Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2011-10-01 15:30Σάββατο,
01 Οκτ 2011 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 5:1 Κίνηση Νέων ΈμπαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-10-01 15:30Σάββατο,
01 Οκτ 2011 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 5:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-10-01 15:30Σάββατο,
01 Οκτ 2011 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 8:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2011-10-01 15:30Σάββατο,
01 Οκτ 2011 15:30
Κ.Ν. Άρμου 5:2 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-10-02 15:30Κυριακή,
02 Οκτ 2011 15:30
Α.Ε. Πωμού 2:6 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2011-10-02 15:30Κυριακή,
02 Οκτ 2011 15:30
Δημητράκης Αργάκας 0:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-10-02 15:30Κυριακή,
02 Οκτ 2011 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 5:0 Δικέφαλος Θελέτρας-
2η Αγωνιστική
2011-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2011 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2011 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 2:5 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-10-08 15:30Σάββατο,
08 Οκτ 2011 15:30
Κ.Ν. Άρμου 0:6 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2011-10-09 15:30Κυριακή,
09 Οκτ 2011 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-10-09 15:30Κυριακή,
09 Οκτ 2011 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 1:4 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-10-09 15:30Κυριακή,
09 Οκτ 2011 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 3:0 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-10-09 15:30Κυριακή,
09 Οκτ 2011 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:1 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
3η Αγωνιστική
2011-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2011 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 9:2 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2011-10-15 15:30Σάββατο,
15 Οκτ 2011 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 5:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-10-16 10:30Κυριακή,
16 Οκτ 2011 10:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 4:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΓήπεδο Μουττάλου
2011-10-16 10:30Κυριακή,
16 Οκτ 2011 10:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 8:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-10-16 15:30Κυριακή,
16 Οκτ 2011 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-10-16 15:30Κυριακή,
16 Οκτ 2011 15:30
Α.Ε. Πωμού 2:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2011-10-16 15:30Κυριακή,
16 Οκτ 2011 15:30
Δημητράκης Αργάκας 1:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
4η Αγωνιστική
2011-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2011 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2011-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2011 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 1:4 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2011 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 2:1 Α.Ε. ΠωμούΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-10-22 15:30Σάββατο,
22 Οκτ 2011 15:30
Κ.Ν. Άρμου 0:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-10-23 15:30Κυριακή,
23 Οκτ 2011 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-10-23 15:30Κυριακή,
23 Οκτ 2011 15:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-10-23 15:30Κυριακή,
23 Οκτ 2011 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 4:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
5η Αγωνιστική
2011-10-29 15:30Σάββατο,
29 Οκτ 2011 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΓήπεδο Μουττάλου
2011-10-29 15:30Σάββατο,
29 Οκτ 2011 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-10-29 15:30Σάββατο,
29 Οκτ 2011 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 6:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-10-29 15:30Σάββατο,
29 Οκτ 2011 15:30
Α.Ε. Πωμού 1:0 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2011-10-30 14:30Κυριακή,
30 Οκτ 2011 14:30
Δημητράκης Αργάκας 8:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-10-30 14:30Κυριακή,
30 Οκτ 2011 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2011-10-30 14:30Κυριακή,
30 Οκτ 2011 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
6η Αγωνιστική
2011-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2011 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 0:5 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2011 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 0:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2011 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 0:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2011 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:5 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-11-06 14:30Κυριακή,
06 Νοέ 2011 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:3 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-11-06 14:30Κυριακή,
06 Νοέ 2011 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:2 Α.Ε. ΠωμούΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-11-06 14:30Κυριακή,
06 Νοέ 2011 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας-
7η Αγωνιστική
2011-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2011 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 5:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΓήπεδο Μουττάλου
2011-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2011 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2011 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2011 14:30
Α.Ε. Πωμού 3:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2011 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:1 Κίνηση Νέων ΈμπαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2011 14:30
Δημητράκης Αργάκας 1:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2011 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 Ποσειδώνας Γιόλου-
8η Αγωνιστική
2011-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2011 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:0 Α.Ε. Πωμού-
2011-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2011 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:3 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2011 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:5 Αναγέννηση/Ελπίδα-
2011-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2011 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:1 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2011 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 2:1 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2011 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-11-20 14:30Κυριακή,
20 Νοέ 2011 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
9η Αγωνιστική
2011-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2011 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:0 ΠΑΣ ΧολετριώνΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2011 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 8:1 Κ.Ν. Άρμου-
2011-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2011 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:5 Προμηθέας Μουττάλλου-
2011-11-26 14:30Σάββατο,
26 Νοέ 2011 14:30
Α.Ε. Πωμού 4:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2011-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2011 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2011 14:30
Δημητράκης Αργάκας 0:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2011 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:0 Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας-
10η Αγωνιστική
2011-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2011 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:2 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2011 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:1 Κίνηση Νέων ΈμπαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2011 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2011 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:3 Αναγέννηση/Ελπίδα-
2011-12-04 10:30Κυριακή,
04 Δεκ 2011 10:30
Κ.Ν. Άρμου 1:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2011 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:0 Δημητράκης Αργάκας-
2011-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2011 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 5:1 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
11η Αγωνιστική
2011-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2011 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 4:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2011-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2011 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:1 Κ.Ν. ΆρμουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2011 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:5 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓ.Σ. Κόροιβος
2011-12-11 10:30Κυριακή,
11 Δεκ 2011 10:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:0 Ποσειδώνας Γιόλου-
2011-12-11 14:30Κυριακή,
11 Δεκ 2011 14:30
Δημητράκης Αργάκας 3:0 Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας-
2011-12-11 14:30Κυριακή,
11 Δεκ 2011 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:4 Προμηθέας Μουττάλλου-
2011-12-11 14:30Κυριακή,
11 Δεκ 2011 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
12η Αγωνιστική
2011-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2011 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας-
2011-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2011 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2011 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:4 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2011 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2011 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2011 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 5:0 Κίνηση Νέων Έμπας-
2011-12-24 14:30Σάββατο,
24 Δεκ 2011 14:30
Δημητράκης Αργάκας 5:1 Α.Ε. Πωμού-
13η Αγωνιστική
2011-12-31 14:30Σάββατο,
31 Δεκ 2011 14:30
Α.Ε. Πωμού 6:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2011-12-31 14:30Σάββατο,
31 Δεκ 2011 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:0 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας-
2012-01-04 14:30Τετάρτη,
04 Ιαν 2012 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 2:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2012-01-04 14:30Τετάρτη,
04 Ιαν 2012 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:5 Ποσειδώνας ΓιόλουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2012-01-04 14:30Τετάρτη,
04 Ιαν 2012 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-01-04 14:30Τετάρτη,
04 Ιαν 2012 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:1 Α.Ε. Γεροσκήπους-
2012-01-04 14:30Τετάρτη,
04 Ιαν 2012 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:5 Δημητράκης Αργάκας-
14η Αγωνιστική
2012-01-07 14:30Σάββατο,
07 Ιαν 2012 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:2 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-01-07 14:30Σάββατο,
07 Ιαν 2012 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 0:0 Αγαπήνωρας/Κίνηση-
2012-01-07 14:30Σάββατο,
07 Ιαν 2012 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 11:0 Κ.Ν. Άρμου-
2012-01-08 10:30Κυριακή,
08 Ιαν 2012 10:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:0 ΠΑΣ ΧολετριώνΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-01-08 14:30Κυριακή,
08 Ιαν 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 1:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-01-08 14:30Κυριακή,
08 Ιαν 2012 14:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:1 Κίνηση Νέων Έμπας-
2012-01-08 17:00Κυριακή,
08 Ιαν 2012 17:00
Δημητράκης Αργάκας 4:1 Δικέφαλος Θελέτρας-
15η Αγωνιστική
2012-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2012 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2012 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2012-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2012 14:30
Κ.Ν. Άρμου 2:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-01-15 10:30Κυριακή,
15 Ιαν 2012 10:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2012 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 3:3 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2012-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2012 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 0:3 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-01-15 14:30Κυριακή,
15 Ιαν 2012 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:2 Α.Ε. Πωμού-
16η Αγωνιστική
2012-01-21 14:30Σάββατο,
21 Ιαν 2012 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:5 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-01-21 14:30Σάββατο,
21 Ιαν 2012 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-01-21 14:30Σάββατο,
21 Ιαν 2012 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:6 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-01-22 10:30Κυριακή,
22 Ιαν 2012 10:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 5:1 Αγαπήνωρας/Κίνηση-
2012-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2012 14:30
Δημητράκης Αργάκας 6:2 ΠΑΣ Χολετριών-
2012-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2012 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 10:0 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2012 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 6:4 Δικέφαλος ΘελέτραςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
17η Αγωνιστική
2012-01-28 14:30Σάββατο,
28 Ιαν 2012 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Α.Ε. Γεροσκήπους-
2012-01-28 14:30Σάββατο,
28 Ιαν 2012 14:30
Δικέφαλος Θελέτρας 2:5 Αναγέννηση/Ελπίδα-
2012-01-29 14:30Κυριακή,
29 Ιαν 2012 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 4:5 Ποσειδώνας Γιόλου-
2012-01-29 14:30Κυριακή,
29 Ιαν 2012 14:30
ΠΑΣ Χολετριών 2:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-01-29 14:30Κυριακή,
29 Ιαν 2012 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-01-29 14:30Κυριακή,
29 Ιαν 2012 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:3 Δημητράκης Αργάκας-
2012-02-01 10:30Τετάρτη,
01 Φεβ 2012 10:30
Κίνηση Νέων Έμπας 2:1 Μιλτιάδης Τάλας-
18η Αγωνιστική
2012-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2012 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 7:3 ΠΑΣ ΧολετριώνΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2012 15:00
Α.Ε. Πωμού 0:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-02-04 15:00Σάββατο,
04 Φεβ 2012 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:0 Κίνηση Νέων Έμπας-
2012-02-05 10:30Κυριακή,
05 Φεβ 2012 10:30
Δικέφαλος Θελέτρας 1:2 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-02-05 15:00Κυριακή,
05 Φεβ 2012 15:00
Δημητράκης Αργάκας 4:1 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2012-02-05 15:00Κυριακή,
05 Φεβ 2012 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:3 Προμηθέας Μουττάλλου-
2012-02-05 15:00Κυριακή,
05 Φεβ 2012 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 5:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
19η Αγωνιστική
2012-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2012 15:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2012 15:00
ΠΑΣ Χολετριών 0:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τίμης
2012-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2012 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Δημητράκης Αργάκας-
2012-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2012 15:00
Κ.Ν. Άρμου 0:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-02-12 10:30Κυριακή,
12 Φεβ 2012 10:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:5 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-02-12 15:00Κυριακή,
12 Φεβ 2012 15:00
Κίνηση Νέων Έμπας 2:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2012-02-12 15:00Κυριακή,
12 Φεβ 2012 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 5:1 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
20η Αγωνιστική
2012-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2012 15:00
Κίνηση Νέων Έμπας 2:3 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2012-02-18 15:00Σάββατο,
18 Φεβ 2012 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 12:0 Αγαπήνωρας/Κίνηση-
2012-02-19 10:30Κυριακή,
19 Φεβ 2012 10:30
Δημητράκης Αργάκας 3:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2012-02-19 15:00Κυριακή,
19 Φεβ 2012 15:00
Δικέφαλος Θελέτρας 2:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-02-19 15:00Κυριακή,
19 Φεβ 2012 15:00
Α.Ε. Πωμού 1:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-02-19 15:00Κυριακή,
19 Φεβ 2012 15:00
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:2 Α.Ε. Γεροσκήπους-
2012-02-22 15:00Τετάρτη,
22 Φεβ 2012 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 2:3 Κ.Ν. Άρμου-
21η Αγωνιστική
2012-02-25 10:30Σάββατο,
25 Φεβ 2012 10:30
Προμηθέας Μουττάλλου 7:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-02-25 15:00Σάββατο,
25 Φεβ 2012 15:00
ΠΑΣ Χολετριών 0:1 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2012-02-25 15:00Σάββατο,
25 Φεβ 2012 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 1:2 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-02-25 15:00Σάββατο,
25 Φεβ 2012 15:00
Κ.Ν. Άρμου 1:5 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-02-26 15:00Κυριακή,
26 Φεβ 2012 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 5:4 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-02-26 15:00Κυριακή,
26 Φεβ 2012 15:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2012-02-26 15:00Κυριακή,
26 Φεβ 2012 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:0 Δημητράκης ΑργάκαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
22η Αγωνιστική
2012-03-03 15:30Σάββατο,
03 Μαρ 2012 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-03-03 15:30Σάββατο,
03 Μαρ 2012 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 2:3 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΔημοτικό Στάδιο Πέγειας
2012-03-03 15:30Σάββατο,
03 Μαρ 2012 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 2:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2012-03-03 15:30Σάββατο,
03 Μαρ 2012 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:2 Προμηθέας Μουττάλλου-
2012-03-04 10:30Κυριακή,
04 Μαρ 2012 10:30
Δικέφαλος Θελέτρας 0:3 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2012-03-04 15:30Κυριακή,
04 Μαρ 2012 15:30
Α.Ε. Πωμού 1:5 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Πωμού
2012-03-04 15:30Κυριακή,
04 Μαρ 2012 15:30
Δημητράκης Αργάκας 4:2 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου ΚερύνειαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
23η Αγωνιστική
2012-03-10 15:30Σάββατο,
10 Μαρ 2012 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 4:0 Δικέφαλος Θελέτρας-
2012-03-10 15:30Σάββατο,
10 Μαρ 2012 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:3 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-03-11 10:30Κυριακή,
11 Μαρ 2012 10:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:1 ΠΑΣ ΧολετριώνΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2012-03-11 15:30Κυριακή,
11 Μαρ 2012 15:30
Κ.Ν. Άρμου 3:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2012-03-11 15:30Κυριακή,
11 Μαρ 2012 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 1:0 Α.Ε. Πωμού-
2012-03-11 15:30Κυριακή,
11 Μαρ 2012 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 4:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2012-03-11 15:30Κυριακή,
11 Μαρ 2012 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
24η Αγωνιστική
2012-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2012 15:30
ΠΑΣ Χολετριών 4:3 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Χολετριών
2012-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2012 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 3:1 Α.Ε. Γεροσκήπους-
2012-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2012 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:1 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2012-03-17 15:30Σάββατο,
17 Μαρ 2012 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-03-18 10:30Κυριακή,
18 Μαρ 2012 10:30
Δικέφαλος Θελέτρας 4:8 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-03-18 15:30Κυριακή,
18 Μαρ 2012 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 2:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2012-03-18 15:30Κυριακή,
18 Μαρ 2012 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 2:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
25η Αγωνιστική
2012-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2012 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2012-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2012 15:30
Δημητράκης Αργάκας 6:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2012-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2012 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2012-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2012 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 4:3 ΠΑΣ ΧολετριώνΓήπεδο Μουττάλου
2012-03-24 15:30Σάββατο,
24 Μαρ 2012 15:30
Κ.Ν. Άρμου 2:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2012-03-25 15:30Κυριακή,
25 Μαρ 2012 15:30
Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:2 Αναγέννηση/Ελπίδα-
2012-03-25 15:30Κυριακή,
25 Μαρ 2012 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 6:0 Δικέφαλος ΘελέτραςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
26η Αγωνιστική
2012-03-31 16:30Σάββατο,
31 Μαρ 2012 16:30
Δικέφαλος Θελέτρας 3:5 Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας-
2012-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2012 16:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:0 Δημητράκης Αργάκας-
2012-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2012 16:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:1 Α.Ε. Πωμού-
2012-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2012 16:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:1 Α.Ε. Γεροσκήπους-
2012-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2012 16:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:1 Κ.Ν. Άρμου-
2012-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2012 16:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:5 Προμηθέας Μουττάλλου-
2012-04-01 16:30Κυριακή,
01 Απρ 2012 16:30
ΠΑΣ Χολετριών 1:2 Ποσειδώνας Γιόλου-