Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 7:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:2 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2015-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:4 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-10-10 15:30Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-10-11 15:30Κυριακή,
11 Οκτ 2015 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Γεροσκήπου F CSPORTIVO (Πετρίδια)
2015-10-11 15:30Κυριακή,
11 Οκτ 2015 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 3:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
Γεροσκήπου F C 3:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣSPORTIVO (Πετρίδια)
2015-10-18 15:30Κυριακή,
18 Οκτ 2015 15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 0:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2015 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 9:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2015 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-10-25 14:30Κυριακή,
25 Οκτ 2015 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:3 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-10-25 14:30Κυριακή,
25 Οκτ 2015 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-10-25 14:30Κυριακή,
25 Οκτ 2015 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-10-25 15:30Κυριακή,
25 Οκτ 2015 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
Γεροσκήπου F C 0:1 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 7:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-11-08 14:30Κυριακή,
08 Νοέ 2015 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-11-08 14:30Κυριακή,
08 Νοέ 2015 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣSPORTIVO (Πετρίδια)
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:4 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:7 Γεροσκήπου F CΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-11-15 14:30Κυριακή,
15 Νοέ 2015 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 8:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:11 Γεροσκήπου F CΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:0 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-11-22 14:30Κυριακή,
22 Νοέ 2015 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:3 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2015-12-06 14:30Κυριακή,
06 Δεκ 2015 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 1:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-12-06 14:30Κυριακή,
06 Δεκ 2015 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 0:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2015 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2015 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2015-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2015 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2015 14:30
Γεροσκήπου F C 0:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2015 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:7 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2015 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 4:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2015 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2015 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΜΑΡΑΚΑΝΑ
2015-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2015 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 2:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2015 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 5:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-12-20 14:30Κυριακή,
20 Δεκ 2015 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 3:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2015-12-20 17:30Κυριακή,
20 Δεκ 2015 17:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:2 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2015-12-26 14:30Σάββατο,
26 Δεκ 2015 14:30
Γεροσκήπου F C 1:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-12-26 14:30Σάββατο,
26 Δεκ 2015 14:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2015-12-26 14:30Σάββατο,
26 Δεκ 2015 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-12-26 14:30Σάββατο,
26 Δεκ 2015 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 8:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-12-27 14:30Κυριακή,
27 Δεκ 2015 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 0:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2015-12-27 17:30Κυριακή,
27 Δεκ 2015 17:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 0:4 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2016 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2016-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2016 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:5 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2016-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2016 14:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 2:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2016 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2016-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2016 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-01-13 14:30Τετάρτη,
13 Ιαν 2016 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-01-16 15:00Σάββατο,
16 Ιαν 2016 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:3 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-01-16 15:00Σάββατο,
16 Ιαν 2016 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-01-16 15:00Σάββατο,
16 Ιαν 2016 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-01-17 15:00Κυριακή,
17 Ιαν 2016 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-01-17 15:00Κυριακή,
17 Ιαν 2016 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 8:2 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-01-17 18:00Κυριακή,
17 Ιαν 2016 18:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 6:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓήπεδο Μουττάλου
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
Γεροσκήπου F C 1:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 1:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2016-01-23 15:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 15:00
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 3:12 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-01-24 15:00Κυριακή,
24 Ιαν 2016 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2016 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 0:2 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2016 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2016 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-01-31 15:00Κυριακή,
31 Ιαν 2016 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 9:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-01-31 15:00Κυριακή,
31 Ιαν 2016 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:3 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-01-31 18:00Κυριακή,
31 Ιαν 2016 18:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2016 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 6:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2016 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2016 15:00
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 3:4 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2016 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:0 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2016 15:00
Γεροσκήπου F C 2:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2016 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 4:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-02-20 15:00Σάββατο,
20 Φεβ 2016 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 5:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-20 15:00Σάββατο,
20 Φεβ 2016 15:00
Γεροσκήπου F C 15:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-02-21 15:00Κυριακή,
21 Φεβ 2016 15:00
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 2:5 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-02-21 15:00Κυριακή,
21 Φεβ 2016 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-02-21 15:00Κυριακή,
21 Φεβ 2016 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-02-21 15:00Κυριακή,
21 Φεβ 2016 15:00
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-02-27 15:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 15:30
Γεροσκήπου F C 4:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-02-27 15:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:0 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-27 15:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-02-28 15:30Κυριακή,
28 Φεβ 2016 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-02-28 15:30Κυριακή,
28 Φεβ 2016 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 9:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2016-02-28 15:30Κυριακή,
28 Φεβ 2016 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 4:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 0:3 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2016-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 4:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-03-06 15:30Κυριακή,
06 Μαρ 2016 15:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2016-03-06 15:30Κυριακή,
06 Μαρ 2016 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-03-06 18:30Κυριακή,
06 Μαρ 2016 18:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
Γεροσκήπου F C 4:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 5:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 6:3 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2016 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣSPORTIVO (Πετρίδια)
20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:1 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:2 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2016-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:4 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2016-03-19 18:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 18:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2016-03-20 15:30Κυριακή,
20 Μαρ 2016 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
Γεροσκήπου F C 2:0 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 5:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 3:0 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 8:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 4:3 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:3 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
Γεροσκήπου F C 3:0 ΠΑΣ Αστέρας ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:6 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΜΑΡΑΚΑΝΑ
2016-04-03 16:30Κυριακή,
03 Απρ 2016 16:30
ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 2:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας