Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2014-10-04 15:30Σάββατο,
04 Οκτ 2014 15:30
Κ.Ν. Άρμου 2:3 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-10-04 15:30Σάββατο,
04 Οκτ 2014 15:30
Α.Σ. Μανδριών 3:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-10-04 15:30Σάββατο,
04 Οκτ 2014 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:0 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-10-04 15:30Σάββατο,
04 Οκτ 2014 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:0 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-05 15:30Κυριακή,
05 Οκτ 2014 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-10-05 15:30Κυριακή,
05 Οκτ 2014 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 3:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2η Αγωνιστική
2014-10-11 15:30Σάββατο,
11 Οκτ 2014 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-10-11 15:30Σάββατο,
11 Οκτ 2014 15:30
Πέγεια 2014 7:0 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-10-11 15:30Σάββατο,
11 Οκτ 2014 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-12 15:30Κυριακή,
12 Οκτ 2014 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 0:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-10-12 15:30Κυριακή,
12 Οκτ 2014 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:5 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-12 15:30Κυριακή,
12 Οκτ 2014 15:30
Γεροσκήπου F C 0:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
3η Αγωνιστική
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
Κ.Ν. Άρμου 1:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-10-18 15:30Σάββατο,
18 Οκτ 2014 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:4 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
Α.Σ. Μανδριών 4:3 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-10-19 15:30Κυριακή,
19 Οκτ 2014 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:2 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
4η Αγωνιστική
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Πέγεια 2014 4:0 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 1:7 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-10-25 15:30Σάββατο,
25 Οκτ 2014 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2014-10-26 14:30Κυριακή,
26 Οκτ 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 2:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
5η Αγωνιστική
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:1 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-11-08 14:30Σάββατο,
08 Νοέ 2014 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:1 Πέγεια 2014Βοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2014-11-09 14:30Κυριακή,
09 Νοέ 2014 14:30
Α.Σ. Μανδριών 2:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-09 14:30Κυριακή,
09 Νοέ 2014 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:0 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓήπεδο Μουττάλου
6η Αγωνιστική
2014-11-15 14:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2014-11-15 17:30Σάββατο,
15 Νοέ 2014 17:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2014-11-16 14:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-11-16 14:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-11-16 14:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 2:1 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-11-16 18:30Κυριακή,
16 Νοέ 2014 18:30
Πέγεια 2014 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
7η Αγωνιστική
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Α.Σ. Μανδριών 0:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:2 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-11-22 14:30Σάββατο,
22 Νοέ 2014 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:0 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-11-23 14:30Κυριακή,
23 Νοέ 2014 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:6 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
8η Αγωνιστική
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:0 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2014-11-29 14:30Σάββατο,
29 Νοέ 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 0:0 Πέγεια 2014Βοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:2 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2014-11-30 14:30Κυριακή,
30 Νοέ 2014 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 4:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
9η Αγωνιστική
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Α.Σ. Μανδριών 4:3 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:3 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-12-06 14:30Σάββατο,
06 Δεκ 2014 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
Πέγεια 2014 1:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-12-07 14:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:3 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-07 17:30Κυριακή,
07 Δεκ 2014 17:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:2 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓήπεδο Μουττάλου
10η Αγωνιστική
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:2 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-12-13 14:30Σάββατο,
13 Δεκ 2014 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:1 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 4:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Γεροσκήπου F C 5:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-12-14 14:30Κυριακή,
14 Δεκ 2014 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:5 Πέγεια 2014Γήπεδο Μουττάλου
11η Αγωνιστική
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Πέγεια 2014 3:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Α.Σ. Μανδριών 1:0 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-12-20 14:30Σάββατο,
20 Δεκ 2014 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 4:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2014-12-21 14:30Κυριακή,
21 Δεκ 2014 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 4:3 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
12η Αγωνιστική
2015-01-03 14:30Σάββατο,
03 Ιαν 2015 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:1 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-03 14:30Σάββατο,
03 Ιαν 2015 14:30
Α.Σ. Μανδριών 4:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-01-03 14:30Σάββατο,
03 Ιαν 2015 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:2 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-01-04 14:30Κυριακή,
04 Ιαν 2015 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-01-04 14:30Κυριακή,
04 Ιαν 2015 14:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-07 14:30Τετάρτη,
07 Ιαν 2015 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:1 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
13η Αγωνιστική
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 1:1 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-10 14:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 8:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-01-10 17:30Σάββατο,
10 Ιαν 2015 17:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
Γεροσκήπου F C 3:0 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-01-11 14:30Κυριακή,
11 Ιαν 2015 14:30
Πέγεια 2014 3:1 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
14η Αγωνιστική
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:0 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΓήπεδο Μουττάλου
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Α.Σ. Μανδριών 0:1 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-01-17 14:30Σάββατο,
17 Ιαν 2015 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:3 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-01-18 14:30Κυριακή,
18 Ιαν 2015 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:3 Γεροσκήπου F CΓήπεδο Μουττάλου
15η Αγωνιστική
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 3:2 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
Πέγεια 2014 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2015-01-31 15:00Σάββατο,
31 Ιαν 2015 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 2:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
Γεροσκήπου F C 1:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-02-01 15:00Κυριακή,
01 Φεβ 2015 15:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:2 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
16η Αγωνιστική
2015-02-07 15:00Σάββατο,
07 Φεβ 2015 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:4 Πέγεια 2014Γήπεδο Μουττάλου
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Α.Σ. Μανδριών 5:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 0:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 1:4 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-02-08 15:00Κυριακή,
08 Φεβ 2015 15:00
Κ.Ν. Άρμου 2:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
17η Αγωνιστική
2015-02-14 15:00Σάββατο,
14 Φεβ 2015 15:00
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 0:2 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-14 15:00Σάββατο,
14 Φεβ 2015 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
Γεροσκήπου F C 2:2 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 1:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-02-15 15:00Κυριακή,
15 Φεβ 2015 15:00
Πέγεια 2014 5:2 Α.Ε.Ν. ΧλώρακαςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
18η Αγωνιστική
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 5:2 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΓήπεδο Μουττάλου
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Α.Σ. Μανδριών 4:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-02-28 15:00Σάββατο,
28 Φεβ 2015 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 1:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 2:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
Πέγεια 2014 4:0 Γεροσκήπου F CΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2015-03-01 15:00Κυριακή,
01 Μαρ 2015 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
19η Αγωνιστική
2015-03-07 15:30Σάββατο,
07 Μαρ 2015 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:2 Πέγεια 2014Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Γεροσκήπου F C 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Κ.Ν. Άρμου 3:2 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-08 15:30Κυριακή,
08 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 2:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΜΑΡΑΚΑΝΑ
20η Αγωνιστική
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Α.Σ. Μανδριών 3:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Πέγεια 2014 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 4:8 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-03-14 15:30Σάββατο,
14 Μαρ 2015 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-15 15:30Κυριακή,
15 Μαρ 2015 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-18 15:30Τετάρτη,
18 Μαρ 2015 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:5 Γεροσκήπου F CΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
21η Αγωνιστική
2015-03-21 15:30Σάββατο,
21 Μαρ 2015 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 5:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 0:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Γεροσκήπου F C 1:1 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Κ.Ν. Άρμου 3:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2015-03-22 15:30Κυριακή,
22 Μαρ 2015 15:30
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:5 Πέγεια 2014Γήπεδο Μουττάλου
22η Αγωνιστική
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
Γεροσκήπου F C 3:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
Πέγεια 2014 1:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2015-03-28 15:30Σάββατο,
28 Μαρ 2015 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:1 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
Ποσειδώνας Γιόλου 5:5 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΠάφουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2015-03-29 16:30Κυριακή,
29 Μαρ 2015 16:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2015-04-01 16:30Τετάρτη,
01 Απρ 2015 16:30
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 3:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας