Τα αποτελέσματα των Πρωταθλημάτων ΠΑΑΟΚ Λεμεσού:
 
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Διγενής Ύψωνα-Ανόρθωση Πολεμιδιών
12-1
ΘΟΪ Μοναγριού-ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου
2-6
Αμαθούς Αγ. Τύχωνα-Ανόρθωση Μουτταγιάκκας
1-0
FC Επισκοπής-ΘΟΪ Πύργου
4-0

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΝ Συν. Κολοσσίου-ΑΕΚ Καθολικής
4-0
Βυζαντινός-Λένας
0-1
Παρθενών Χαλκούτσας-ΕΝ Ύψωνα
0-5
ΕΣ Λιμνατίου-ΘΟΪ Πισσουρίου (διακοπή)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Π&Σ Ζακακίου-Απόλλων Αγριδιών
0-0
Χρ. Μηνάς Κορφής-Τσαγγάρης Πελενδρίου
1-2
ΑΕ Αλάσσας-ΠΑΟΚ Πάνω Πολεμιδιών
0-1
ΑΤΕ-ΠΕΚ Αγίου Μάμα-Α&Ν Ονησιφόρου
1-0
 
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5
24
5
12
2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
5
27
10
12
3
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
5
11
5
12
4    
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΜΟΥΤΑΓΙΑΚΑΣ
5
11
7
9
5
Θ.Ο.Ι ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ
5
18
14
6
6
F.C. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
5
10
15
6
7
Θ.Ο.Ι ΠΥΡΓΟΥ    
5
5
18
3
8
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
5
3
35
0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

1
Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ
5
13
1
15
2
Λ Ε Ν Α Σ ΛΕΜΕΣΟΥ
5
10
3
12
3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ
5
9
7
7
4
Α.Ε.Ν. ΣΥΝ. ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
5
7
5
6
5
Θ.Ο.Ι. ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
4
3
8
6
6
Ε.Σ. ΛΙΜΝΑΤΙΟΥ
4
4
5
4
7
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ
5
3
10
3
8
Α.Ε.Κ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
5
3
13
3
Για την 6η αγωνιστική θα γίνουν οι ακόλουθοι αγώνες :
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.11.2011 και ώρα 7.00 μ.μ.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ Κ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ-F.C. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΠΑΟΚ Π. ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ-ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.11.2011 και ώρα 2.30 μ.μ.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΜΟΥΤΑΓΙΑΚΑΣ-Θ.Ο.Ι. ΠΥΡΓΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ-Θ.Ο.Ι. ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ                          
Ε.Ν. ΥΨΩΝΑ-Ε.Σ. ΛΙΜΝΑΤΙΟΥ
Λ Ε Ν Α Σ-ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ-ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ
ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ-Π & Σ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 20.11.2011 και ώρα 2.30 μ.μ.
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ-Α.Ε. ΑΛΑΣΣΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ-Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ
Α.Ε.Ν. ΣΥΝ. ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΟΠΛ
Για το Πρωτάθλημα Α’ Κατηγορίας ΕΠΟΠΛ σημειώθηκαν τα ακόλουθα αποτελέσματα:
 
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ροτσίδης Μάμμαρι-ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου
5-0
Δόξα Παλαιομετόχου-Άγιος Μάμας Ξυλιάτου
0-4
Άρης Πέρα Ορεινής-ΟΧΕΝ Περιστερώνας
0-1
Αχιλλέας Αγρού-Εθνική Σκυλλούρας
1-0
ΑΠΟΑ Άλωνας-Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς
2-3
 
Στη βαθμολογία προηγείται η Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς με 15 βαθμούς και ακολουθεί με 13 βαθμούς η ΟΧΕΝ Περιστερώνας.
 
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΚ Κόρνου-ΕΜΑ Ανθούπολης
2-2
Απόλλων Λυμπιών-ΑΟΨ Ψημολόφου
1-0
Ο Κορμακίτης-Εθνικός Δευτεράς
2-0
Διγενής Μοσφιλωτής-Ομόνοια Αγ. Βαρβάρας
0-2
ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών-ΘΟΪ Καπέδων (αναβολή)
 
Στη βαθμολογία προηγούνται με 12 βαθμούς ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών και Κορμακίτης.
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Για το Πρωτάθλημα Β’ Κατηγορίας ΕΠΟΠΛ σημειώθηκαν τα ακόλουθα αποτελέσματα:
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Νικηταρίου – ΑΡΑΚΑΣ Λαγουδερών/Σαράντι 11-1 
ΠΑΟ Κάτω Μονής – Α.Ε.Βυζακιάς 0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Καλού Χωριού – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Πλατανιστάσας 2-1
ΧΡ.Κ.Ν.Π.Παλαιομετόχου«ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ» – ΛΕΝΑΣ Χανδριών   3-1
 
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΡΑΛ.&ΠΡΟΔΡ.Αναλυόντα – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ (ΕΛΕΥΘ.) Χάρτζιας 1-2
ΕΥΑΓ.ΠΑΛΛΗΚΑΡ. Αγ.Τριμιθιάς – ΕΝΑ Ασωμάτου 3-2
ΕΘΝ.ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ Καμπιών – Κ.ΜΑΤΣΗΣ Λακατάμιας   1-1 
Η «ΑΚΑΝΘΟΥ» – Π.ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ Επισκοπειού (διακοπή)

Το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 19-20 το πρόγραμμα περιλαμβάνει τις αναμετρήσεις της πρώτης φάσης του Κυπέλλου ΕΠΟΠΛ.
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
 
Σάββατο 19 Νοεμβρίου
ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μάμμαρι – ΧΡ.Κ.Ν.Π.Παλαιομετόχου «ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ»
 
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού – ΘΟΙ Τσερίου   Γήπεδο ΟΧΕΝ Περιστερώνας
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ (ΕΛΕΥΘ.) Χάρτζιας – ΑΠΟΑ ΄Αλωνας
ΑΓΙΟΣ ΜΑΜΑΣ Ξυλιάτου – Η «ΑΚΑΝΘΟΥ»
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Νικηταρίου – ΘΟI Καπέδων
ΑΡΗΣ Πέρα Ορεινής – ΕΘΝΙΚΗ Σκυλλούρας
Κ.ΜΑΤΣΗΣ Λακατάμιας – ΕΝΑ Ασωμάτου
Α.Ε.Βυζακιάς – ΛΕΝΑΣ Χανδριών
ΧΑΡΑΛ.&ΠΡΟΔΡ.Αναλυόντα – ΟΜΟΝΟΙΑ Αγίας Βαρβάρας
ΕΝΩΣΗ Κοκκινοτριμιθιάς – ΑΤΕ/ΠΕΚ Εργατών
ΕΥΑΓ.ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ Αγίων Τριμιθιάς – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Καλού Χωριού
ΑΠΟΠ Παλαιχωρίου – ΔΙΓΕΝΗΣ Μοσφιλωτής
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ – ΟΧΕΝ Περιστερώνας
ΑΟΨ Ψιμολόφου – ΕΘΝΙΚΟΣ Δευτεράς
ΑΕΚ Κόρνου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών
ΔΟΞΑ Παλαιομετόχου – Ε.Μ.Ανθούπολης
 
*Σε περίπτωση ισοπαλίας των αγώνων, δίδεται ημίωρη παράταση και εάν το αποτέλεσμα παραμένει το ίδιο ακολουθεί η διαδικασία των πέναλτι.