Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
Για σκοπούς προβολής οι υπεύθυνοι των αγροτικών μας Ομοσπονδιών μπορούν να επικοινωνούν με το Γραφείο Τύπου ΚΟΠ.
 
Στο ντέρμπι κορυφής του Πρωταθλήματος ΑΠΟΕΣΠ ο Ήφαιστος Μιτσερού νίκησε με 2-0 τον Μαθιάτη, αναβλήθηκε το παιχνίδι μεταξύ ΘΟΪ Δένειας-Αχαιών Ακτή.
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΤΤΑΜΑΡΑ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΗΣΟΥ
1-5
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΠΑΛΙΟΜ- Κ.Ν.ΠΟΛΥΣΤΥΠΟΥ
1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΙΤΣΕΡΟΥ – Α.Π.Ο.ΜΑΘΙΑΤΗ
2-0
ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΚΑΚΙΟΥ-ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
0-4
ΚΕΝΗ: Εθνικός Καϊμακλίου
 
        ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΙΤΣΕΡΟΥ
7
31-1
21
2.
Α.Π.Ο.ΜΑΘΙΑΤΗ
7
22-2
18
3.
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
7
18-6
13
4.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΗΣΟΥ
7
24-16
12
5.
ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΚΑΚΙΟΥ
7
15-24
12
6.
ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΠΑΛΙΟΜ.
7
16-12
10
7.
Κ.Ν.ΠΟΛΥΣΤΥΠΟΥ
6
11-21
8
8.
ΑΧΑΙΩΝ ΑΚΤΗ
5
8-14
6
9.
ΘΟΪ ΔΕΝΕΙΑΣ
      5
9-11
5
10.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΙΜΑΚΛΪΟΥ
6
7-15
3
11.
ΤΤΑΜΑΡΑ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7
2-38
0
 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ  ΕΠΟΠΛ
 
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ Παλαιομετόχου-ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου 
1-1
ΑΡΗΣ Πέρα Ορεινής-ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μάμμαρι 
2-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού-ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ Ξυλιάτου 
3-1
ΑΠΟΑ ΄Αλωνας-ΟΧΕΝ Περιστερώνας 
1-4
ΕΝΩΣΗ Κοκκινοτριμιθιάς-ΕΘΝΙΚΗ Σκυλλούρας 
2-0
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών – Ε.Μ.Ανθούπολης 
3-0
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ-ΑΕΚ Κόρνου 
4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ Μοσφιλωτής – ΑΟΨ Ψιμολόφου  
0-2
ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών – ΕΘΝΙΚΟΣ Δευτεράς  
2-1
ΘΟΙ Καπέδων-ΟΜΟΝΟΙΑ Αγίας Βαρβάρας 
7-3
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
 
        Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1.
Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς
26-5
21
2.
ΟΧΕΝ Περιστερώνας
25-4
19
3.
Ροτσίδης Μάμμαρι
20-13
14
4.
Άγιος Μάμας Ξυλιάτου
15-10
11
5.
Αχιλλέας Αγρού
12-15
10
6.
Άρης Πέρα Ορεινής
9-10
7
7.
Δόξα Παλαιομετόχου
10-20
7
8.
ΑΠΟΑ Άλωνας
 10-14
5
9.
Εθνική Σκυλλούρας
9-16
4
10.
ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου
4-33
1
 
        Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1.
ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών
26-7
21
2.
Ο Κορμακίτης
18-5
16
3.
ΑΟΨ Ψιμολόφου
14-10
13
4.
ΘΟΪ Καπέδων
18-14
12
5.
Απόλλων Λυμπιών
12-13
12
6.
ΑΕΚ Κόρνου
15-12
10
7.
Εθνικός Δευτέρας
15-16
9
8.
Ομόνοια Αγίας Βαρβάρας
 12-26
6
9.
ΕΜ Ανθούπολης
 10-19
4
10.
Διγενής Μοσφιλωτής
  0-14
0
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Νικηταρίου–ΑΕ Βυζακιάς
2-1
ΑΡΑΚΑΣ Λαγουδερών-Σαράντι-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Πλατ. 
2-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Καλού Χωριού-ΛΕΝΑΣ Χανδριών 
5-7
ΧΡ.Κ.Ν.Π.Παλ. ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ-ΠΑΟ Κάτω Μονής 
1-2
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΡΑΛ.&ΠΡΟΔΡ.Αναλυόντα-Κ.ΜΑΤΣΗΣ Λακατ.
0-4
ΕΥΑΓ.ΠΑΛΛΗΚ. Αγ. Τριμιθιάς-Π.ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ
4-0
Η «ΑΚΑΝΘΟΥ»-ΘΟΙ Τσερίου 
3-3
 
Αποτελέσματα Ακαδημιών / Eφηβικού ΕΠΟΠΛ
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού-ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου  1-10, ΔΟΞΑ Παλαιομετόχου-ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μάμμαρι   2-0
 
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Ε.Μ.Ανθούπολης-ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών 1-2, ΑΕΚ Κόρνου-Κ. ΜΑΤΣΗΣ Λακατάμιας 1-1
 
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΠΙΣ Αυτοστ.Γερίου-Άρακας Λαγουδερών/Σαράντι 1-4, ΑΟΚ Κλήρου-ΕΝΩΣΗ Κοκκινοτριμιθιάς 2-0

Πηγή : Ιστοσελίδα ΚΟΠ