ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   

kipos edem banner

   

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2011/2012  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    4Η
ΣΑΒΒΑΤΟ     22/10/11    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κ.Ν. ΑΡΜΟΥΣ--Α.Ε. ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΣ ΑΡΜΟΥΣ 15.30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ΄΄ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΚΙΝΗΣΗ Ν. ΕΜΠΑΣ--Α.Ε. ΠΩΜΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΑΕΠ 15.30 ΣΤΕΦΑΝΟΣ Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΣ ΧΟΛΕΤΡΙΩΝ--ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΡΓΑΚΑΣ ΧΟΛΕΤΡΙΩΝ 15.30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ--ΠΑΟΚ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ  ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15.30 ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΖΩΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΥΡΙΑΚΗ   23/10/11 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ--ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15.30 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΛΕΤΡΑΣ--ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ OLYMPICO 15.30 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΓΑΠΗΝΟΡΑΣ--ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ.ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΑΕΠ 15.30 ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΠΟΛΥΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2011/2012  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    4Η
ΣΑΒΒΑΤΟ     22/10/11    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ--Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΝΑΡΙΤΑΣ 15.30 ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Κ.Ν. ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ--ΠΥΡΓΟΣ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ 15.30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΥΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ    23/10/11 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κ.Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΤΣΑΔΑΣ--WARRIOS F.C. ΠΟΣΤΟ  ΣΠΟΡΤΙΒΟ 10.30 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΙΣΤΕΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΑΦΟΥ--ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΦΟΥ Γ.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10.30 ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΠΑΣ ΠΕΓΕΙΑ--Α.Π.Ο.ΕΛ. ΠΑΦΟΥ ΠΕΓΕΙΑΣ 15.30 ------------------------------- ------------------------------- ------------------------------- -------------------------------
Α.Ε.Ν. ΤΙΜΗΣ--Α.Ε. ΚΟΙΛΗΣ ΤΙΜΗΣ 15.30 ------------------------------- ------------------------------- ------------------------------- -------------------------------
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ--ST GEORGES F.C. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ

   

alexander college banner 2alexander college banner 2

   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

ppa autocrash ltd banner

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

coffeebrands banner

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 22 Ιανουαρίου 2011
Κ.Ν. Άρμου 3:0 Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας
Α.Ε. Αμπελίτης 3:0 Α.Σ. Αναρίτας
Μιλτιάδης Τάλας 0:2 Κίνηση Νέων Έμπας
Ποσειδώνας Γιόλου 4:0 Α.Ε. Κοίλης
Αναγέννηση/Ελπίδα 1:1 Δημητράκης Αργάκας
Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2012
Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 5:1 Αγαπήνωρας/Κίνηση
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:3 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 ΑΕΤΟΣ Πάφου
Μιλτιάδης Τάλας 6:4 Δικέφαλος Θελέτρας
Δημητράκης Αργάκας 6:2 ΠΑΣ Χολετριών
Α.Ε. Γεροσκήπους 10:0 Κ.Ν. Άρμου
Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2017
Δικέφαλος Θελέτρας 1:3 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
Αναγέννηση/Ελπίδα 6:1 Μιλτιάδης Τάλας
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 0:1 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
Α.Ε. Αμπελίτης 1:0 Προμηθέας Μουτταλλου
Α.Σ. Μανδριών 2:2 Κ.Ν. Άρμου
Δευτέρα, 22 Ιανουαρίου 2018
Α.Ε. Κουκλιών F.C. 2:5 Γεροσκήπου F C
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου