ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2012/2013 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   3Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ     20/10/12    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΑΓΑΠΗΝΟΡΑΣ/ΚΙΝΗΣΗ--ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΚΟ 15.30 ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ΄΄ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ--ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15.30 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  ST GEORGES F. C. --Α. Ε. ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΣ MAIN PLAY 15.30 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
  ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ--ΠΑΟΚ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ ΤΙΜΗΣ 15.30 ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΤΖΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ  
  ΚΥΡΙΑΚΗ   21/10/12 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ--Κ.Ν. ΑΡΜΟΥΣ ΑΜΠΕΛΙΤΗ 15.30 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ
  ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ.ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ--ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ 15.30 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΧΑΡΑ ΛΟΪΖΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   2012/2013 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   2Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ     20/10/12    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ--ΠΥΡΓΟΣ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ ΑΝΑΡΙΤΑΣ 15.30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΙΣΤΕΝΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΜΟΔΡΟΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  Κ.Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΤΣΑΔΑΣ--ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΦΟΥ ΠΟΣΤΟ ΣΠΟΡΤΙΒΟ 15.30 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ  
  ΚΥΡΙΑΚΗ   21/10/12 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΠΑΣ ΠΕΓΕΙΑ--F C ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΟΥ ΠΕΓΕΙΑΣ 15.30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ  
  ΑΕΝ ΧΛΩΡΑΚΑΣ--Κ.Ν. ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15.30 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ  
  ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΛΕΤΡΑΣ--Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ ΓΙΟΛΟΥΣ 15.30 ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΜΟΔΡΟΜΟΣ ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ--ΠΕΓΕΙΑ F C ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΑΔΗΣ  
   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2010
ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας 4:2 Α.Σ. Αναρίτας
ΠΑΣ Χολετριών 4:1 St. Georges F.C.
Α.Ε.Ν. Τίμης 3:0 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 2:2 Ποσειδώνας Γιόλου
Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2011
Κ.Ν. Άρμου 2:4 Μιλτιάδης Τάλας
St. Georges F.C. 3:1 ΠΑΣ Πέγεια
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 3:4 Α.Ε.Ν. Τίμης
Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου 0:3 Α.Σ. Αναρίτας
Warriors F.C. 0:3 ΠΑΣ Φοίνικας Γιαλιάς
ΠΑΣ Χολετριών 2:1 Δικέφαλος Θελέτρας
Α.Ε. Γεροσκήπους 1:0 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016
Αναγέννηση/Ελπίδα 4:4 Α.Ε. Αμπελίτης
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:4 Κ.Ν. Άρμου
Ακρίτας Χλώρακας Β 2015 1:0 Α.Σ. Μανδριών
Μιλτιάδης Τάλας 2:2 Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας
St. Georges F.C. 2:1 Αφροδίτη Γεροσκήπου
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου