ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   

cafe me logo

   

Vintage Art House LOGO

   
   

george xenia

   

banner cups cafe

   

Φωτογραφίες Retro  

   

Χρήσιμα  

   

kipos edem banner

   

mpala2018

Το Δ.Σ. της  ΠΟΑΣΠ  ανακοινώνει το πρόγραμμα για τις 5 πρώτες αγωνιστικές του πρωταθλήματος Α΄  κατηγορίας 2018/2019 όπως αυτό έχει εγκριθεί από την Εκτελεστική Επιτροπή της Ομοσπονδίας στη χθεσινή (10/9/18) της συνεδρία.

 

Το υπόλοιπο πρόγραμμα θα ανακοινωθεί όταν καταρτισθεί και το πρόγραμμα της Β΄ κατηγορίας.

 

Μέρα Ημερομηνία Ώρα 1η Αγωνιστική     Γήπεδο
             
      ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Κοινοτικό Στάδιο Γιόλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
             
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 2η Αγωνιστική     Γήπεδο
             
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΠΟΡΤΙΒΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. Κοινοτικό Στάδιο Τάλας
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
      ΡΕΠΟ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ  
             
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 3η Αγωνιστική     Γήπεδο
             
      ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Γιόλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-Οκτ-18 3.30μμ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
             
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 4η Αγωνιστική      Γήπεδο
             
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΚΥΡΙΑΚΗ 28-Οκτ-18 2.30μμ ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Τάλας
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
      ΡΕΠΟ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ  
             
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 5η Αγωνιστική     Γήπεδο
             
      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-Νοε-18 2.30μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΣΠΟΡΤΙΒΟ
             
  ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΩ ΓΗΠΕΔΟΥ      
  ΡΕΠΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ         

 

   

alexander college banner 2alexander college banner 2

   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

ppa autocrash ltd banner

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

coffeebrands banner

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2013
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 1:4 Προμηθέας Μουτταλλου
Ποσειδώνας Γιόλου 3:0 Α.Ε.Ν. Τίμης
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 Μιλτιάδης Τάλας
Α.Ε. Αμπελίτης 0:1 Αναγέννηση/Ελπίδα
Α.Ε. Πωμού 3:0 St. Georges F.C.
Κ.Ν. Άρμου 2:0 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2014
Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 0:3 Ποσειδώνας Γιόλου
ΠΑΣ Πέγεια 1:1 Αναγέννηση/Ελπίδα
Α.Ε.Ν. Τίμης 2:0 Δικέφαλος Θελέτρας
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 0:1 Γεροσκήπου F C
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου