ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   

logo vector pantone george xenia

   

logo vector pantonelogo vector pantone

   

mpala2018

Το Δ.Σ. της  ΠΟΑΣΠ  ανακοινώνει το πρόγραμμα για τις 5 πρώτες αγωνιστικές του πρωταθλήματος Α΄  κατηγορίας 2018/2019 όπως αυτό έχει εγκριθεί από την Εκτελεστική Επιτροπή της Ομοσπονδίας στη χθεσινή (10/9/18) της συνεδρία.

 

Το υπόλοιπο πρόγραμμα θα ανακοινωθεί όταν καταρτισθεί και το πρόγραμμα της Β΄ κατηγορίας.

 

Μέρα Ημερομηνία Ώρα 1η Αγωνιστική     Γήπεδο
             
      ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Κοινοτικό Στάδιο Γιόλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
             
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 2η Αγωνιστική     Γήπεδο
             
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΠΟΡΤΙΒΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. Κοινοτικό Στάδιο Τάλας
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
      ΡΕΠΟ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ  
             
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 3η Αγωνιστική     Γήπεδο
             
      ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Γιόλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-Οκτ-18 3.30μμ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
             
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 4η Αγωνιστική      Γήπεδο
             
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΚΥΡΙΑΚΗ 28-Οκτ-18 2.30μμ ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Τάλας
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
      ΡΕΠΟ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ  
             
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 5η Αγωνιστική     Γήπεδο
             
      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΡΕΠΟ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-Νοε-18 2.30μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΣΠΟΡΤΙΒΟ
             
  ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΩ ΓΗΠΕΔΟΥ      
  ΡΕΠΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ         

 

   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

ppa autocrash ltd banner

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2009
Κισσός 4:4 Ποσειδώνας Γιόλου
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας
Δικέφαλος Θελέτρας 1:4 ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας
Α.Σ. Αναρίτας 0:8 Αγαπήνωρας/Κίνηση
Αναγέννηση/Ελπίδα 7:0 Κ.Ν. Άρμου
Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό 0:1 Δημητράκης Αργάκας
Κυριακή, 17 Οκτωβρίου 2010
Κίνηση Νέων Έμπας 8:2 Μιλτιάδης Τάλας
Δικέφαλος Θελέτρας 6:1 Α.Ε.Ν. Τίμης
Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας 2:2 Κ.Ν. Άρμου
Α.Σ. Αναρίτας 2:4 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
Κ.Ν. Περιστερώνας 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 St. Georges F.C.
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 0:3 ΠΑΣ Χολετριών
Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2015
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 0:3 Μιλτιάδης Τάλας
Α.Ε.Ν. Τίμης 0:7 Αναγέννηση/Ελπίδα
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 2:0 Α.Ε. Αμπελίτης
Προμηθέας Μουτταλλου 6:1 Κ.Ν. Άρμου
Γεροσκήπου F C 3:0 Ποσειδώνας Γιόλου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου