγωνιστική
2017-10-28 15:30Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 5:0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-10-28 15:30Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-10-28 15:30Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2017-10-29 14:30Κυριακή,
29 Οκτ 2017 14:30
ST GEORGES F.C. 1:3 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-10-29 14:30Κυριακή,
29 Οκτ 2017 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:0 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2017-10-29 14:30Κυριακή,
29 Οκτ 2017 14:30
Γεροσκήπου F C 9:1 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
5η Αγωνιστική
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 4:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-11-11 17:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 17:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 2:1 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-11-12 14:30Κυριακή,
12 Νοέ 2017 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 4:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-13 18:30Δευτέρα,
13 Νοέ 2017 18:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
6η Αγωνιστική
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:2 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
ST GEORGES F.C. 2:7 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:5 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2017-11-19 14:30Κυριακή,
19 Νοέ 2017 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2017-11-22 19:00Τετάρτη,
22 Νοέ 2017 19:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 2:2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
7η Αγωνιστική
2017-11-25 14:30Σάββατο,
25 Νοέ 2017 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 7:0 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-26 14:30Κυριακή,
26 Νοέ 2017 14:30
Γεροσκήπου F C 0:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-11-26 14:30Κυριακή,
26 Νοέ 2017 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-11-26 14:30Κυριακή,
26 Νοέ 2017 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:2 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2017-11-26 14:30Κυριακή,
26 Νοέ 2017 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 0:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-11-27 18:30Δευτέρα,
27 Νοέ 2017 18:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:4 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
8η Αγωνιστική
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:0 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 1:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 1:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-12-03 14:30Κυριακή,
03 Δεκ 2017 14:30
ST GEORGES F.C. 1:1 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Main Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
9η Αγωνιστική
2017-12-09 14:30Σάββατο,
09 Δεκ 2017 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-09 14:30Σάββατο,
09 Δεκ 2017 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-12-10 14:30Κυριακή,
10 Δεκ 2017 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 6:0 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-12-10 14:30Κυριακή,
10 Δεκ 2017 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-10 14:30Κυριακή,
10 Δεκ 2017 14:30
Γεροσκήπου F C 2:1 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-12-11 18:30Δευτέρα,
11 Δεκ 2017 18:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 2:3 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
10η Αγωνιστική
2017-12-16 14:30Σάββατο,
16 Δεκ 2017 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 5:4 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-12-16 14:30Σάββατο,
16 Δεκ 2017 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-12-16 14:30Σάββατο,
16 Δεκ 2017 14:30
ST GEORGES F.C. 1:5 Γεροσκήπου F CMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-12-17 14:30Κυριακή,
17 Δεκ 2017 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:5 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-17 14:30Κυριακή,
17 Δεκ 2017 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-12-17 17:30Κυριακή,
17 Δεκ 2017 17:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
11η Αγωνιστική
2017-12-23 14:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:7 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-12-23 14:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 2:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2017-12-23 14:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 0:0 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-12-23 14:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 14:30
Γεροσκήπου F C 2:0 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2017-12-23 17:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 17:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-12-23 17:30Σάββατο,
23 Δεκ 2017 17:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3:0 ST GEORGES F.C.Γήπεδο Μουττάλου
12η Αγωνιστική
2018-01-06 14:30Σάββατο,
06 Ιαν 2018 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 2:3 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-01-06 14:30Σάββατο,
06 Ιαν 2018 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-01-07 14:30Κυριακή,
07 Ιαν 2018 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:2 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2018-01-07 14:30Κυριακή,
07 Ιαν 2018 14:30
ST GEORGES F.C. 1:8 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-01-07 14:30Κυριακή,
07 Ιαν 2018 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2018-01-08 18:30Δευτέρα,
08 Ιαν 2018 18:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:3 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
13η Αγωνιστική
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:1 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Γήπεδο Μουττάλου
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
Γεροσκήπου F C 0:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 6:3 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-01-14 14:30Κυριακή,
14 Ιαν 2018 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2018-01-15 18:30Δευτέρα,
15 Ιαν 2018 18:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 1:4 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
14η Αγωνιστική
2018-01-20 14:30Σάββατο,
20 Ιαν 2018 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 2:9 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-01-20 14:30Σάββατο,
20 Ιαν 2018 14:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 5:0 ST GEORGES F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-01-20 14:30Σάββατο,
20 Ιαν 2018 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-01-20 14:30Σάββατο,
20 Ιαν 2018 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2018-01-21 14:30Κυριακή,
21 Ιαν 2018 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-01-22 18:30Δευτέρα,
22 Ιαν 2018 18:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 2:5 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
15η Αγωνιστική
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 0:0 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
ST GEORGES F.C. 1:2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Main Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:4 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-02-03 18:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 18:30
Γεροσκήπου F C 2:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-04 14:30Κυριακή,
04 Φεβ 2018 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 6:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Γήπεδο Μουττάλου
16η Αγωνιστική
2018-02-10 15:00Σάββατο,
10 Φεβ 2018 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-02-10 15:00Σάββατο,
10 Φεβ 2018 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:0 ST GEORGES F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2018-02-11 12:00Κυριακή,
11 Φεβ 2018 12:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2:1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-11 15:00Κυριακή,
11 Φεβ 2018 15:00
Γεροσκήπου F C 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-11 15:00Κυριακή,
11 Φεβ 2018 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-02-12 18:30Δευτέρα,
12 Φεβ 2018 18:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 1:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
17η Αγωνιστική
2018-02-17 15:00Σάββατο,
17 Φεβ 2018 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2018-02-17 15:00Σάββατο,
17 Φεβ 2018 15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-18 15:00Κυριακή,
18 Φεβ 2018 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-02-18 15:00Κυριακή,
18 Φεβ 2018 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:1 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2018-02-18 15:00Κυριακή,
18 Φεβ 2018 15:00
ST GEORGES F.C. 2:5 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-02-21 15:30Τετάρτη,
21 Φεβ 2018 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 3:1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
18η Αγωνιστική
2018-02-24 15:00Σάββατο,
24 Φεβ 2018 15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:7 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-24 15:00Σάββατο,
24 Φεβ 2018 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:3 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Γήπεδο Μουττάλου
2018-02-25 15:00Κυριακή,
25 Φεβ 2018 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2018-02-25 15:00Κυριακή,
25 Φεβ 2018 15:00
Γεροσκήπου F C 0:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-02-25 15:00Κυριακή,
25 Φεβ 2018 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:1 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-02-26 18:30Δευτέρα,
26 Φεβ 2018 18:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 1:3 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
19η Αγωνιστική
2018-03-03 15:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 15:00
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 3:5 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-03-03 15:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 5:2 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-03-03 15:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 15:00
ST GEORGES F.C. 1:5 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-03-03 15:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-03-03 18:00Σάββατο,
03 Μαρ 2018 18:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 1:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2018-03-04 15:00Κυριακή,
04 Μαρ 2018 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 0:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
20η Αγωνιστική
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:3 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:2 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΓήπεδο Μουττάλου
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
Γεροσκήπου F C 3:0 ST GEORGES F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-03-18 15:30Κυριακή,
18 Μαρ 2018 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:1 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
21η Αγωνιστική
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 9:5 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0:1 Γεροσκήπου F CΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
ST GEORGES F.C. 1:6 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:4 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 15:30
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 2:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2018-03-25 16:30Κυριακή,
25 Μαρ 2018 16:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
22η Αγωνιστική
2018-03-31 16:30Σάββατο,
31 Μαρ 2018 16:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 6:5 ΠΑΣ Κάτω Πύργος ΤυλληρίαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-03-31 16:30Σάββατο,
31 Μαρ 2018 16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:0 ST GEORGES F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2018-03-31 16:30Σάββατο,
31 Μαρ 2018 16:30
Γεροσκήπου F C 5:0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2018-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2018 16:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 7:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2018-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2018 16:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 1:4 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2018-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2018 16:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4:5 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓήπεδο Μουττάλου