Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 7:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:4 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:3 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 1:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-10-09 15:30Κυριακή,
09 Οκτ 2016 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:1 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2η Αγωνιστική
2016-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2016 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2016-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2016 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2016 15:30
Α.Σ. Μανδριών 1:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2016 15:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 1:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-10-16 15:30Κυριακή,
16 Οκτ 2016 15:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 1:1 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2016-10-16 15:30Κυριακή,
16 Οκτ 2016 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
3η Αγωνιστική
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 6:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 5:3 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
Κ.Ν. Άρμου 1:2 Α.Σ. ΜανδριώνSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:5 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-10-23 15:30Κυριακή,
23 Οκτ 2016 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Γήπεδο Μουττάλου
4η Αγωνιστική
2016-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:1 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-11-05 17:15Σάββατο,
05 Νοέ 2016 17:15
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 5:1 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-11-05 17:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 17:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-06 14:30Κυριακή,
06 Νοέ 2016 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
5η Αγωνιστική
2016-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2016 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:0 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015SPORTIVO (Πετρίδια)
2016-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2016 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 5:5 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2016 14:30
Α.Σ. Μανδριών 5:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2016 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:1 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2016 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 8:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2016 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
6η Αγωνιστική
2016-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2016 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 0:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2016 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 2:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2016 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:4 Κ.Ν. ΆρμουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2016 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:4 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2016 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-11-20 17:30Κυριακή,
20 Νοέ 2016 17:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 1:0 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
7η Αγωνιστική
2016-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2016 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 0:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2016 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:3 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2016 14:30
Α.Σ. Μανδριών 3:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2016 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 5:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2016 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:2 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2016 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 4:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
8η Αγωνιστική
2016-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2016 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2016 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:1 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Γήπεδο Μουττάλου
2016-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2016 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2016 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 1:8 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2016 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2016 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
9η Αγωνιστική
2016-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2016 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:1 Ποσειδώνας ΓιόλουSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2016 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:2 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2016-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2016 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:3 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2016 14:30
Α.Σ. Μανδριών 1:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-12-11 14:30Κυριακή,
11 Δεκ 2016 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2016-12-11 14:30Κυριακή,
11 Δεκ 2016 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 2:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
10η Αγωνιστική
2016-12-17 14:30Σάββατο,
17 Δεκ 2016 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:0 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2016-12-17 14:30Σάββατο,
17 Δεκ 2016 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 2:1 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-12-21 15:00Τετάρτη,
21 Δεκ 2016 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2016-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2016 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 2:1 Κ.Ν. ΆρμουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2016-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2016 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:3 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2016 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:4 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
11η Αγωνιστική
2017-01-07 14:30Σάββατο,
07 Ιαν 2017 14:30
Α.Σ. Μανδριών 2:6 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-01-08 14:30Κυριακή,
08 Ιαν 2017 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-01-08 14:30Κυριακή,
08 Ιαν 2017 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:5 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-11 14:30Τετάρτη,
11 Ιαν 2017 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:2 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-11 14:30Τετάρτη,
11 Ιαν 2017 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-01-11 14:30Τετάρτη,
11 Ιαν 2017 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:4 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
12η Αγωνιστική
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:2 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 3:0 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2017 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2017 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
13η Αγωνιστική
2017-01-21 14:30Σάββατο,
21 Ιαν 2017 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:2 Α.Ε. Κουκλιών F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-01-21 14:30Σάββατο,
21 Ιαν 2017 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 0:5 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 0:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
Α.Σ. Μανδριών 2:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
14η Αγωνιστική
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 3:1 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
Α.Σ. Μανδριών 2:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
Κ.Ν. Άρμου 2:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςSPORTIVO (Πετρίδια)
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 1:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Γήπεδο Μουττάλου
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 4:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2017-01-29 15:00Κυριακή,
29 Ιαν 2017 15:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
15η Αγωνιστική
2017-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2017 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2017-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2017 15:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2017 15:00
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 6:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2017 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 0:5 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-02-05 15:00Κυριακή,
05 Φεβ 2017 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 2:7 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-02-05 15:00Κυριακή,
05 Φεβ 2017 15:00
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 0:4 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
16η Αγωνιστική
2017-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2017 15:00
Α.Σ. Μανδριών 5:1 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2017 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 1:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2017 15:00
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 2:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-02-12 15:00Κυριακή,
12 Φεβ 2017 15:00
Κ.Ν. Άρμου 0:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουSPORTIVO (Πετρίδια)
2017-02-12 15:00Κυριακή,
12 Φεβ 2017 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 4:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-02-12 15:00Κυριακή,
12 Φεβ 2017 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 0:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
17η Αγωνιστική
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:3 Α.Σ. ΜανδριώνΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 0:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 4:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 0:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-02-19 15:00Κυριακή,
19 Φεβ 2017 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
18η Αγωνιστική
2017-03-04 15:30Σάββατο,
04 Μαρ 2017 15:30
Κ.Ν. Άρμου 1:3 Μιλτιάδης ΤάλαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2017-03-04 15:30Σάββατο,
04 Μαρ 2017 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:8 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2017-03-04 15:30Σάββατο,
04 Μαρ 2017 15:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 0:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-03-05 15:30Κυριακή,
05 Μαρ 2017 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-03-05 15:30Κυριακή,
05 Μαρ 2017 15:30
Α.Σ. Μανδριών 5:3 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-03-05 15:30Κυριακή,
05 Μαρ 2017 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:5 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Γήπεδο Μουττάλου
19η Αγωνιστική
2017-03-11 15:30Σάββατο,
11 Μαρ 2017 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:1 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-03-11 15:30Σάββατο,
11 Μαρ 2017 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-03-12 15:30Κυριακή,
12 Μαρ 2017 15:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 5:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-03-12 15:30Κυριακή,
12 Μαρ 2017 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:3 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-03-12 15:30Κυριακή,
12 Μαρ 2017 15:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 1:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-03-15 15:30Τετάρτη,
15 Μαρ 2017 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
20η Αγωνιστική
2017-03-18 15:30Σάββατο,
18 Μαρ 2017 15:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 3:2 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-03-18 15:30Σάββατο,
18 Μαρ 2017 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-03-18 15:30Σάββατο,
18 Μαρ 2017 15:30
Κ.Ν. Άρμου 3:0 Α.Ε. Κουκλιών F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2017-03-19 15:30Κυριακή,
19 Μαρ 2017 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-03-19 15:30Κυριακή,
19 Μαρ 2017 15:30
Α.Σ. Μανδριών 4:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-03-19 15:30Κυριακή,
19 Μαρ 2017 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 4:8 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
21η Αγωνιστική
2017-03-25 15:30Σάββατο,
25 Μαρ 2017 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2017-03-25 15:30Σάββατο,
25 Μαρ 2017 15:30
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 3:2 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-03-25 15:30Σάββατο,
25 Μαρ 2017 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2017-03-25 15:30Σάββατο,
25 Μαρ 2017 15:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 2:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-03-26 16:30Κυριακή,
26 Μαρ 2017 16:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 0:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-03-26 16:30Κυριακή,
26 Μαρ 2017 16:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:3 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
22η Αγωνιστική
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 1:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:1 Α.Ε. Κουκλιών F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Α.Σ. Μανδριών 2:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Κ.Ν. Άρμου 7:7 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους