kipos edem banner

   

klirosi 2 

Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 3 Σεπτεμβρίου 2018 η κλήρωση του πρωταθλήματος Α΄ κατηγορίας 2018/2019 της Ομοσπονδίας μας.

Η διαδικασία έλαβε χώρα στα γραφεία της Ομοσπονδίας στη παρουσία όλων των σωματείων που θα λάβουν μέρος  και μας τίμησαν με τη παρουσία τους ο πρόεδρος της ΣΤΟΚ Δρ. Μαρίνος Κ. Τιμοθέου καθώς και ο Επαρχιακός Διευθυντής της εταιρείας Φώτος Φωτιάδης Μπύρα Carlsberg, κ. Αντρέας Χαρή.

 

Στο επικείμενο πρωτάθλημα θα λάβουν μέρος έντεκα (11) ομάδες, θα είναι πρωτάθλημα δύο γύρων, θα αρχίσει το Σ/Κ 6-7 Οκτωβρίου 2018 και θα ολοκληρωθεί στις 31 Μαρτίου 2019.

Στο πιο κάτω πίνακα φαίνονται οι ομάδες και οι έδρες στις οποίες θα αγωνίζονται:

 

Σωματείο Γήπεδο
   
Α. Ε. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
Α. Π. Ο. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ ΣΠΟΡΤΙΒΟ Πετρίδια
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
Α. Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Τάλας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
Π. Α. Ε. Π.  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
Π.Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Γιόλου

 

Από τη κλήρωση προέκυψε το πιο κάτω πρόγραμμα. Αναφέρονται όλες οι αγωνιστικές κατά σειρά. Οι μέρες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων θα ανακοινωθούν την ερχόμενη εβδομάδα όταν θα εγκριθεί από την Εκτελεστική Επιτροπή της Ομοσπονδίας.  

 

1η Αγωνιστική    
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΡΕΠΟ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
     
2η Αγωνιστική    
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΡΕΠΟ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
     
3η Αγωνιστική    
     
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΡΕΠΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
     
4η Αγωνιστική     
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
ΡΕΠΟ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
     
5η Αγωνιστική    
     
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΡΕΠΟ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
     
6η Αγωνιστική    
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
ΡΕΠΟ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
     
7η Αγωνιστική    
     
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΡΕΠΟ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
     
8η Αγωνιστική    
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
ΡΕΠΟ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
     
9η Αγωνιστική    
     
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΡΕΠΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
     
10η Αγωνιστική    
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
ΡΕΠΟ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
     
11η Αγωνιστική    
     
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΡΕΠΟ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
     
12η Αγωνιστική     
     
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs ΡΕΠΟ
     
13η Αγωνιστική     
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
ΡΕΠΟ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
     
14η Αγωνιστική     
     
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΡΕΠΟ
     
15η Αγωνιστική     
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
ΡΕΠΟ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
     
16η Αγωνιστική     
     
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΡΕΠΟ
     
17η Αγωνιστική     
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
ΡΕΠΟ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
     
18η Αγωνιστική     
     
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΡΕΠΟ
     
19η Αγωνιστική     
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
ΡΕΠΟ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
     
20η Αγωνιστική     
     
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΡΕΠΟ
     
21η Αγωνιστική     
     
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
ΡΕΠΟ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
     
22η Αγωνιστική     
     
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ
Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

 

 

 

 

 

   

alexander college banner 2alexander college banner 2

   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

coffeebrands banner

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2012
Α.Ε. Πωμού 0:0 Π.Α.Ο.Κ. Κισσόνεργας
Αγαπήνωρας/Κίνηση 3:0 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:2 St. Georges F.C.
Α.Σ. Μανδριών 1:0 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
Δικέφαλος Θελέτρας 0:2 ΠΑΣ Πέγεια
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017
Α.Ε. Παναγιάς 3:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 5:4 Α.Ε. Κουκλιών F.C.
Αφροδίτη Γεροσκήπου 3:2 Κ.Ν. Άρμου
St. Georges F.C. 1:5 Γεροσκήπου F C
Δικέφαλος Θελέτρας 0:4 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου