Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2014-10-04 15:30Σάββατο,
04 Οκτ 2014 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:3 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-10-04 15:30Σάββατο,
04 Οκτ 2014 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-10-04 15:30Σάββατο,
04 Οκτ 2014 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:0 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-10-04 15:30Σάββατο,
04 Οκτ 2014 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:0 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-05 15:30Κυριακή,
05 Οκτ 2014 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:3 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-10-05 15:30Κυριακή,
05 Οκτ 2014 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 3:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2η Αγωνιστική
2014-10-11 15:30Σάββατο,
11 Οκτ 2014 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-10-11 15:30Σάββατο,
11 Οκτ 2014 15:30
Πέγεια 2014 7:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-10-11 15:30Σάββατο,
11 Οκτ 2014 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-12 15:30Κυριακή,
12 Οκτ 2014 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 0:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-10-12 15:30Κυριακή,
12 Οκτ 2014 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:5 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-12 15:30Κυριακή,
12 Οκτ 2014 15:30
Γεροσκήπου F C 0:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
3η Αγωνιστική
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:4 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:3 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:2 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
4η Αγωνιστική
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Πέγεια 2014 4:0 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 1:7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 2:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
5η Αγωνιστική
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:1 Πέγεια 2014Βοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2014-11-09 14:30Κυριακή,
09 Νοέ 2014 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 2:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-09 14:30Κυριακή,
09 Νοέ 2014 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3:0 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓήπεδο Μουττάλου
6η Αγωνιστική
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 0:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2014-11-15 17:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 17:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2014-11-16 14:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-11-16 14:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-11-16 14:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 2:1 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-11-16 18:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 18:30
Πέγεια 2014 1:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
7η Αγωνιστική
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 0:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:2 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 3:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:0 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
8η Αγωνιστική
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:0 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 0:0 Πέγεια 2014Βοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 4:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
9η Αγωνιστική
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
Πέγεια 2014 1:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:3 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-07 17:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 17:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:2 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓήπεδο Μουττάλου
10η Αγωνιστική
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:1 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 4:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 5:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:5 Πέγεια 2014Γήπεδο Μουττάλου
11η Αγωνιστική
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Πέγεια 2014 3:1 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 1:0 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 4:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 4:3 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
12η Αγωνιστική
2015-01-03 14:30Σάββατο,
03 Ιαν 2015 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:1 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-03 14:30Σάββατο,
03 Ιαν 2015 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-01-03 14:30Σάββατο,
03 Ιαν 2015 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:2 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-01-04 14:30Κυριακή,
04 Ιαν 2015 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-01-04 14:30Κυριακή,
04 Ιαν 2015 14:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 0:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-07 14:30Τετάρτη,
07 Ιαν 2015 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 3:1 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
13η Αγωνιστική
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 1:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 8:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-01-10 17:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 17:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
Γεροσκήπου F C 3:0 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
Πέγεια 2014 3:1 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
14η Αγωνιστική
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:0 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 0:1 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:3 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:3 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
15η Αγωνιστική
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
Πέγεια 2014 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:3 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
Γεροσκήπου F C 1:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 2:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
16η Αγωνιστική
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:4 Πέγεια 2014Γήπεδο Μουττάλου
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 5:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 1:4 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
17η Αγωνιστική
2015-02-14 15:00Σάββατο,
14 Φεβ 2015 15:00
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 0:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-14 15:00Σάββατο,
14 Φεβ 2015 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
Γεροσκήπου F C 2:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
Πέγεια 2014 5:2 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
18η Αγωνιστική
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 5:2 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 4:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 2:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
Πέγεια 2014 4:0 Γεροσκήπου F CΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
19η Αγωνιστική
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:2 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Γεροσκήπου F C 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:2 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 2:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΜΑΡΑΚΑΝΑ
20η Αγωνιστική
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 3:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Πέγεια 2014 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 4:8 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 0:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2015 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-18 15:30Τετάρτη,
18 Μαρ 2015 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:5 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
21η Αγωνιστική
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 5:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 0:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Γεροσκήπου F C 1:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ 1:5 Πέγεια 2014Γήπεδο Μουττάλου
22η Αγωνιστική
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
Γεροσκήπου F C 3:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
Πέγεια 2014 1:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:1 Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 5:5 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2015-04-01 16:30Τετάρτη,
01 Απρ 2015 16:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας