Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
ST GEORGES F.C. 0:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2012-10-07 15:30Κυριακή,
07 Οκτ 2012 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2η Αγωνιστική
2012-10-13 15:30Σάββατο,
13 Οκτ 2012 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-10-13 15:30Σάββατο,
13 Οκτ 2012 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2012-10-13 15:30Σάββατο,
13 Οκτ 2012 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:0 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-10-14 15:30Κυριακή,
14 Οκτ 2012 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:2 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-10-14 15:30Κυριακή,
14 Οκτ 2012 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-10-14 15:30Κυριακή,
14 Οκτ 2012 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
3η Αγωνιστική
2012-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2012 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2012 15:30
ST GEORGES F.C. 0:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2012 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2012-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2012 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-10-21 15:30Κυριακή,
21 Οκτ 2012 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2012-10-21 15:30Κυριακή,
21 Οκτ 2012 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
4η Αγωνιστική
2012-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2012 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2012 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 5:1 ST GEORGES F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2012-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2012 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-10-28 14:30Κυριακή,
28 Οκτ 2012 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-10-28 14:30Κυριακή,
28 Οκτ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-10-28 14:30Κυριακή,
28 Οκτ 2012 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:5 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
5η Αγωνιστική
2012-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2012 14:30
ST GEORGES F.C. 1:6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2012 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 6:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2012-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2012 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-11-10 17:00Σάββατο,
10 Νοέ 2012 17:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 4:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-11-11 14:30Κυριακή,
11 Νοέ 2012 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:5 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2012-11-11 14:30Κυριακή,
11 Νοέ 2012 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
6η Αγωνιστική
2012-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2012 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 4:1 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2012 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 5:4 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2012 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-11-18 14:30Κυριακή,
18 Νοέ 2012 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-11-18 14:30Κυριακή,
18 Νοέ 2012 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 8:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓήπεδο Μουττάλου
7η Αγωνιστική
2012-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2012 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2012 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2012 14:30
ST GEORGES F.C. 0:3 Α.Ε. ΠωμούMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2012 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 5:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ-
2012-11-25 14:30Κυριακή,
25 Νοέ 2012 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2012-11-25 17:00Κυριακή,
25 Νοέ 2012 17:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
8η Αγωνιστική
2012-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2012 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 4:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2012-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2012 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 8:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2012 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2012 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 3:1 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-12-02 14:30Κυριακή,
02 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 2:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-12-02 14:30Κυριακή,
02 Δεκ 2012 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
9η Αγωνιστική
2012-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2012 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2012 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2012 14:30
ST GEORGES F.C. 2:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2012 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2012 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2012-12-09 17:00Κυριακή,
09 Δεκ 2012 17:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
10η Αγωνιστική
2012-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2012 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2012 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2012 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-12-16 14:30Κυριακή,
16 Δεκ 2012 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:2 ST GEORGES F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2012-12-16 14:30Κυριακή,
16 Δεκ 2012 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-12-16 14:30Κυριακή,
16 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
11η Αγωνιστική
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 4:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-12-23 14:30Κυριακή,
23 Δεκ 2012 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
12η Αγωνιστική
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 6:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 3:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-30 14:30Κυριακή,
30 Δεκ 2012 14:30
ST GEORGES F.C. 0:3 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
13η Αγωνιστική
2013-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2013 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 4:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2013-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2013 14:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 4:1 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2013 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2013 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-01-06 14:30Κυριακή,
06 Ιαν 2013 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 4:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-01-06 14:30Κυριακή,
06 Ιαν 2013 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
14η Αγωνιστική
2013-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2013 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2013-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2013 14:30
Α.Ε. Πωμού 1:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥSPORTS CENTER
2013-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2013 14:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2013 14:30
ST GEORGES F.C. 0:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-01-13 10:30Κυριακή,
13 Ιαν 2013 10:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:6 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2013-01-13 14:30Κυριακή,
13 Ιαν 2013 14:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
15η Αγωνιστική
2013-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2013 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 5:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2013 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 2:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2013-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2013 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 ST GEORGES F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2013 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:4 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-01-20 14:30Κυριακή,
20 Ιαν 2013 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-01-20 14:30Κυριακή,
20 Ιαν 2013 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
16η Αγωνιστική
2013-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2013 15:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2013 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2013 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2013-02-03 15:00Κυριακή,
03 Φεβ 2013 15:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 0:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2013-02-03 15:00Κυριακή,
03 Φεβ 2013 15:00
ST GEORGES F.C. 1:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-02-03 15:00Κυριακή,
03 Φεβ 2013 15:00
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 5:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
17η Αγωνιστική
2013-02-09 15:00Σάββατο,
09 Φεβ 2013 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:0 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-02-09 15:00Σάββατο,
09 Φεβ 2013 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2013 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 4:2 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2013-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Πωμού 1:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2013-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2013 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
18η Αγωνιστική
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 10:2 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:0 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
ST GEORGES F.C. 0:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-02-16 17:30Σάββατο,
16 Φεβ 2013 17:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2:4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
19η Αγωνιστική
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Πωμού 3:0 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
20η Αγωνιστική
2013-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2013 15:30
ST GEORGES F.C. 0:3 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2013 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2013-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2013 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2013 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 2:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-03-03 15:30Κυριακή,
03 Μαρ 2013 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:7 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-03-03 15:30Κυριακή,
03 Μαρ 2013 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:1 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
21η Αγωνιστική
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Πωμού 3:1 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 4:3 ST GEORGES F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-10 15:30Κυριακή,
10 Μαρ 2013 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 0:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
22η Αγωνιστική
2013-03-16 15:30Σάββατο,
16 Μαρ 2013 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-16 15:30Σάββατο,
16 Μαρ 2013 15:30
ST GEORGES F.C. 1:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2013 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:2 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2013 15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2013-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2013 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 5:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
23η Αγωνιστική
2013-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2013 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:0 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2013 15:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 3:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2013 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2013 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 4:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-03-23 16:00Σάββατο,
23 Μαρ 2013 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2013-03-24 15:30Κυριακή,
24 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Πωμού 2:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
24η Αγωνιστική
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 1:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:1 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-03-31 16:00Κυριακή,
31 Μαρ 2013 16:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5:3 ST GEORGES F.C.Γήπεδο Μουττάλου
25η Αγωνιστική
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 1:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 3:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
ST GEORGES F.C. 7:2 ΑΕΝ ΤΙΜΗΣMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
26η Αγωνιστική
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 5:5 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:2 Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:5 ST GEORGES F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ 0:1 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας