Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2013-09-28 15:30Σάββατο,
28 Σεπ 2013 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2013-09-28 15:30Σάββατο,
28 Σεπ 2013 15:30
Α.Σ. Μανδριών 0:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2013-09-28 15:30Σάββατο,
28 Σεπ 2013 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2013-09-28 15:30Σάββατο,
28 Σεπ 2013 15:30
ΠΑΣ Πέγεια 3:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-09-29 15:30Κυριακή,
29 Σεπ 2013 15:30
Κ.Ν. Άρμου 0:8 Πέγεια F.C.SPORTIVO (Πετρίδια)
2013-09-29 15:30Κυριακή,
29 Σεπ 2013 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2η Αγωνιστική
2013-10-05 15:30Σάββατο,
05 Οκτ 2013 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-10-05 15:30Σάββατο,
05 Οκτ 2013 15:30
Πέγεια F.C. 3:0 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-10-05 15:30Σάββατο,
05 Οκτ 2013 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-10-05 15:30Σάββατο,
05 Οκτ 2013 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 ΠΑΣ ΠέγειαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-10-06 15:30Κυριακή,
06 Οκτ 2013 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:0 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-10-06 15:30Κυριακή,
06 Οκτ 2013 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
3η Αγωνιστική
2013-10-12 15:30Σάββατο,
12 Οκτ 2013 15:30
Κ.Ν. Άρμου 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςSPORTIVO (Πετρίδια)
2013-10-12 15:30Σάββατο,
12 Οκτ 2013 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 8:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2013-10-12 15:30Σάββατο,
12 Οκτ 2013 15:30
Α.Σ. Μανδριών 0:3 Πέγεια F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2013-10-12 15:30Σάββατο,
12 Οκτ 2013 15:30
ΠΑΣ Πέγεια 3:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-10-13 15:30Κυριακή,
13 Οκτ 2013 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-10-13 15:30Κυριακή,
13 Οκτ 2013 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
4η Αγωνιστική
2013-10-19 15:30Σάββατο,
19 Οκτ 2013 15:30
Πέγεια F.C. 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-10-19 15:30Σάββατο,
19 Οκτ 2013 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2013-10-19 15:30Σάββατο,
19 Οκτ 2013 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-10-19 15:30Σάββατο,
19 Οκτ 2013 15:30
Α.Ε. Πωμού 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2013-10-20 15:30Κυριακή,
20 Οκτ 2013 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:3 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-10-20 18:30Κυριακή,
20 Οκτ 2013 18:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 ΠΑΣ ΠέγειαΓήπεδο Μουττάλου
5η Αγωνιστική
2013-10-26 15:30Σάββατο,
26 Οκτ 2013 15:30
ΠΑΣ Πέγεια 2:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-10-26 15:30Σάββατο,
26 Οκτ 2013 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2013-10-26 15:30Σάββατο,
26 Οκτ 2013 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:2 Πέγεια F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-10-27 14:30Κυριακή,
27 Οκτ 2013 14:30
Α.Σ. Μανδριών 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2013-11-06 14:30Τετάρτη,
06 Νοέ 2013 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2013-11-06 14:30Τετάρτη,
06 Νοέ 2013 14:30
Κ.Ν. Άρμου 4:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςSPORTIVO (Πετρίδια)
6η Αγωνιστική
2013-11-09 14:30Σάββατο,
09 Νοέ 2013 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-11-09 14:30Σάββατο,
09 Νοέ 2013 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-11-09 14:30Σάββατο,
09 Νοέ 2013 14:30
ΠΑΣ Πέγεια 7:2 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-11-09 14:30Σάββατο,
09 Νοέ 2013 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:0 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2013-11-10 14:30Κυριακή,
10 Νοέ 2013 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2013-11-10 15:30Κυριακή,
10 Νοέ 2013 15:30
Πέγεια F.C. 5:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
7η Αγωνιστική
2013-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2013 14:30
Πέγεια F.C. 4:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-11-16 14:30Σάββατο,
16 Νοέ 2013 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2013-11-17 14:30Κυριακή,
17 Νοέ 2013 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-11-17 14:30Κυριακή,
17 Νοέ 2013 14:30
Α.Σ. Μανδριών 3:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2013-11-17 14:30Κυριακή,
17 Νοέ 2013 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 ΠΑΣ ΠέγειαΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2013-11-17 14:30Κυριακή,
17 Νοέ 2013 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:1 Μιλτιάδης ΤάλαςSPORTIVO (Πετρίδια)
8η Αγωνιστική
2013-11-23 14:30Σάββατο,
23 Νοέ 2013 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Πέγεια F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-11-23 14:30Σάββατο,
23 Νοέ 2013 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2013-11-23 14:30Σάββατο,
23 Νοέ 2013 14:30
ΠΑΣ Πέγεια 0:1 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-11-23 14:30Σάββατο,
23 Νοέ 2013 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 4:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2013-11-23 14:30Σάββατο,
23 Νοέ 2013 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-11-24 14:30Κυριακή,
24 Νοέ 2013 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:7 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
9η Αγωνιστική
2013-11-30 14:30Σάββατο,
30 Νοέ 2013 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-11-30 14:30Σάββατο,
30 Νοέ 2013 14:30
Πέγεια F.C. 1:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-11-30 14:30Σάββατο,
30 Νοέ 2013 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:1 ΠΑΣ ΠέγειαΓήπεδο Μουττάλου
2013-11-30 14:30Σάββατο,
30 Νοέ 2013 14:30
Α.Σ. Μανδριών 4:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2013-12-01 14:30Κυριακή,
01 Δεκ 2013 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-12-01 14:30Κυριακή,
01 Δεκ 2013 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
10η Αγωνιστική
2013-12-07 14:30Σάββατο,
07 Δεκ 2013 14:30
Α.Σ. Μανδριών 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2013-12-07 14:30Σάββατο,
07 Δεκ 2013 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαSPORTIVO (Πετρίδια)
2013-12-07 14:30Σάββατο,
07 Δεκ 2013 14:30
ΠΑΣ Πέγεια 3:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-12-07 14:30Σάββατο,
07 Δεκ 2013 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2013-12-08 14:30Κυριακή,
08 Δεκ 2013 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-12-08 14:30Κυριακή,
08 Δεκ 2013 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:4 Πέγεια F.C.Γήπεδο Μουττάλου
11η Αγωνιστική
2013-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2013 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2013-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2013 14:30
Α.Σ. Μανδριών 4:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2013-12-14 14:30Σάββατο,
14 Δεκ 2013 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-12-14 17:30Σάββατο,
14 Δεκ 2013 17:30
Πέγεια F.C. 0:0 ΠΑΣ ΠέγειαΓήπεδο Μουττάλου
2013-12-15 14:30Κυριακή,
15 Δεκ 2013 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-12-15 14:30Κυριακή,
15 Δεκ 2013 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
12η Αγωνιστική
2013-12-21 14:30Σάββατο,
21 Δεκ 2013 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2013-12-21 14:30Σάββατο,
21 Δεκ 2013 14:30
Α.Σ. Μανδριών 3:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2013-12-21 14:30Σάββατο,
21 Δεκ 2013 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςSPORTIVO (Πετρίδια)
2013-12-21 14:30Σάββατο,
21 Δεκ 2013 14:30
ΠΑΣ Πέγεια 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2013-12-22 14:30Κυριακή,
22 Δεκ 2013 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2013-12-22 17:30Κυριακή,
22 Δεκ 2013 17:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Πέγεια F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
13η Αγωνιστική
2014-01-04 14:30Σάββατο,
04 Ιαν 2014 14:30
Πέγεια F.C. 0:0 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-01-04 14:30Σάββατο,
04 Ιαν 2014 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2014-01-05 14:30Κυριακή,
05 Ιαν 2014 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-01-05 14:30Κυριακή,
05 Ιαν 2014 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-01-05 14:30Κυριακή,
05 Ιαν 2014 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 0:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-01-05 14:30Κυριακή,
05 Ιαν 2014 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 4:2 ΠΑΣ ΠέγειαΓήπεδο Μουττάλου
14η Αγωνιστική
2014-01-11 14:30Σάββατο,
11 Ιαν 2014 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-01-11 14:30Σάββατο,
11 Ιαν 2014 14:30
Α.Σ. Μανδριών 6:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-01-12 14:30Κυριακή,
12 Ιαν 2014 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 0:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-01-12 14:30Κυριακή,
12 Ιαν 2014 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:0 Πέγεια F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2014-01-12 14:30Κυριακή,
12 Ιαν 2014 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-01-12 14:30Κυριακή,
12 Ιαν 2014 14:30
ΠΑΣ Πέγεια 4:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
15η Αγωνιστική
2014-01-18 14:30Σάββατο,
18 Ιαν 2014 14:30
Πέγεια F.C. 3:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-01-18 14:30Σάββατο,
18 Ιαν 2014 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2014-01-18 14:30Σάββατο,
18 Ιαν 2014 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:5 ΠΑΣ ΠέγειαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-01-18 14:30Σάββατο,
18 Ιαν 2014 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Α.Σ. ΜανδριώνΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-01-19 14:30Κυριακή,
19 Ιαν 2014 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-01-19 14:30Κυριακή,
19 Ιαν 2014 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 5:3 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
16η Αγωνιστική
2014-02-01 15:00Σάββατο,
01 Φεβ 2014 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 1:1 Πέγεια F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-02-01 15:00Σάββατο,
01 Φεβ 2014 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 0:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-02-01 15:00Σάββατο,
01 Φεβ 2014 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2014-02-01 15:00Σάββατο,
01 Φεβ 2014 15:00
Α.Σ. Μανδριών 0:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-02-01 15:00Σάββατο,
01 Φεβ 2014 15:00
Κ.Ν. Άρμου 1:5 ΠΑΣ ΠέγειαΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-02-02 18:00Κυριακή,
02 Φεβ 2014 18:00
Α.Ε. Πωμού 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
17η Αγωνιστική
2014-02-08 15:00Σάββατο,
08 Φεβ 2014 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 2:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-02-08 15:00Σάββατο,
08 Φεβ 2014 15:00
ΠΑΣ Πέγεια 3:0 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-02-08 15:00Σάββατο,
08 Φεβ 2014 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 1:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2014-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2014 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Πέγεια F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2014 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:4 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2014-02-09 15:00Κυριακή,
09 Φεβ 2014 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
18η Αγωνιστική
2014-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2014 15:00
Πέγεια F.C. 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-02-15 15:00Σάββατο,
15 Φεβ 2014 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 0:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-02-16 15:00Κυριακή,
16 Φεβ 2014 15:00
Κ.Ν. Άρμου 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-02-16 15:00Κυριακή,
16 Φεβ 2014 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
2014-02-16 15:00Κυριακή,
16 Φεβ 2014 15:00
Α.Σ. Μανδριών 2:3 ΠΑΣ ΠέγειαΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
2014-02-19 15:00Τετάρτη,
19 Φεβ 2014 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 3:5 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
19η Αγωνιστική
2014-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2014 15:00
Κ.Ν. Άρμου 1:0 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2014 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Πέγεια F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2014-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2014 15:00
Α.Ε. Πωμού 0:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2014-02-22 15:00Σάββατο,
22 Φεβ 2014 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-02-23 15:00Κυριακή,
23 Φεβ 2014 15:00
ΠΑΣ Πέγεια 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-02-23 15:00Κυριακή,
23 Φεβ 2014 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
20η Αγωνιστική
2014-03-01 15:30Σάββατο,
01 Μαρ 2014 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-03-01 15:30Σάββατο,
01 Μαρ 2014 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:6 ΠΑΣ ΠέγειαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-03-01 15:30Σάββατο,
01 Μαρ 2014 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 2:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-03-01 15:30Σάββατο,
01 Μαρ 2014 15:30
Πέγεια F.C. 7:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-03-01 15:30Σάββατο,
01 Μαρ 2014 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2014-03-01 15:30Σάββατο,
01 Μαρ 2014 15:30
Α.Σ. Μανδριών 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Μαντριών
21η Αγωνιστική
2014-03-08 15:30Σάββατο,
08 Μαρ 2014 15:30
ΠΑΣ Πέγεια 1:0 Πέγεια F.C.Δημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-03-08 15:30Σάββατο,
08 Μαρ 2014 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:3 Α.Σ. ΜανδριώνΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2014-03-08 15:30Σάββατο,
08 Μαρ 2014 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2014-03-08 15:30Σάββατο,
08 Μαρ 2014 15:30
Κ.Ν. Άρμου 4:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2014-03-08 15:30Σάββατο,
08 Μαρ 2014 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2014-03-09 15:30Κυριακή,
09 Μαρ 2014 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
22η Αγωνιστική
2014-03-15 15:30Σάββατο,
15 Μαρ 2014 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2014-03-15 15:30Σάββατο,
15 Μαρ 2014 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:3 ΠΑΣ ΠέγειαΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2014-03-15 15:30Σάββατο,
15 Μαρ 2014 15:30
Πέγεια F.C. 1:1 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2014-03-15 15:30Σάββατο,
15 Μαρ 2014 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2014-03-15 15:30Σάββατο,
15 Μαρ 2014 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:1 Α.Σ. ΜανδριώνΓήπεδο Μουττάλου
2014-03-15 15:30Σάββατο,
15 Μαρ 2014 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας