Αγωνιστικό Πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
2009-10-10 14:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:0 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδα Σύπρια Μάρις
2009-10-10 14:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 14:30
Δημητράκης Αργάκας 2:4 Αναγέννηση/ΕλπίδαSPORTS CENTER
2009-10-10 14:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 1:2 ΚισσόςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-10-10 14:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 3:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2009-10-10 14:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 7:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2009-10-10 14:30Σάββατο,
10 Οκτ 2009 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2η Αγωνιστική
2009-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2009 15:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:1 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2009 15:30
Κισσός 4:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2009-10-17 15:30Σάββατο,
17 Οκτ 2009 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 7:0 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδα Σύπρια Μάρις
2009-10-18 10:30Κυριακή,
18 Οκτ 2009 10:30
Α.Ε. Πωμού 2:2 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2009-10-18 15:30Κυριακή,
18 Οκτ 2009 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:4 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2009-10-18 15:30Κυριακή,
18 Οκτ 2009 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:4 Προμηθέας ΜουττάλλουΓ.Σ. Κόροιβος
3η Αγωνιστική
2009-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2009 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 4:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2009-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2009 15:30
Κ.Ν. Άρμου 3:1 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2009-10-24 15:30Σάββατο,
24 Οκτ 2009 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 6:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-10-25 15:30Κυριακή,
25 Οκτ 2009 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:1 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2009-10-25 15:30Κυριακή,
25 Οκτ 2009 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 4:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2009-10-25 15:30Κυριακή,
25 Οκτ 2009 15:30
Δημητράκης Αργάκας 2:3 ΚισσόςSPORTS CENTER
4η Αγωνιστική
2009-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2009 14:30
Δημητράκης Αργάκας 8:1 Κ.Ν. ΆρμουSPORTS CENTER
2009-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2009 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 1:12 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2009 14:30
Κισσός 4:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2009-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2009 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΓήπεδο Μουττάλου
2009-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2009 14:30
Α.Ε. Πωμού 2:0 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2009-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2009 14:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:9 Ποσειδώνας ΓιόλουSPORTIVO (Πετρίδια)
5η Αγωνιστική
2009-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2009 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:3 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2009-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2009 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:0 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-11-15 10:30Κυριακή,
15 Νοέ 2009 10:30
Κ.Ν. Άρμου 2:1 ΚισσόςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2009-11-15 10:30Κυριακή,
15 Νοέ 2009 10:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2009-11-15 14:30Κυριακή,
15 Νοέ 2009 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΓήπεδο Μουττάλου
2009-11-15 14:30Κυριακή,
15 Νοέ 2009 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:1 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
6η Αγωνιστική
2009-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2009 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2009-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2009 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:5 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2009-11-22 10:30Κυριακή,
22 Νοέ 2009 10:30
Κισσός 2:4 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2009-11-22 14:30Κυριακή,
22 Νοέ 2009 14:30
Α.Ε. Πωμού 10:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2009-11-22 14:30Κυριακή,
22 Νοέ 2009 14:30
Δημητράκης Αργάκας 1:4 Προμηθέας ΜουττάλλουSPORTS CENTER
2009-11-22 14:30Κυριακή,
22 Νοέ 2009 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 1:11 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
7η Αγωνιστική
2009-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2009 14:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:3 Α.Ε. ΠωμούSPORTIVO (Πετρίδια)
2009-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2009 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:1 Κ.Ν. ΆρμουΓήπεδο Μουττάλου
2009-11-29 10:30Κυριακή,
29 Νοέ 2009 10:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:5 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2009-11-29 10:30Κυριακή,
29 Νοέ 2009 10:30
Ποσειδώνας Γιόλου 10:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-11-29 14:30Κυριακή,
29 Νοέ 2009 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:0 Δημητράκης ΑργάκαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2009-11-29 14:30Κυριακή,
29 Νοέ 2009 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:1 ΚισσόςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
8η Αγωνιστική
2009-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2009 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 3:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2009 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 2:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΓήπεδο Μουττάλου
2009-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2009 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2009-12-06 14:30Κυριακή,
06 Δεκ 2009 14:30
Κισσός 0:3 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2009-12-06 14:30Κυριακή,
06 Δεκ 2009 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2009-12-06 14:30Κυριακή,
06 Δεκ 2009 14:30
Δημητράκης Αργάκας 0:3 Ποσειδώνας ΓιόλουSPORTS CENTER
9η Αγωνιστική
2009-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2009 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:1 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2009-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2009 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 4:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-12-12 14:30Σάββατο,
12 Δεκ 2009 14:30
Α.Ε. Πωμού 4:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2009-12-13 10:30Κυριακή,
13 Δεκ 2009 10:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 4:3 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόSPORTIVO (Πετρίδια)
2009-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2009 14:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:3 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2009-12-13 14:30Κυριακή,
13 Δεκ 2009 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 2:1 ΚισσόςΓήπεδο Μουττάλου
10η Αγωνιστική
2009-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2009 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 1:3 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2009-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2009 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 1:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2009-12-19 14:30Σάββατο,
19 Δεκ 2009 14:30
Δημητράκης Αργάκας 2:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςSPORTS CENTER
2009-12-20 10:30Κυριακή,
20 Δεκ 2009 10:30
Κ.Ν. Άρμου 3:4 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2009-12-20 14:30Κυριακή,
20 Δεκ 2009 14:30
Κισσός 0:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2009-12-20 14:30Κυριακή,
20 Δεκ 2009 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
11η Αγωνιστική
2010-01-02 14:30Σάββατο,
02 Ιαν 2010 14:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:5 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-01-02 14:30Σάββατο,
02 Ιαν 2010 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 0:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-01-02 14:30Σάββατο,
02 Ιαν 2010 14:30
Κισσός 2:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-01-03 10:30Κυριακή,
03 Ιαν 2010 10:30
Α.Ε. Πωμού 5:1 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-01-03 10:30Κυριακή,
03 Ιαν 2010 10:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 0:2 Κ.Ν. ΆρμουSPORTIVO (Πετρίδια)
12η Αγωνιστική
2010-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2010 14:30
Προμηθέας Μουττάλλου 6:1 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-01-09 14:30Σάββατο,
09 Ιαν 2010 14:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 4:1 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-01-10 10:30Κυριακή,
10 Ιαν 2010 10:30
Δημητράκης Αργάκας 7:4 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόSPORTS CENTER
2010-01-10 10:30Κυριακή,
10 Ιαν 2010 10:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2010 14:30
Ποσειδώνας Γιόλου 1:0 ΚισσόςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-01-10 14:30Κυριακή,
10 Ιαν 2010 14:30
Κ.Ν. Άρμου 0:5 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
13η Αγωνστική
2010-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2010 14:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:4 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΓήπεδο Μουττάλου
2010-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2010 14:30
Κισσός 5:0 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2010 14:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:7 Α.Ε. ΓεροσκήπουςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2010 14:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:6 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-01-17 10:30Κυριακή,
17 Ιαν 2010 10:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:6 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-01-17 14:30Κυριακή,
17 Ιαν 2010 14:30
Α.Ε. Πωμού 2:5 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
14η Αγωνιστική
2010-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2010 15:00
Κ.Ν. Άρμου 1:2 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2010 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 3:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΓήπεδο Μουττάλου
2010-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2010 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 6:2 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-01-31 10:30Κυριακή,
31 Ιαν 2010 10:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 0:2 Α.Ε. ΠωμούΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-01-31 15:00Κυριακή,
31 Ιαν 2010 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 2:0 ΚισσόςΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-01-31 15:00Κυριακή,
31 Ιαν 2010 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
16η Αγωνιστική
2010-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2010 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 0:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΓήπεδο Μουττάλου
2010-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2010 15:00
Α.Ε. Πωμού 0:1 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2010 15:00
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 4:8 Προμηθέας ΜουττάλλουΓ.Σ. Κόροιβος
2010-02-07 10:30Κυριακή,
07 Φεβ 2010 10:30
Δημητράκης Αργάκας 1:7 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΔημοτικό Στάδιο Πόλεως
2010-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2010 15:00
Κισσός 3:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-02-07 15:00Κυριακή,
07 Φεβ 2010 15:00
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:2 Μιλτιάδης ΤάλαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-02-13 15:00Σάββατο,
13 Φεβ 2010 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 2:0 Δημητράκης ΑργάκαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-02-13 15:00Σάββατο,
13 Φεβ 2010 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 2:0 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-02-14 10:30Κυριακή,
14 Φεβ 2010 10:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:1 ΚισσόςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-02-14 10:30Κυριακή,
14 Φεβ 2010 10:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 12:1 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-02-14 15:00Κυριακή,
14 Φεβ 2010 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 0:2 Α.Ε. ΠωμούΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-02-14 15:00Κυριακή,
14 Φεβ 2010 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 2:1 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
17η Αγωνιστική
2010-02-27 15:00Σάββατο,
27 Φεβ 2010 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 10:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-02-27 15:00Σάββατο,
27 Φεβ 2010 15:00
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 2:8 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-02-28 10:30Κυριακή,
28 Φεβ 2010 10:30
Κ.Ν. Άρμου 1:11 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-02-28 15:00Κυριακή,
28 Φεβ 2010 15:00
Α.Ε. Πωμού 4:1 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-02-28 15:00Κυριακή,
28 Φεβ 2010 15:00
Δημητράκης Αργάκας 2:7 Α.Ε. ΓεροσκήπουςSPORTS CENTER
2010-02-28 15:00Κυριακή,
28 Φεβ 2010 15:00
Κισσός 0:3 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
18η Αγωνιστική
2010-03-06 15:30Σάββατο,
06 Μαρ 2010 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 1:4 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-03-06 15:30Σάββατο,
06 Μαρ 2010 15:30
Ποσειδώνας Γιόλου 2:0 Δημητράκης ΑργάκαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-03-06 15:30Σάββατο,
06 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 9:2 Κ.Ν. ΆρμουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-03-06 15:30Σάββατο,
06 Μαρ 2010 15:30
Προμηθέας Μουττάλλου 0:0 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΓήπεδο Μουττάλου
2010-03-07 15:30Κυριακή,
07 Μαρ 2010 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 3:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-03-07 15:30Κυριακή,
07 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Πωμού 3:0 ΚισσόςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
19η Αγωνιστική
2010-03-20 15:30Σάββατο,
20 Μαρ 2010 15:30
Κισσός 1:3 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-03-20 15:30Σάββατο,
20 Μαρ 2010 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:0 Α.Ε. ΠωμούΓήπεδο Μουττάλου
2010-03-20 15:30Σάββατο,
20 Μαρ 2010 15:30
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 3:2 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-03-21 10:30Κυριακή,
21 Μαρ 2010 10:30
Κ.Ν. Άρμου 1:4 Ποσειδώνας ΓιόλουΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-03-21 15:30Κυριακή,
21 Μαρ 2010 15:30
Δημητράκης Αργάκας 6:1 Μιλτιάδης ΤάλαςSPORTS CENTER
2010-03-21 15:30Κυριακή,
21 Μαρ 2010 15:30
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 1:6 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
20η Αγωνιστική
2010-03-27 15:30Σάββατο,
27 Μαρ 2010 15:30
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:1 ΚισσόςΓήπεδο Μουττάλου
2010-03-27 15:30Σάββατο,
27 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Πωμού 2:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα ΧωριόΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-03-27 15:30Σάββατο,
27 Μαρ 2010 15:30
Α.Ε. Γεροσκήπους 4:1 Προμηθέας ΜουττάλλουΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου
2010-03-27 15:30Σάββατο,
27 Μαρ 2010 15:30
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 4:4 Δημητράκης ΑργάκαςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-03-28 10:30Κυριακή,
28 Μαρ 2010 10:30
Ποσειδώνας Γιόλου 3:1 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-03-28 15:30Κυριακή,
28 Μαρ 2010 15:30
Μιλτιάδης Τάλας 0:3 Κ.Ν. ΆρμουΓ.Σ. Κόροιβος
21η Αγωνιστική
2010-04-10 15:00Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:00
Κισσός 1:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Κισσόνεργας
2010-04-10 15:00Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:00
Προμηθέας Μουττάλλου 1:2 Ποσειδώνας ΓιόλουΓήπεδο Μουττάλου
2010-04-10 15:00Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:00
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:2 Αναγέννηση/ΕλπίδαΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου
2010-04-10 15:00Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:00
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς 11:1 Μιλτιάδης ΤάλαςΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-04-10 15:00Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:00
Κ.Ν. Άρμου 5:4 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης ΤσάδαςΚοινοτικό Γήπεδο Άρμους
2010-04-10 15:00Σάββατο,
10 Απρ 2010 15:00
Δημητράκης Αργάκας 1:3 Α.Ε. ΠωμούSPORTS CENTER
22η Αγωνιστική
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:3 Δημητράκης ΑργάκαςΓήπεδο Μουττάλου
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Α.Ε. Πωμού 4:1 Κ.Ν. ΆρμουΚοινοτικό Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 1:4 Φοίνικας Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςSPORTIVO (Πετρίδια)
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Μιλτιάδης Τάλας 0:2 Προμηθέας ΜουττάλλουΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας
2010-04-17 15:00Σάββατο,
17 Απρ 2010 15:00
Ποσειδώνας Γιόλου 1:3 Α.Ε. ΓεροσκήπουςΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου