Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
St. Georges F.C. 0:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-10-06 15:30Σάββατο,
06 Οκτ 2012 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2012-10-07 15:30Κυριακή,
07 Οκτ 2012 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Μουττάλου
2η Αγωνιστική
2012-10-13 15:30Σάββατο,
13 Οκτ 2012 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-10-13 15:30Σάββατο,
13 Οκτ 2012 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 3:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2012-10-13 15:30Σάββατο,
13 Οκτ 2012 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:0 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-10-14 15:30Κυριακή,
14 Οκτ 2012 15:30
Κ.Ν. Άρμου 2:2 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-10-14 15:30Κυριακή,
14 Οκτ 2012 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-10-14 15:30Κυριακή,
14 Οκτ 2012 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
3η Αγωνιστική
2012-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2012 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2012 15:30
St. Georges F.C. 0:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2012 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2012-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2012 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:5 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-10-21 15:30Κυριακή,
21 Οκτ 2012 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2012-10-21 15:30Κυριακή,
21 Οκτ 2012 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
4η Αγωνιστική
2012-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2012 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2012 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 5:1 St. Georges F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2012-10-27 15:30Σάββατο,
27 Οκτ 2012 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-10-28 14:30Κυριακή,
28 Οκτ 2012 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-10-28 14:30Κυριακή,
28 Οκτ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-10-28 14:30Κυριακή,
28 Οκτ 2012 14:30
Κ.Ν. Άρμου 1:5 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
5η Αγωνιστική
2012-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2012 14:30
St. Georges F.C. 1:6 Ποσειδώνας ΓιόλουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2012 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2012-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2012 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-11-10 17:00Σάββατο,
10 Νοέ 2012 17:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 4:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-11-11 14:30Κυριακή,
11 Νοέ 2012 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:5 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2012-11-11 14:30Κυριακή,
11 Νοέ 2012 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
6η Αγωνιστική
2012-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2012 14:30
Κ.Ν. Άρμου 4:1 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2012 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 5:4 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2012 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-11-18 14:30Κυριακή,
18 Νοέ 2012 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-11-18 14:30Κυριακή,
18 Νοέ 2012 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 8:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Μουττάλου
7η Αγωνιστική
2012-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2012 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2012 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2012 14:30
St. Georges F.C. 0:3 Α.Ε. ΠωμούMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2012 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 5:0 Α.Ε. Αμπελίτης-
2012-11-25 14:30Κυριακή,
25 Νοέ 2012 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2012-11-25 17:00Κυριακή,
25 Νοέ 2012 17:00
Προμηθέας Μουττάλλου 6:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
8η Αγωνιστική
2012-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2012 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 4:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2012-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2012 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 8:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2012 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:1 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-12-02 14:30Κυριακή,
02 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 2:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-12-02 14:30Κυριακή,
02 Δεκ 2012 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
9η Αγωνιστική
2012-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2012 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2012 14:30
St. Georges F.C. 2:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2012-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2012 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2012 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2012-12-09 17:00Κυριακή,
09 Δεκ 2012 17:00
Προμηθέας Μουττάλλου 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
10η Αγωνιστική
2012-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2012 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2012 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-12-15 14:30Σάββατο,
15 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-12-16 14:30Κυριακή,
16 Δεκ 2012 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:2 St. Georges F.C.Γήπεδο Μουττάλου
2012-12-16 14:30Κυριακή,
16 Δεκ 2012 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-12-16 14:30Κυριακή,
16 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
11η Αγωνιστική
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 4:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-12-22 14:30Σάββατο,
22 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-12-23 14:30Κυριακή,
23 Δεκ 2012 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
12η Αγωνιστική
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Μουττάλου
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 3:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-12-29 14:30Σάββατο,
29 Δεκ 2012 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-12-30 14:30Κυριακή,
30 Δεκ 2012 14:30
St. Georges F.C. 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
13η Αγωνιστική
2013-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2013 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 4:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2013-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2013 14:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 4:1 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2013 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-01-05 14:30Σάββατο,
05 Ιαν 2013 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-01-06 14:30Κυριακή,
06 Ιαν 2013 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-01-06 14:30Κυριακή,
06 Ιαν 2013 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:5 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
14η Αγωνιστική
2013-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2013 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2013-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2013 14:30
Α.Ε. Πωμού 1:1 Κ.Ν. ΆρμουSPORTS CENTER
2013-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2013 14:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2013 14:30
St. Georges F.C. 0:3 Μιλτιάδης ΤάλαςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-01-13 10:30Κυριακή,
13 Ιαν 2013 10:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:6 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2013-01-13 14:30Κυριακή,
13 Ιαν 2013 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
15η Αγωνιστική
2013-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2013 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 5:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2013 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2013-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2013 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 St. Georges F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2013 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:4 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-01-20 14:30Κυριακή,
20 Ιαν 2013 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-01-20 14:30Κυριακή,
20 Ιαν 2013 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
16η Αγωνιστική
2013-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2013 15:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 2:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-02-02 15:00Σάββατο,
02 Φεβ 2013 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2013-02-03 15:00Κυριακή,
03 Φεβ 2013 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2013-02-03 15:00Κυριακή,
03 Φεβ 2013 15:00
St. Georges F.C. 1:4 Προμηθέας ΜουττάλλουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-02-03 15:00Κυριακή,
03 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 5:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
17η Αγωνιστική
2013-02-09 15:00Σάββατο,
09 Φεβ 2013 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-02-09 15:00Σάββατο,
09 Φεβ 2013 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 2:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2013 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 4:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
2013-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Πωμού 1:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2013-02-10 15:00Κυριακή,
10 Φεβ 2013 15:00
Κ.Ν. Άρμου 0:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
18η Αγωνιστική
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 10:2 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:0 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-02-16 15:00Σάββατο,
16 Φεβ 2013 15:00
St. Georges F.C. 0:3 Κ.Ν. ΆρμουMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-02-16 17:30Σάββατο,
16 Φεβ 2013 17:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
19η Αγωνιστική
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Αμπελίτης 0:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Α.Ε. Πωμού 3:0 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Κ.Ν. Άρμου 2:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2013 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
20η Αγωνιστική
2013-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2013 15:30
St. Georges F.C. 0:3 Α.Ε. ΑμπελίτηςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2013 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2013-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2013 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-02 15:30Σάββατο,
02 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-03-03 15:30Κυριακή,
03 Μαρ 2013 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:7 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-03-03 15:30Κυριακή,
03 Μαρ 2013 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
21η Αγωνιστική
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Πωμού 3:1 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 4:3 St. Georges F.C.Γήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-03-09 15:30Σάββατο,
09 Μαρ 2013 15:30
Κ.Ν. Άρμου 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-10 15:30Κυριακή,
10 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 0:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
22η Αγωνιστική
2013-03-16 15:30Σάββατο,
16 Μαρ 2013 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-16 15:30Σάββατο,
16 Μαρ 2013 15:30
St. Georges F.C. 1:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
2013-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2013 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:2 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2013 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2013-03-17 15:30Κυριακή,
17 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 5:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
23η Αγωνιστική
2013-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2013 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:0 Α.Ε.Ν. ΤίμηςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2013 15:30
Κ.Ν. Άρμου 2:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-23 15:30Σάββατο,
23 Μαρ 2013 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-03-23 16:00Σάββατο,
23 Μαρ 2013 16:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΓήπεδο Μουττάλου
2013-03-24 15:30Κυριακή,
24 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Πωμού 2:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
24η Αγωνιστική
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 1:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-03-30 15:30Σάββατο,
30 Μαρ 2013 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:1 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-03-31 16:00Κυριακή,
31 Μαρ 2013 16:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 5:3 St. Georges F.C.Γήπεδο Μουττάλου
25η Αγωνιστική
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
Κ.Ν. Άρμου 1:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
Α.Ε. Αμπελίτης 1:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2013-04-03 16:30Τετάρτη,
03 Απρ 2013 16:30
St. Georges F.C. 7:2 Α.Ε.Ν. ΤίμηςMain Play (Άγιος Γεώργιος Πέγειας)
26η Αγωνιστική
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 5:5 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:2 Α.Ε. ΑμπελίτηςΓήπεδο Μουττάλου
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:5 St. Georges F.C.Κοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2013-04-07 16:30Κυριακή,
07 Απρ 2013 16:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας