Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2010-03-02 15:30Τρίτη,
02 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-03-02 15:30Τρίτη,
02 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Κοίλης 0:2 Α.Ε. Γεροσκήπους-
2010-03-02 15:30Τρίτη,
02 Μαρ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-03-02 15:30Τρίτη,
02 Μαρ 2010 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2010-03-03 15:30Τετάρτη,
03 Μαρ 2010 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:3 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-03-03 15:30Τετάρτη,
03 Μαρ 2010 15:30
Δημητράκης Αργάκας 1:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ-
2η Αγωνιστική
2010-10-09 15:30Σάββατο,
09 Οκτ 2010 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 3:3 Α.Ε. ΠωμούSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-10-09 15:30Σάββατο,
09 Οκτ 2010 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:3 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-10-09 15:30Σάββατο,
09 Οκτ 2010 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-10-09 15:30Σάββατο,
09 Οκτ 2010 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-10-10 15:30Κυριακή,
10 Οκτ 2010 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-10-10 15:30Κυριακή,
10 Οκτ 2010 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:1 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓήπεδο Μουττάλου
3η Αγωνιστική
2010-10-16 15:30Σάββατο,
16 Οκτ 2010 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2010-10-16 15:30Σάββατο,
16 Οκτ 2010 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:5 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-10-16 15:30Σάββατο,
16 Οκτ 2010 15:30
Α.Ε. Κοίλης 1:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ-
2010-10-16 15:30Σάββατο,
16 Οκτ 2010 15:30
Δημητράκης Αργάκας 0:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ-
2010-10-17 15:30Κυριακή,
17 Οκτ 2010 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-10-17 15:30Κυριακή,
17 Οκτ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 8:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
4η Αγωνιστική
2010-10-23 15:30Σάββατο,
23 Οκτ 2010 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:1 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-10-23 15:30Σάββατο,
23 Οκτ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 1:2 Δημητράκης ΑργάκαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-10-23 15:30Σάββατο,
23 Οκτ 2010 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 6:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-10-24 15:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-10-24 15:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-10-24 15:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
5η Αγωνιστική
2010-11-06 15:30Σάββατο,
06 Νοέ 2010 15:30
Α.Ε. Κοίλης 1:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ-
2010-11-06 15:30Σάββατο,
06 Νοέ 2010 15:30
Δημητράκης Αργάκας 2:2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ-
2010-11-06 15:30Σάββατο,
06 Νοέ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 5:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-11-06 15:30Σάββατο,
06 Νοέ 2010 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:4 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-11-07 15:30Κυριακή,
07 Νοέ 2010 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 3:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-11-07 15:30Κυριακή,
07 Νοέ 2010 15:30
Α.Ε. Πωμού 5:4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
6η Αγωνιστική
2010-11-13 14:30Σάββατο,
13 Νοέ 2010 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:5 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-11-13 14:30Σάββατο,
13 Νοέ 2010 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 5:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-11-13 14:30Σάββατο,
13 Νοέ 2010 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-11-14 14:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-11-14 14:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 14:30
Δημητράκης Αργάκας 7:0 Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας-
2010-11-14 14:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 2:8 Κίνηση Νέων Έμπας-
7η Αγωνιστική
2010-11-20 14:30Σάββατο,
20 Νοέ 2010 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 1:4 Δημητράκης Αργάκας-
8η Αγωνιστική
2010-11-27 14:30Σάββατο,
27 Νοέ 2010 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-11-27 14:30Σάββατο,
27 Νοέ 2010 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 6:1 Α.Ε. ΠωμούΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-11-27 14:30Σάββατο,
27 Νοέ 2010 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 0:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 5:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 5:4 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Δημητράκης Αργάκας 4:2 Αγαπήνωρας/Κίνηση-
9η Αγωνιστική
2010-12-04 14:30Σάββατο,
04 Δεκ 2010 14:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 0:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-12-04 14:30Σάββατο,
04 Δεκ 2010 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:8 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-12-05 10:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 10:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-12-05 14:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 14:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-12-05 14:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 2:4 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ-
2010-12-05 14:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:0 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
10η Αγωνιστική
2010-12-11 14:30Σάββατο,
11 Δεκ 2010 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 2:4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-12-11 14:30Σάββατο,
11 Δεκ 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 3:3 Αγαπήνωρας/Κίνηση-
2010-12-11 14:30Σάββατο,
11 Δεκ 2010 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-12-12 10:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 10:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2010-12-12 14:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 14:30
Δημητράκης Αργάκας 1:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ-
2010-12-12 14:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 5:3 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
11η Αγωνιστική
2010-12-18 00:00Σάββατο,
18 Δεκ 2010 00:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:3 Κίνηση Νέων ΈμπαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-12-18 00:00Σάββατο,
18 Δεκ 2010 00:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:3 Δημητράκης ΑργάκαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-12-18 00:00Σάββατο,
18 Δεκ 2010 00:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-12-18 00:00Σάββατο,
18 Δεκ 2010 00:00
Α.Ε. Πωμού 3:2 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-12-19 00:00Κυριακή,
19 Δεκ 2010 00:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-12-19 00:00Κυριακή,
19 Δεκ 2010 00:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 0:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
12η Αγωνιστική
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 4:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:2 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Α.Ε. Κοίλης 1:2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ-
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Δημητράκης Αργάκας 3:0 Α.Ε. Γεροσκήπους-
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
13η Αγωνστική
2011-01-08 00:00Σάββατο,
08 Ιαν 2011 00:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 8:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-08 00:00Σάββατο,
08 Ιαν 2011 00:00
Α.Ε. Πωμού 2:7 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-01-08 00:00Σάββατο,
08 Ιαν 2011 00:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-01-09 00:00Κυριακή,
09 Ιαν 2011 00:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-01-09 00:00Κυριακή,
09 Ιαν 2011 00:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 2:1 Α.Ε. ΚοίληςSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-01-09 00:00Κυριακή,
09 Ιαν 2011 00:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 2:4 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
14η Αγωνιστική
2011-01-15 14:30Σάββατο,
15 Ιαν 2011 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:7 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-01-15 14:30Σάββατο,
15 Ιαν 2011 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-01-15 14:30Σάββατο,
15 Ιαν 2011 14:30
Α.Ε. Πωμού 4:1 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-01-16 10:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 10:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:0 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-16 10:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 10:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 5:5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-01-16 14:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 14:30
Δημητράκης Αργάκας 3:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ-
15η Αγωνιστική
2011-01-22 14:30Σάββατο,
22 Ιαν 2011 14:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 4:0 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-01-22 14:30Σάββατο,
22 Ιαν 2011 14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 1:1 Δημητράκης ΑργάκαςΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-22 14:30Σάββατο,
22 Ιαν 2011 14:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-01-22 14:30Σάββατο,
22 Ιαν 2011 14:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-01-23 10:30Κυριακή,
23 Ιαν 2011 10:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:7 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-01-23 14:30Κυριακή,
23 Ιαν 2011 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
16η Αγωνιστική
2011-01-29 15:00Σάββατο,
29 Ιαν 2011 15:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 0:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-01-29 15:00Σάββατο,
29 Ιαν 2011 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-29 15:00Σάββατο,
29 Ιαν 2011 15:00
Α.Ε. Κοίλης 1:3 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2011-01-30 10:30Κυριακή,
30 Ιαν 2011 10:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-01-30 10:30Κυριακή,
30 Ιαν 2011 10:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-01-30 15:00Κυριακή,
30 Ιαν 2011 15:00
Δημητράκης Αργάκας 2:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
17η Αγωνιστική
2011-02-05 15:00Σάββατο,
05 Φεβ 2011 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 8:3 Α.Ε. ΚοίληςΓήπεδο Μουττάλου
2011-02-05 15:00Σάββατο,
05 Φεβ 2011 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 1:0 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-02-05 15:00Σάββατο,
05 Φεβ 2011 15:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-02-06 10:30Κυριακή,
06 Φεβ 2011 10:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:4 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-02-06 15:00Κυριακή,
06 Φεβ 2011 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 4:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-02-06 15:00Κυριακή,
06 Φεβ 2011 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
18η Αγωνιστική
2011-02-12 15:00Σάββατο,
12 Φεβ 2011 15:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 5:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΓήπεδο Μουττάλου
2011-02-12 15:00Σάββατο,
12 Φεβ 2011 15:00
Α.Ε. Πωμού 3:2 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-02-12 15:00Σάββατο,
12 Φεβ 2011 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:3 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-02-13 10:30Κυριακή,
13 Φεβ 2011 10:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 2:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2011-02-13 15:00Κυριακή,
13 Φεβ 2011 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 6:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-02-13 15:00Κυριακή,
13 Φεβ 2011 15:00
Κίνηση Νέων Έμπας 2:0 Α.Ε. ΚοίληςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
19η Αγωνιστική
2011-02-26 15:00Σάββατο,
26 Φεβ 2011 15:00
Κίνηση Νέων Έμπας 2:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-02-26 15:00Σάββατο,
26 Φεβ 2011 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 6:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-02-26 15:00Σάββατο,
26 Φεβ 2011 15:00
Δημητράκης Αργάκας 7:1 Α.Ε. ΚοίληςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-02-27 10:30Κυριακή,
27 Φεβ 2011 10:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 0:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-02-27 15:00Κυριακή,
27 Φεβ 2011 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 8:1 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2011-02-27 15:00Κυριακή,
27 Φεβ 2011 15:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
20η Αγωνιστική
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΓήπεδο Μουττάλου
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 0:7 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:4 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:2 Δημητράκης ΑργάκαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Κοίλης 2:3 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
21η Αγωνιστική
2011-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2011 15:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 1:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2011 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 4:4 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2011 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 0:1 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-03-13 10:30Κυριακή,
13 Μαρ 2011 10:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 5:2 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-03-13 10:30Κυριακή,
13 Μαρ 2011 10:30
Δημητράκης Αργάκας 7:1 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-03-13 15:30Κυριακή,
13 Μαρ 2011 15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 12:3 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΓήπεδο Μουττάλου
22η Αγωνιστική
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 1:3 Κίνηση Νέων ΈμπαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 3:1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 1:1 Δημητράκης ΑργάκαςΓήπεδο Μουττάλου
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Πωμού 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-03-20 10:30Κυριακή,
20 Μαρ 2011 10:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-03-20 15:30Κυριακή,
20 Μαρ 2011 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:0 Α.Ε. ΚοίληςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
23η Αγωνιστική
2011-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2011 15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 0:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2011 15:30
Δημητράκης Αργάκας 7:0 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-03-27 10:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 10:30
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-03-27 10:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 10:30
Κίνηση Νέων Έμπας 1:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-03-27 15:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Κοίλης 5:5 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2011-03-27 15:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
24η Αγωνιστική
2011-04-02 16:00Σάββατο,
02 Απρ 2011 16:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 2:3 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-04-02 16:00Σάββατο,
02 Απρ 2011 16:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 6:0 Α.Ε. ΚοίληςΓήπεδο Μουττάλου
2011-04-03 16:00Κυριακή,
03 Απρ 2011 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-04-03 16:00Κυριακή,
03 Απρ 2011 16:00
Α.Ε. Πωμού 0:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-04-03 16:00Κυριακή,
03 Απρ 2011 16:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 3:3 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-04-03 16:00Κυριακή,
03 Απρ 2011 16:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:3 Δημητράκης ΑργάκαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
25η Αγωνιστική
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 3:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Α.Ε. Κοίλης 1:2 Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Κίνηση Νέων Έμπας 7:0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-04-10 16:00Κυριακή,
10 Απρ 2011 16:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-04-10 16:00Κυριακή,
10 Απρ 2011 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 4:1 Κ. Ν. ΑΡΜΟΥΓήπεδο Μουττάλου
26η Αγωνιστική
2011-04-16 16:00Σάββατο,
16 Απρ 2011 16:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ 1:4 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-04-16 16:00Σάββατο,
16 Απρ 2011 16:00
Κ Ν ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ 3:6 Αγαπήνωρας/ΚίνησηSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 4:2 Α.Ε. ΚοίληςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 6:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 5:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ 3:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους