Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2010-03-02 15:30Τρίτη,
02 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-03-02 15:30Τρίτη,
02 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Κοίλης 0:2 Α.Ε. Γεροσκήπους-
2010-03-02 15:30Τρίτη,
02 Μαρ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:0 Κ.Ν. ΆρμουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-03-02 15:30Τρίτη,
02 Μαρ 2010 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-03-03 15:30Τετάρτη,
03 Μαρ 2010 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:3 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-03-03 15:30Τετάρτη,
03 Μαρ 2010 15:30
Δημητράκης Αργάκας 1:0 Ποσειδώνας Γιόλου-
2η Αγωνιστική
2010-10-09 15:30Σάββατο,
09 Οκτ 2010 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 3:3 Α.Ε. ΠωμούSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-10-09 15:30Σάββατο,
09 Οκτ 2010 15:30
Κ.Ν. Άρμου 0:3 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-10-09 15:30Σάββατο,
09 Οκτ 2010 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-10-09 15:30Σάββατο,
09 Οκτ 2010 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-10-10 15:30Κυριακή,
10 Οκτ 2010 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-10-10 15:30Κυριακή,
10 Οκτ 2010 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:1 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓήπεδο Μουττάλου
3η Αγωνιστική
2010-10-16 15:30Σάββατο,
16 Οκτ 2010 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-10-16 15:30Σάββατο,
16 Οκτ 2010 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:5 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-10-16 15:30Σάββατο,
16 Οκτ 2010 15:30
Α.Ε. Κοίλης 1:2 Ποσειδώνας Γιόλου-
2010-10-16 15:30Σάββατο,
16 Οκτ 2010 15:30
Δημητράκης Αργάκας 0:1 Αναγέννηση/Ελπίδα-
2010-10-17 15:30Κυριακή,
17 Οκτ 2010 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-10-17 15:30Κυριακή,
17 Οκτ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 8:2 Μιλτιάδης ΤάλαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
4η Αγωνιστική
2010-10-23 15:30Σάββατο,
23 Οκτ 2010 15:30
Κ.Ν. Άρμου 1:1 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-10-23 15:30Σάββατο,
23 Οκτ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 1:2 Δημητράκης ΑργάκαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-10-23 15:30Σάββατο,
23 Οκτ 2010 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-10-24 15:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 3:2 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-10-24 15:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-10-24 15:30Κυριακή,
24 Οκτ 2010 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
5η Αγωνιστική
2010-11-06 15:30Σάββατο,
06 Νοέ 2010 15:30
Α.Ε. Κοίλης 1:4 Αναγέννηση/Ελπίδα-
2010-11-06 15:30Σάββατο,
06 Νοέ 2010 15:30
Δημητράκης Αργάκας 2:2 Μιλτιάδης Τάλας-
2010-11-06 15:30Σάββατο,
06 Νοέ 2010 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 5:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-11-06 15:30Σάββατο,
06 Νοέ 2010 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 2:4 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-11-07 15:30Κυριακή,
07 Νοέ 2010 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 3:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-11-07 15:30Κυριακή,
07 Νοέ 2010 15:30
Α.Ε. Πωμού 5:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
6η Αγωνιστική
2010-11-13 14:30Σάββατο,
13 Νοέ 2010 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:5 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-11-13 14:30Σάββατο,
13 Νοέ 2010 14:30
Κ.Ν. Άρμου 5:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-11-13 14:30Σάββατο,
13 Νοέ 2010 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:7 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-11-14 14:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-11-14 14:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 14:30
Δημητράκης Αργάκας 7:0 Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας-
2010-11-14 14:30Κυριακή,
14 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 2:8 Κίνηση Νέων Έμπας-
7η Αγωνιστική
2010-11-20 14:30Σάββατο,
20 Νοέ 2010 14:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:2 Ποσειδώνας ΓιόλουSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε. Πωμού 0:7 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-11-21 14:30Κυριακή,
21 Νοέ 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 1:4 Δημητράκης Αργάκας-
8η Αγωνιστική
2010-11-27 14:30Σάββατο,
27 Νοέ 2010 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-11-27 14:30Σάββατο,
27 Νοέ 2010 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 6:1 Α.Ε. ΠωμούΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2010-11-27 14:30Σάββατο,
27 Νοέ 2010 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Κ.Ν. Άρμου 5:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 5:4 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-11-28 14:30Κυριακή,
28 Νοέ 2010 14:30
Δημητράκης Αργάκας 4:2 Αγαπήνωρας/Κίνηση-
9η Αγωνιστική
2010-12-04 14:30Σάββατο,
04 Δεκ 2010 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-12-04 14:30Σάββατο,
04 Δεκ 2010 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:8 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-12-05 10:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 10:30
Α.Ε. Πωμού 0:3 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-12-05 14:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 14:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:3 Αναγέννηση/ΕλπίδαSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-12-05 14:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 2:4 Μιλτιάδης Τάλας-
2010-12-05 14:30Κυριακή,
05 Δεκ 2010 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:0 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
10η Αγωνιστική
2010-12-11 14:30Σάββατο,
11 Δεκ 2010 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 2:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-12-11 14:30Σάββατο,
11 Δεκ 2010 14:30
Α.Ε. Κοίλης 3:3 Αγαπήνωρας/Κίνηση-
2010-12-11 14:30Σάββατο,
11 Δεκ 2010 14:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-12-12 10:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 10:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2010-12-12 14:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 14:30
Δημητράκης Αργάκας 1:1 Προμηθέας Μουττάλλου-
2010-12-12 14:30Κυριακή,
12 Δεκ 2010 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 5:3 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
11η Αγωνιστική
2010-12-18 00:00Σάββατο,
18 Δεκ 2010 00:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:3 Κίνηση Νέων ΈμπαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-12-18 00:00Σάββατο,
18 Δεκ 2010 00:00
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:3 Δημητράκης ΑργάκαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-12-18 00:00Σάββατο,
18 Δεκ 2010 00:00
Προμηθέας Μουττάλλου 1:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-12-18 00:00Σάββατο,
18 Δεκ 2010 00:00
Α.Ε. Πωμού 3:2 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-12-19 00:00Κυριακή,
19 Δεκ 2010 00:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2010-12-19 00:00Κυριακή,
19 Δεκ 2010 00:00
Ποσειδώνας Γιόλου 0:3 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
12η Αγωνιστική
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 4:2 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Μιλτιάδης Τάλας 3:3 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:2 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Α.Ε. Κοίλης 1:2 Προμηθέας Μουττάλλου-
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Δημητράκης Αργάκας 3:0 Α.Ε. Γεροσκήπους-
2011-01-02 00:00Κυριακή,
02 Ιαν 2011 00:00
Ποσειδώνας Γιόλου 2:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
13η Αγωνστική
2011-01-08 00:00Σάββατο,
08 Ιαν 2011 00:00
Προμηθέας Μουττάλλου 8:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-08 00:00Σάββατο,
08 Ιαν 2011 00:00
Α.Ε. Πωμού 2:7 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-01-08 00:00Σάββατο,
08 Ιαν 2011 00:00
Κ.Ν. Άρμου 1:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-01-09 00:00Κυριακή,
09 Ιαν 2011 00:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-01-09 00:00Κυριακή,
09 Ιαν 2011 00:00
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:1 Α.Ε. ΚοίληςSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-01-09 00:00Κυριακή,
09 Ιαν 2011 00:00
Ποσειδώνας Γιόλου 2:4 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
14η Αγωνιστική
2011-01-15 14:30Σάββατο,
15 Ιαν 2011 14:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:7 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-01-15 14:30Σάββατο,
15 Ιαν 2011 14:30
Κίνηση Νέων Έμπας 3:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-01-15 14:30Σάββατο,
15 Ιαν 2011 14:30
Α.Ε. Πωμού 4:1 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-01-16 10:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 10:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-16 10:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 10:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 5:5 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-01-16 14:30Κυριακή,
16 Ιαν 2011 14:30
Δημητράκης Αργάκας 3:1 Κ.Ν. Άρμου-
15η Αγωνιστική
2011-01-22 14:30Σάββατο,
22 Ιαν 2011 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:0 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-01-22 14:30Σάββατο,
22 Ιαν 2011 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:1 Δημητράκης ΑργάκαςΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-22 14:30Σάββατο,
22 Ιαν 2011 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-01-22 14:30Σάββατο,
22 Ιαν 2011 14:30
Κ.Ν. Άρμου 3:0 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-01-23 10:30Κυριακή,
23 Ιαν 2011 10:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:7 Προμηθέας ΜουττάλλουSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-01-23 14:30Κυριακή,
23 Ιαν 2011 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
16η Αγωνιστική
2011-01-29 15:00Σάββατο,
29 Ιαν 2011 15:00
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 0:1 Μιλτιάδης ΤάλαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-01-29 15:00Σάββατο,
29 Ιαν 2011 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 3:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2011-01-29 15:00Σάββατο,
29 Ιαν 2011 15:00
Α.Ε. Κοίλης 1:3 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2011-01-30 10:30Κυριακή,
30 Ιαν 2011 10:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-01-30 10:30Κυριακή,
30 Ιαν 2011 10:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-01-30 15:00Κυριακή,
30 Ιαν 2011 15:00
Δημητράκης Αργάκας 2:0 Κίνηση Νέων ΈμπαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
17η Αγωνιστική
2011-02-05 15:00Σάββατο,
05 Φεβ 2011 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 8:3 Α.Ε. ΚοίληςΓήπεδο Μουττάλου
2011-02-05 15:00Σάββατο,
05 Φεβ 2011 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 1:0 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-02-05 15:00Σάββατο,
05 Φεβ 2011 15:00
Κ.Ν. Άρμου 2:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-02-06 10:30Κυριακή,
06 Φεβ 2011 10:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:4 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-02-06 15:00Κυριακή,
06 Φεβ 2011 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 4:2 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-02-06 15:00Κυριακή,
06 Φεβ 2011 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 1:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
18η Αγωνιστική
2011-02-12 15:00Σάββατο,
12 Φεβ 2011 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 5:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2011-02-12 15:00Σάββατο,
12 Φεβ 2011 15:00
Α.Ε. Πωμού 3:2 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-02-12 15:00Σάββατο,
12 Φεβ 2011 15:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 0:3 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-02-13 10:30Κυριακή,
13 Φεβ 2011 10:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:2 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΓήπεδο Μουττάλου
2011-02-13 15:00Κυριακή,
13 Φεβ 2011 15:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 6:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-02-13 15:00Κυριακή,
13 Φεβ 2011 15:00
Κίνηση Νέων Έμπας 2:0 Α.Ε. ΚοίληςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
19η Αγωνιστική
2011-02-26 15:00Σάββατο,
26 Φεβ 2011 15:00
Κίνηση Νέων Έμπας 2:0 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-02-26 15:00Σάββατο,
26 Φεβ 2011 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 6:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-02-26 15:00Σάββατο,
26 Φεβ 2011 15:00
Δημητράκης Αργάκας 7:1 Α.Ε. ΚοίληςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-02-27 10:30Κυριακή,
27 Φεβ 2011 10:30
Κ.Ν. Άρμου 0:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-02-27 15:00Κυριακή,
27 Φεβ 2011 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 8:1 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2011-02-27 15:00Κυριακή,
27 Φεβ 2011 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
20η Αγωνιστική
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:3 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 0:7 Κ.Ν. ΆρμουSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Πωμού 0:4 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:2 Δημητράκης ΑργάκαςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Κοίλης 2:3 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
21η Αγωνιστική
2011-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2011 15:30
Κ.Ν. Άρμου 1:1 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2011 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 4:4 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-03-12 15:30Σάββατο,
12 Μαρ 2011 15:30
Κίνηση Νέων Έμπας 0:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-03-13 10:30Κυριακή,
13 Μαρ 2011 10:30
Μιλτιάδης Τάλας 5:2 Α.Ε. ΚοίληςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-03-13 10:30Κυριακή,
13 Μαρ 2011 10:30
Δημητράκης Αργάκας 7:1 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-03-13 15:30Κυριακή,
13 Μαρ 2011 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 12:3 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΓήπεδο Μουττάλου
22η Αγωνιστική
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:3 Κίνηση Νέων ΈμπαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Δημητράκης ΑργάκαςΓήπεδο Μουττάλου
2011-03-19 15:30Σάββατο,
19 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Πωμού 3:1 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-03-20 10:30Κυριακή,
20 Μαρ 2011 10:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:0 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-03-20 15:30Κυριακή,
20 Μαρ 2011 15:30
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:0 Α.Ε. ΚοίληςΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
23η Αγωνιστική
2011-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2011 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:3 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-03-26 15:30Σάββατο,
26 Μαρ 2011 15:30
Δημητράκης Αργάκας 7:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2011-03-27 10:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 10:30
Κ.Ν. Άρμου 3:5 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-03-27 10:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 10:30
Κίνηση Νέων Έμπας 1:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-03-27 15:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 15:30
Α.Ε. Κοίλης 5:5 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2011-03-27 15:30Κυριακή,
27 Μαρ 2011 15:30
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
24η Αγωνιστική
2011-04-02 16:00Σάββατο,
02 Απρ 2011 16:00
Κ.Ν. Άρμου 2:3 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2011-04-02 16:00Σάββατο,
02 Απρ 2011 16:00
Προμηθέας Μουττάλλου 6:0 Α.Ε. ΚοίληςΓήπεδο Μουττάλου
2011-04-03 16:00Κυριακή,
03 Απρ 2011 16:00
Ποσειδώνας Γιόλου 1:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-04-03 16:00Κυριακή,
03 Απρ 2011 16:00
Α.Ε. Πωμού 0:1 Αγαπήνωρας/ΚίνησηΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2011-04-03 16:00Κυριακή,
03 Απρ 2011 16:00
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 3:3 Π.Α.Ο.Κ. ΚισσόνεργαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-04-03 16:00Κυριακή,
03 Απρ 2011 16:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:3 Δημητράκης ΑργάκαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
25η Αγωνιστική
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Μιλτιάδης Τάλας 3:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Α.Ε. Κοίλης 1:2 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κοίλης
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 3:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2011-04-09 16:00Σάββατο,
09 Απρ 2011 16:00
Κίνηση Νέων Έμπας 7:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΒοηθητικά ΑΕΠ Πάφου
2011-04-10 16:00Κυριακή,
10 Απρ 2011 16:00
Αγαπήνωρας/Κίνηση 0:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Ολύμπικο (Γεροσκήπου)
2011-04-10 16:00Κυριακή,
10 Απρ 2011 16:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
26η Αγωνιστική
2011-04-16 16:00Σάββατο,
16 Απρ 2011 16:00
Ποσειδώνας Γιόλου 1:4 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2011-04-16 16:00Σάββατο,
16 Απρ 2011 16:00
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 3:6 Αγαπήνωρας/ΚίνησηSPORTIVO (Πετρίδια)
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
Α.Ε. Γεροσκήπους 4:2 Α.Ε. ΚοίληςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
Μιλτιάδης Τάλας 6:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
Προμηθέας Μουττάλλου 5:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2011-04-17 16:00Κυριακή,
17 Απρ 2011 16:00
Κ.Ν. Άρμου 3:2 Κίνηση Νέων ΈμπαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους