Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:30
Α.Σ. Μανδριών 7:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:2 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2015-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:30
Κ.Ν. Άρμου 0:4 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-10-11 15:30Κυριακή,
11 Οκτ 2015 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Γεροσκήπου F CSPORTIVO (Πετρίδια)
2015-10-11 15:30Κυριακή,
11 Οκτ 2015 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
Γεροσκήπου F C 3:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:7 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Μιλτιάδης ΤάλαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2015-10-18 15:30Κυριακή,
18 Οκτ 2015 15:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 0:1 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2015 15:30
Α.Σ. Μανδριών 9:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2015 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-10-25 14:30Κυριακή,
25 Οκτ 2015 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:3 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-10-25 14:30Κυριακή,
25 Οκτ 2015 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-10-25 14:30Κυριακή,
25 Οκτ 2015 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-10-25 15:30Κυριακή,
25 Οκτ 2015 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
Γεροσκήπου F C 0:1 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 7:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:1 Α.Σ. ΜανδριώνΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-11-08 14:30Κυριακή,
08 Νοέ 2015 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:5 Ποσειδώνας ΓιόλουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-11-08 14:30Κυριακή,
08 Νοέ 2015 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςSPORTIVO (Πετρίδια)
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:4 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
Α.Σ. Μανδριών 1:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:7 Γεροσκήπου F CΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-11-15 14:30Κυριακή,
15 Νοέ 2015 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 8:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:11 Γεροσκήπου F CΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
Α.Σ. Μανδριών 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-11-22 14:30Κυριακή,
22 Νοέ 2015 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΜΑΡΑΚΑΝΑ
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:3 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Κ.Ν. ΆρμουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2015-12-06 14:30Κυριακή,
06 Δεκ 2015 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 1:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-12-06 14:30Κυριακή,
06 Δεκ 2015 14:30
Α.Σ. Μανδριών 0:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2015 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2015 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Μουττάλου
2015-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2015 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2015 14:30
Γεροσκήπου F C 0:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2015 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:7 Α.Σ. ΜανδριώνΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2015 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 4:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2015 14:30
Α.Σ. Μανδριών 1:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2015 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2015 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 2:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2015 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 5:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-12-20 14:30Κυριακή,
20 Δεκ 2015 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 3:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2015-12-20 17:30Κυριακή,
20 Δεκ 2015 17:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:2 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-12-26 14:30Σάββατο,
26 Δεκ 2015 14:30
Γεροσκήπου F C 1:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-12-26 14:30Σάββατο,
26 Δεκ 2015 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουSPORTIVO (Πετρίδια)
2015-12-26 14:30Σάββατο,
26 Δεκ 2015 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-12-26 14:30Σάββατο,
26 Δεκ 2015 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 8:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-12-27 14:30Κυριακή,
27 Δεκ 2015 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 0:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-12-27 17:30Κυριακή,
27 Δεκ 2015 17:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:4 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2016 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2016-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2016 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:5 Κ.Ν. ΆρμουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2016-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2016 14:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 2:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2016 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2016-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2016 14:30
Α.Σ. Μανδριών 1:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-01-13 14:30Τετάρτη,
13 Ιαν 2016 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-01-16 15:00Σάββατο,
16 Ιαν 2016 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 2:3 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-01-16 15:00Σάββατο,
16 Ιαν 2016 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-01-16 15:00Σάββατο,
16 Ιαν 2016 15:00
Κ.Ν. Άρμου 0:3 Προμηθέας ΜουττάλλουSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-01-17 15:00Κυριακή,
17 Ιαν 2016 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 0:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-01-17 15:00Κυριακή,
17 Ιαν 2016 15:00
Α.Σ. Μανδριών 8:2 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-01-17 18:00Κυριακή,
17 Ιαν 2016 18:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Μουττάλου
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Κ.Ν. ΆρμουSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
Γεροσκήπου F C 1:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 1:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:12 Α.Σ. ΜανδριώνΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-01-24 15:00Κυριακή,
24 Ιαν 2016 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 3:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2016 15:00
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 0:2 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2016 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2016 15:00
Κ.Ν. Άρμου 1:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-01-31 15:00Κυριακή,
31 Ιαν 2016 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 9:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-01-31 15:00Κυριακή,
31 Ιαν 2016 15:00
Α.Σ. Μανδριών 3:3 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-01-31 18:00Κυριακή,
31 Ιαν 2016 18:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2016 15:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 6:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2016 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2016 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:4 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2016 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 2:0 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2016 15:00
Γεροσκήπου F C 2:1 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2016 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 4:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-02-20 15:00Σάββατο,
20 Φεβ 2016 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 5:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-20 15:00Σάββατο,
20 Φεβ 2016 15:00
Γεροσκήπου F C 15:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-02-21 15:00Κυριακή,
21 Φεβ 2016 15:00
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 2:5 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-02-21 15:00Κυριακή,
21 Φεβ 2016 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 2:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-02-21 15:00Κυριακή,
21 Φεβ 2016 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 0:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-02-21 15:00Κυριακή,
21 Φεβ 2016 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-02-27 15:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 15:30
Γεροσκήπου F C 4:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-02-27 15:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-27 15:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 15:30
Κ.Ν. Άρμου 1:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-02-28 15:30Κυριακή,
28 Φεβ 2016 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-02-28 15:30Κυριακή,
28 Φεβ 2016 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 9:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-28 15:30Κυριακή,
28 Φεβ 2016 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 4:1 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:3 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2016-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-03-06 15:30Κυριακή,
06 Μαρ 2016 15:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-03-06 15:30Κυριακή,
06 Μαρ 2016 15:30
Α.Σ. Μανδριών 4:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-03-06 18:30Κυριακή,
06 Μαρ 2016 18:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
Γεροσκήπου F C 4:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 5:2 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
Κ.Ν. Άρμου 1:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 6:3 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Α.Ε.Ν. ΤίμηςSPORTIVO (Πετρίδια)
20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 15:30
Κ.Ν. Άρμου 1:1 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:2 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:4 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 15:30
Α.Σ. Μανδριών 3:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-03-19 18:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 18:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2016-03-20 15:30Κυριακή,
20 Μαρ 2016 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΜΑΡΑΚΑΝΑ
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
Γεροσκήπου F C 2:0 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Προμηθέας ΜουττάλλουSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 5:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Α.Σ. Κισσός ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
Κ.Ν. Άρμου 8:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 4:3 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:3 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
Γεροσκήπου F C 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:6 Α.Ε. ΑμπελίτηςΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 2:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας