ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
   

kipos edem banner

   
ΚΥΠΕΛΛΟ    2011/2012   ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΥΡΙΑΚΗ     8/4/12    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΣ--Α.Ε.ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΣ  ΓΙΟΛΟΥΣ 16.00 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Χ΄΄ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ--Κ.Ν. ΑΡΜΟΥΣ ΤΑΛΑΣ 16.00 ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΖΩΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΙΣΤΕΝΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ -ST. GEORGES  ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 16.00 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ--ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΡΓΑΚΑΣ  ΣΥΠΡΙΑ ΜΑΡΙΣ 16.00 ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    2011/2012  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    25Η  
  ΣΑΒΒΑΤΟ     7/4/12    ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ--ΠΑΣ ΠΕΓΕΙΑ ΑΝΑΡΙΤΑΣ 16.30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣ  
  ΚΥΡΙΑΚΗ     8/4/12 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ--Κ.Ν. ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  
   

alexander college banner 2alexander college banner 2

   

Φωτογραφικό Αρχείο

   

logo zaggoulos

   

Α' Κατηγορία 2018-2019  

   

coffeebrands banner

   

pasalimani banner

   

Β' Κατηγορία 2018-2019  

   

TASTY LOGO

   

logo vector pantone

   

Σαν Σήμερα  

Κυριακή, 13 Δεκεμβρίου 2009
Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας 4:3 Ένωση Μεσόγης/Μέσα Χωριό
Α.Ε. Κοίλης 2:0 ΑΠΕ/Αετός Αγ. Μαρινούδας
Δικέφαλος Θελέτρας 1:0 Α.Π.Ο.ΕΛ. Πάφου
Αγαπήνωρας/Κίνηση 1:0 Κίνηση Νέων Έμπας
Α.Σ. Αναρίτας 4:1 Α.Ε.Ν. Τίμης
Α.Ε. Γεροσκήπους 2:3 Φοίνικας
Προμηθέας Μουτταλλου 2:1 Κισσός
Σάββατο, 13 Δεκεμβρίου 2014
Α.Σ. Κισσός Κισσόνεργας 5:0 Α.Σ. Αναρίτας
ΠΑΣ Κάτω Πύργος Τυλληρίας 6:0 Δικέφαλος Θελέτρας
ΠΑΣ Αστέρας Πάφου 1:0 Κ.Ν. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Τσάδας
St. Georges F.C. 2:3 Α.Ε.Ν. Τίμης
Α.Ε. Αμπελίτης 1:2 Α.Σ. Μανδριών
Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου 1:1 Α.Ε.Ν. Χλώρακας
Κυριακή, 13 Δεκεμβρίου 2015
Μιλτιάδης Τάλας 4:3 Ποσειδώνας Γιόλου
Κ.Ν. Άρμου 0:7 Α.Σ. Μανδριών
Γεροσκήπου F C 0:1 Α. Σ. Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου
Α.Ε.Ν. Χλώρακας 0:2 Ακρίτας Χλώρακας Β 2015
Α.Π.Ο. Χρυσομηλιά Αγ. Αμβροσίου Κερύνειας 3:2 Α.Ε. Παναγιάς
   
© 2011 Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία Αγροτικών Σωματείων Πάφου