Α΄  Όμιλος

ST GEORGES F.C. 0 : 4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ

 

Τελικό αποτέλεσμα 4-0 υπέρ του σωματείου Προμηθέας Μουττάλλου

85΄ 0-4 σκόρερ ο Δημήτρης Λουκαϊδης

52΄ 0-3 σκόρερ ο Χαράλαμπος Παλάς

37΄ 0-2 σκόρερ ο Ιωάννης Λαντζουράκης

30΄ 0-1 σκόρερ ο Ιωάννης Λαντζουράκης

 

  • Διαιτητής : ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 1ος Βοηθός : ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
  • 2ος Βοηθός : ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
  • Παρατηρητής : ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3 : 1 ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

 

 

Τελικό αποτέλεσμα 3-1 υπέρ του σωματείου Αφροδίτη Γεροσκήπου

90+  3-1 σκόρερ ο Χρίστος Δημητρίου

90΄  2-1σκόρερ ο Κωνσταντίνος Ποποβίδης

89΄  1-1  σκόρερ ο Χρίστος Δημητρίου

16΄  0-1 σκόρερ Γεώργιος Μιχαήλ

  • Διαιτητής : ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ
  • 1ος Βοηθός : ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
  • 2ος Βοηθός : ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
  • Παρατηρητής : ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

Β΄  Όμιλος

Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ 2 : 7 Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ

 

 

Τελικό αποτέλεσμα 7-2 υπέρ του σωματείου Ευαγόρας Πάφου

85΄ 2-7 σκόρερ ο Θανέλας Ταξιάρχης

80΄ 2-6 σκόρερ ο Θανέλας Ταξιάρχης

76΄ 2-5 σκόρερ ο Γιώργος Αργυρού

45΄ 1-5 σκόρερ ο Θανέλας Ταξιάρχης

36΄ 1-4 σκόρερ ο Σάββας Γεωργίου

24΄ 0-4 σκόρερ ο Θανέλας Ταξιάρχης

17΄ 0-3 σκόρερ ο Κωνσταντίνος Μεταξάς

14΄ 0-2 σκόρερ ο Valdimir Tanchev

12΄ 0-1 σκόρερ ο Θανέλας Ταξιάρχης

 

  • Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  • 1ος Βοηθός : ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ
  • 2ος Βοηθός : ΕΡΧΑΝ ΑΛΗ
  • Παρατηρητής : ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ

 

 

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ 8 : 1 Α. Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ

 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ

Τελικό αποτέλεσμα 8-1 υπέρ του σωματείου Αναγέννηση/Ελπίδα

80΄ 8-1 σκόρερ ο Μίκης Αντρέου

67΄ 7-1 σκόρερ ο  Gal Istvan

58΄ 7-0 σκόρερ ο Χαράλαμπος Πιττάκας

53΄ 6-0 σκόρερ ο Αντρέας Καλοζώης

45΄ 5-0 σκόρερ ο Αντρέας Καλοζώης

33΄ 4-0 σκόρερ ο Αντρέας Καλοζώης

10΄ 3-0 σκόρερ ο Αντρέας Καλοζώης

3΄ 2-0 σκόρερ ο Γιώργος Πυργούδης

1΄  1-0 σκόρερ ο Γιώργος Πυργούδης

 

  • Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  • 1ος Βοηθός : ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  • 2ος Βοηθός : ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ
  • Παρατηρητής : ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ