Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Το Δ.Σ. της ΠΟΑΣΠ ανακοινώνει το κατάλογο Βραβεύσεων για τη Ποδοσφαιρική περίοδο 2023/2024.

Όλες οι βραβεύσεις θα γίνουν κατά τη διάρκεια της Ετήσιας Τελετής η οποία θα γίνει τη Παρασκευή 10 Μαΐου 2024 και ώρα 8.00μμ στο εστιατόριο <Το Στενό>

 

ΠΟΑΣΠ – ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023/2024

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2023/2024

Α΄ ΦΑΣΗ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ: Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ 

ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΡΙΑ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΡΙΑ : Α.Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ: Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ – 44 ΓΚΟΛ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ: Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ – 11 ΓΚΟΛ

1ος ΣΚΟΡΕΡ:  ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΑΤΤΑΣ – 19 ΓΚΟΛ,  Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ

 

Α΄ ΦΑΣΗ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ: Α.Π.Ο. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 

ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΡΙΑ: Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F .C

ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΡΙΑ : Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ: Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F .C  – 62 ΓΚΟΛ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ: Α.Π.Ο. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ  – 8 ΓΚΟΛ

1ος ΣΚΟΡΕΡ:  ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΘΑΝΕΛΑΣ – 24 ΓΚΟΛ, Α.Π.Ο. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

 

Β΄ ΦΑΣΗ –  ΟΜΙΛΟΣ PREMIER

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ: Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F .C 

ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΡΙΑ: Α.Π.Ο. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΡΙΑ : ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ: Α.Π.Ο. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ – 21 ΓΚΟΛ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ: Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F .C  & ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ  – 7 ΓΚΟΛ

1ος ΣΚΟΡΕΡ: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΘΑΝΕΛΑΣ – 8 ΓΚΟΛ, Α.Π.Ο. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

 

Β΄ ΦΑΣΗ –  ΟΜΙΛΟΣ STANDARD

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ: ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ 

ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΡΙΑ: ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β 2015

ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΡΙΑ : Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ: ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β 2015– 27 ΓΚΟΛ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ: ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ & Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ – 7 ΓΚΟΛ

1ος ΣΚΟΡΕΡ: ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ– 7 ΓΚΟΛ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ  2023/2024

ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ : Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ 

ΦΙΝΑΛΙΣΤ : Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F .C.

1ος ΣΚΟΡΕΡ:  – JAMES SANDERSON – 3  ΓΚΟΛ, Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

1ος ΣΚΟΡΕΡ:  – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΓΙΑΖΗΤΗΣ – 3  ΓΚΟΛ, Α.Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ

1ος ΣΚΟΡΕΡ:  – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΘΑΝΕΛΑΣ, Α.Π.Ο. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

 

ΗΘΟΣ  2023/2024

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΗΘΟΥΣ (ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΣΩΜΑΤΕΙΟ)

Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ: ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΜΗΝΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ.: ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ: ΒΛΑΝΤ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ

Α. Ε. ΚΟΥΚΛΙΩΝ F .C.: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ARMOY F.C.: ΦΑΝΟΣ ΑΡΕΣΤΗ

ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ: ANTREI MARIAN

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ: MARIAN POPESCU

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β 2015: ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ

Α.Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ: ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΛΟΖΩΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ: ΣΑΒΒΑΣ ΑΔΑΜΟΥ

Α.Π.Ο. ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ: ΟΝΙΣΗΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ

Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ: ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΤΣΟΝΟΥΡΗΣ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ: ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΝΤΑΝΤΙΔΗΣ

ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΜΠΑΣ : ΡΑΦΑΗΛ ΝΕΑΡΧΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ: ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΗΛΙΑ

 

ΟΜΑΔΑ ΗΘΟΥΣ   :  Α Σ ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

 

ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ: ΑΛΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ: ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

Αθλοθέτες: 

 

DERESIO PETROLEUM LTD 

 

 

Χορηγός: