Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας Αντρέας Βραχνός 16/17

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : Κοινοτικό Κουκλιών

Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ – Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F C

Διαιτητής :  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής : ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ

Παρατηρητής :  ΑΝΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : Κοινοτικό Αμπελίτη

Α. Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ—ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ

Διαιτητής :  ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΚΟΣ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Παρατηρητής :  ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : Μουττάλλου

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ

Διαιτητής :  ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΠΟΛΥΜΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής : ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ

Παρατηρητής :  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : Βοηθητικά Πάφου

Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ—ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

Διαιτητής :  ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής : ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ

Παρατηρητής :  ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : Κοινοτικό Τάλας

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ—ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β 2015

Διαιτητής :  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παρατηρητής :  ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΪΔ

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : Βοηθητικά Πάφου

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ — Α. Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

Διαιτητής :  ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΚΟΣ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Παρατηρητής :  ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας Αντρέας Βραχνός 16/17

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : Κοινοτικό Κάτω Πύργου

ΠΑΣ ΚΑΤΩ ΠΥΡΓΟΣ ΤΥΛΛΗΡΙΑΣ – ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΣ

Διαιτητής :  ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής :

Παρατηρητής :  ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχαλάκης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ—Α.Ε.Ν. ΤΙΜΗΣ

Διαιτητής :  ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής : ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ

Παρατηρητής :  ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : Δημοτικό Στάδιο ¨Μιχαλάκης Κυπριανού¨ Γεροσκήπου

Κ.Ν. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΔΑΣ—Α. Ε. ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Διαιτητής :  ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής : ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ

Παρατηρητής :  ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΥ

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2017 – Ώρα 14.30

Γήπεδο : MAIN PLAY – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΓΕΙΑΣ

ΠΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΦΟΥ—ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΘΕΛΕΤΡΑΣ

Διαιτητής :  ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Α΄ Βοηθός Διαιτητής : ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Β΄ Βοηθός Διαιτητής : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Παρατηρητής :  ΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ

 
     
 
 
 
     
     
     
 
     

ΧΟΡΗΓΟΙ