Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΑΣΠ 2023-2024
Σάββατο 20/01/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κύπελλο
Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ vs Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ14:00ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥΑΝΤΡΕΑΣ ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου14:00ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ vs Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΛΑΣ14:00ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΝΑΣΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ
Κυριακή 21/01/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κύπελλο
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ14:00ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ14:00ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ14:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
Παρασκευή 26/01/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C. vs Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ19:00ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Όμιλος Standard
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 vs ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας19:00ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
Σάββατο 27/01/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ14:30ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥΑΝΤΡΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
Όμιλος Standard
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚοινοτικό Γήπεδο Γιόλου14:30ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΕΚΟΣΑΝΤΡΕΑΣ ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥ vs Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓήπεδο Μουττάλου14:30ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κυριακή 28/01/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Standard
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Γήπεδο Τάλας14:30ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ
Όμιλος Premier
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ14:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
Δευτέρα 29/01/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Standard
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ARMOY F.C.Δημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου19:00ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΝΑΣΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ
Σάββατο 03/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Standard
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015Κοινοτικό Γήπεδο Αμπελίτη14:30ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΕΚΟΣΑΝΤΡΕΑΣ ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ
ARMOY F.C. vs ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΓΕΙΑΣ14:30ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
Όμιλος Premier
Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ / ΠΑΦΟΣ14:30ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΝΩΛΗΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΝΑΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ14:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣΑΝΤΡΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κυριακή 04/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Standard
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου14:30ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ14:30ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
Όμιλος Premier
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C.ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ14:30ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ
Δευτέρα 05/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Standard
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μιχάλης Κυπριανού Γεροσκήπου19:00ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΝΑΣΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥΑΝΤΡΕΑΣ ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ
Παρασκευή 09/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C. vs Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ19:00ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
Σάββατο 10/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ / ΠΑΦΟΣ15:00ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ
Όμιλος Standard
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥ vs ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:00ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 vs Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:00ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΑΝΤΡΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΝΑΣΑΝΤΡΕΑΣ ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ vs Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Κυριακή 11/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ15:00ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Όμιλος Standard
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ARMOY F.C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:00ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:00ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΡΙΤΖΙΩΤΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Παρασκευή 16/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C. vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ19:00ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
Σάββατο 17/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ15:00ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΝΑΣΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΝΤΡΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κυριακή 18/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:00ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Όμιλος Standard
ARMOY F.C. vs Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO15:00ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΕΚΟΣΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ vs ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ15:00ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥΑΝΤΡΕΑΣ ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:00ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΔΗΣΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑ
Δευτέρα 19/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Standard
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ19:00ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΑΝΤΡΕΑΣ ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ
Σάββατο 24/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ / ΠΑΦΟΣ15:00
Όμιλος Standard
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ARMOY F.C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:00
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ vs Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΠΕΛΙΤΗ / ΠΑΦΟΣ15:00
Κυριακή 25/02/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:00
Όμιλος Standard
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:00
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ vs ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:00
Σάββατο 02/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ vs Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ / ΠΑΦΟΣ15:00
Όμιλος Standard
ARMOY F.C. vs Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO15:00
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:00
Κυριακή 03/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ15:00
Όμιλος Standard
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:00
Δευτέρα 04/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Standard
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ19:00
Παρασκευή 08/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C. vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ19:00
Όμιλος Standard
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ19:00
Σάββατο 09/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ / ΠΑΦΟΣ15:30
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ15:30
Όμιλος Standard
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥ vs ARMOY F.C.ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:30
Κυριακή 10/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Standard
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:30
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΠΕΛΙΤΗ / ΠΑΦΟΣ15:30
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ vs ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ15:30
Σάββατο 23/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ15:30
Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ vs ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:30
Όμιλος Standard
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΙΟΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥ vs ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:30
Κυριακή 24/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ15:30
Όμιλος Standard
ARMOY F.C. vs ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO15:30
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ15:30
Σάββατο 30/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ vs Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ / ΠΑΦΟΣ16:00
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ16:00
Όμιλος Standard
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΠΕΛΙΤΗ / ΠΑΦΟΣ16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015 vs ARMOY F.C.ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ / ΠΑΦΟΣ19:00
Κυριακή 31/03/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ / ΠΑΦΟΣ16:30
Όμιλος Standard
ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΛΑΣ / ΠΑΦΟΣ16:30
Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ16:30
Δευτέρα 01/04/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Standard
ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ / ΠΑΦΟΣ19:00
Παρασκευή 05/04/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F. C. vs ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ19:00
Σάββατο 06/04/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α.Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ. ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ / ΠΑΦΟΣ16:30
Κυριακή 07/04/2024ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΑ΄ΒΟΗΘΟΣΒ΄ΒΟΗΘΟΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Όμιλος Premier
Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ / ΠΑΦΟΣ16:30