Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 7:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:4 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2016 15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 1:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-10-09 15:30Κυριακή,
09 Οκτ 2016 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2η Αγωνιστική
2016-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2016 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2016 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2016 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2016 15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 1:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-10-16 15:30Κυριακή,
16 Οκτ 2016 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 1:1 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2016-10-16 15:30Κυριακή,
16 Οκτ 2016 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
3η Αγωνιστική
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 6:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 5:3 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-10-23 15:30Κυριακή,
23 Οκτ 2016 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Γήπεδο Μουττάλου
4η Αγωνιστική
2016-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-11-05 17:15Σάββατο,
05 Νοέ 2016 17:15
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 5:1 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-11-05 17:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 17:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-06 14:30Κυριακή,
06 Νοέ 2016 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 2:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
5η Αγωνιστική
2016-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2016 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015SPORTIVO (Πετρίδια)
2016-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2016 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 5:5 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2016 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 5:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2016 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3:1 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2016 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 8:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2016 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
6η Αγωνιστική
2016-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2016 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2016 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 2:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2016 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:4 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2016 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:4 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2016 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-11-20 17:30Κυριακή,
20 Νοέ 2016 17:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 1:0 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
7η Αγωνιστική
2016-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2016 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 0:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2016 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:3 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2016 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2016 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 5:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2016-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2016 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:2 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2016 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
8η Αγωνιστική
2016-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2016 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2016 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Γήπεδο Μουττάλου
2016-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2016 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2016 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 1:8 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2016 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 1:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2016-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2016 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 4:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
9η Αγωνιστική
2016-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2016 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2016 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:2 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2016-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2016 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:3 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2016 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-12-11 14:30Κυριακή,
11 Δεκ 2016 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2016-12-11 14:30Κυριακή,
11 Δεκ 2016 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 2:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
10η Αγωνιστική
2016-12-17 14:30Σάββατο,
17 Δεκ 2016 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 6:0 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-12-17 14:30Σάββατο,
17 Δεκ 2016 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 2:1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-12-21 15:00Τετάρτη,
21 Δεκ 2016 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2016 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 2:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2016-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2016 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2016 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:4 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
11η Αγωνιστική
2017-01-07 14:30Σάββατο,
07 Ιαν 2017 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:6 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-01-08 14:30Κυριακή,
08 Ιαν 2017 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-01-08 14:30Κυριακή,
08 Ιαν 2017 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-11 14:30Τετάρτη,
11 Ιαν 2017 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:2 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-11 14:30Τετάρτη,
11 Ιαν 2017 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-01-11 14:30Τετάρτη,
11 Ιαν 2017 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:4 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
12η Αγωνιστική
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 3:0 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:0 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2017 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2017 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
13η Αγωνιστική
2017-01-21 14:30Σάββατο,
21 Ιαν 2017 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:2 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-01-21 14:30Σάββατο,
21 Ιαν 2017 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 0:5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 0:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 6:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
14η Αγωνιστική
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 3:1 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣSPORTIVO (Πετρίδια)
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Γήπεδο Μουττάλου
2017-01-28 15:00Σάββατο,
28 Ιαν 2017 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 4:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2017-01-29 15:00Κυριακή,
29 Ιαν 2017 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
15η Αγωνιστική
2017-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2017 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2017-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2017 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 0:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2017 15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 6:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2017 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:5 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-02-05 15:00Κυριακή,
05 Φεβ 2017 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:7 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-02-05 15:00Κυριακή,
05 Φεβ 2017 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 0:4 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
16η Αγωνιστική
2017-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2017 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 5:1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2017 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:0 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2017-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2017 15:00
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 2:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-02-12 15:00Κυριακή,
12 Φεβ 2017 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2017-02-12 15:00Κυριακή,
12 Φεβ 2017 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2017-02-12 15:00Κυριακή,
12 Φεβ 2017 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
17η Αγωνιστική
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 0:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 4:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2017 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 0:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-02-19 15:00Κυριακή,
19 Φεβ 2017 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
18η Αγωνιστική
2017-03-04 15:30Σάββατο,
04 Μαρ 2017 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣSPORTIVO (Πετρίδια)
2017-03-04 15:30Σάββατο,
04 Μαρ 2017 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:8 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2017-03-04 15:30Σάββατο,
04 Μαρ 2017 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 0:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-03-05 15:30Κυριακή,
05 Μαρ 2017 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-03-05 15:30Κυριακή,
05 Μαρ 2017 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 5:3 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-03-05 15:30Κυριακή,
05 Μαρ 2017 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:5 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Γήπεδο Μουττάλου
19η Αγωνιστική
2017-03-11 15:30Σάββατο,
11 Μαρ 2017 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-03-11 15:30Σάββατο,
11 Μαρ 2017 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2017-03-12 15:30Κυριακή,
12 Μαρ 2017 15:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 5:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-03-12 15:30Κυριακή,
12 Μαρ 2017 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2017-03-12 15:30Κυριακή,
12 Μαρ 2017 15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 1:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-03-15 15:30Τετάρτη,
15 Μαρ 2017 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
20η Αγωνιστική
2017-03-18 15:30Σάββατο,
18 Μαρ 2017 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 3:2 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-03-18 15:30Σάββατο,
18 Μαρ 2017 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-03-18 15:30Σάββατο,
18 Μαρ 2017 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:0 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2017-03-19 15:30Κυριακή,
19 Μαρ 2017 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-03-19 15:30Κυριακή,
19 Μαρ 2017 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-03-19 15:30Κυριακή,
19 Μαρ 2017 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 4:8 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
21η Αγωνιστική
2017-03-25 15:30Σάββατο,
25 Μαρ 2017 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2017-03-25 15:30Σάββατο,
25 Μαρ 2017 15:30
Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C. 3:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Κουκλιών
2017-03-25 15:30Σάββατο,
25 Μαρ 2017 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2017-03-25 15:30Σάββατο,
25 Μαρ 2017 15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 2:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2017-03-26 16:30Κυριακή,
26 Μαρ 2017 16:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 0:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-03-26 16:30Κυριακή,
26 Μαρ 2017 16:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
22η Αγωνιστική
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 1:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:1 Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 6:0 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2017-04-02 16:30Κυριακή,
02 Απρ 2017 16:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 7:7 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους