start

start

 

 

Το Δ.Σ. της Ομοσπονδίας ανακοινώνει το πρόγραμμα του πρωταθληματος Α΄ και Β΄ Ομίλου της ποδοσφαιρικής περιόδου 2019/2020. Το ολοκληρωμένο πρόγραμμα θα δοθεί αμέσως μόλις εγκριθεί από το Δ.Σ. της Ομοσπονδίας. 

 

Ενημερώνουμε επίσης ότι το σωματείο ΠΑΣ Φοίνικας Γυαλιάς δήλωσε με γραπτή επιστολή του προς την Ομοσπονδία στις 26 Σεπτεμβρίου 2019 ότι αδυνατεί να λάβει μέρος στα πρωταθλήματα της ποδοσφαιρκής περιόδου που διανύουμε. Με βάση την Ενιαία Προκήρυξη των Πρωταθλήματων Ομοσπονδιών Μελών της ΣΤΟΚ όλοι οι αγώνες του σωματείου θεωρούνται ότι έχουν κερδηθεί από τις αντίπαλες ομάδες με σκορ 3-0. 

 

Α΄  ΟΜΙΛΟΣ 

 

    1η Αγωνιστική  
ΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ05-10-193:30 μμΜΑΡΑΚΑΝΑΚ Ν ΑΡΜΟΥvsΑΕΝ ΤΙΜΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ06-10-193:30 μμΔημοτικό Στάδιο ΜουττάλλουΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣvsΑ Σ ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ04-10-197:00 μμΚοινοτικό Στάδιο ΤάλαςΑ Σ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥvsΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β 2015
ΣΑΒΒΑΤΟ05-10-193:30 μμΚοινοτικό Στάδιο ΓιόλουΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥvsΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
       
    2η Αγωνιστική  
ΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ12-10-193:30 μμΜΑΡΑΚΑΝΑΚ Ν ΑΡΜΟΥvsΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ12-10-193:30 μμΚοινοτικό Στάδιο ΧλώρακαςΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β 2015vsΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ12-10-193:30 μμΚοινοτικό Στάδιο ΚισσόνεργαςΑ Σ ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣvsΑ Σ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ13-10-193:30 μμΜΑΡΑΚΑΝΑΑΕΝ ΤΙΜΗΣvsΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
       
    3η Αγωνιστική  
ΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ19-10-193:30 μμΔημοτικό Στάδιο ΜουττάλλουΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣvsΑΕΝ ΤΙΜΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ18-10-197:00 μμΚοινοτικό Στάδιο ΤάλαςΑ Σ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥvsΚ Ν ΑΡΜΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ20-10-193:30 μμΚοινοτικό Στάδιο ΓιόλουΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥvsΑ Σ ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ19-10-193:30 μμΔημοτικό Στάδιο ΜουττάλλουΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥvsΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β 2015

 

 

 

Β΄  ΟΜΙΛΟΣ

 

    1η Αγωνιστική  
ΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ06-10-193:30 μμΔημοτικό Στάδιο ΠέγειαςST GEORGES F C vsΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ06-10-193:30 μμΚοινοτικό Στάδιο ΚουκλιώνΑ. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C.vsΑ. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
   Κοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣvsΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ05-10-193:30 μμΔημοτικό Στάδιο ΜουττάλλουΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑvsΚ. Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ
       
    2η Αγωνιστική  
ΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ13-10-193:30 μμΔημοτικό Στάδιο ΠέγειαςST GEORGES F C vsΑ. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C.
ΣΑΒΒΑΤΟ12-10-193:30 μμΔημοτικό Στάδιο ΓεροσκήπουΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥvsΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ
   Κοινοτικό Στάδιο ΜανδριώνΑ. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝvsΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ13-10-193:30 μμΚοινοτικό Στάδιο ΤάλαςΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣvsΚ. Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ
       
    3η Αγωνιστική  
ΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ19-10-193:30 μμΚοινοτικό Στάδιο ΚουκλιώνΑ. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C.vsΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ
   Κοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας ΧρυσοχούςΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣvsST GEORGES F C 
ΚΥΡΙΑΚΗ20-10-193:30 μμΔημοτικό Στάδιο ΜουττάλλουΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑvsΑ. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ20-10-193:30 μμΟΛΥΜΠΙΚΟΚ. Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣvsΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ