ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2015/2016 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   22Η  
  ΚΥΡΙΑΚΗ       3/4/2016 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ--Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΓΙΟΛΟΥ 16.30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ--ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 16.30 ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  Α. Ε. Ν. ΤΙΜΗΣ--Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ ΜΑΡΑΚΑΝΑ 16.30 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ--ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 16.30 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  Α.Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ--Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ ΜΟΥΤΤΑΛΟΥ 16.30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
               
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2015/2016 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   18Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ     2/4/2016 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  F .C. ΜΑΝΔΡΙΩΝ --Κ.Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ ΜΑΝΔΡΙΩΝ 16.30 ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
  ST. GEORGES F .C.--Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F .C. ΜΕΪΝ ΠΛΕΫ 16.30 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΗΓΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ
  ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β 2015--ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C ΧΛΩΡΑΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2010
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 4:2 Α.Σ. Αναρίτας
ΠΑΣ Χολετριών 4:1 St. Georges F.C.
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:2 Ποσειδώνας Γιόλου
Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2011
Κ.Ν. Άρμου 2:4 Μιλτιάδης Τάλας
St. Georges F.C. 3:1 ΠΑΣ Πέγεια
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 3:4 Α.Ε.Ν. Τίμης
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 Α.Σ. Αναρίτας
Warriors F.C. 0:3 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
ΠΑΣ Χολετριών 2:1 Δικέφαλος Θελέτρας
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:4 Α.Ε. Αμπελίτης
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:4 Κ.Ν. Άρμου
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 1:0 Α.Σ. Μανδριών
Μιλτιάδης Τάλας 2:2 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
St. Georges F.C. 2:1 Αφροδίτη Γεροσκήπου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου