Live

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

Δύο αγώνες για τον όμιλο Premier, ένας στις 2.30μμ και ένας στις 5.30μμ, και τέσσερεις αγώνες για τον όμιλο Standard είναι το σημερινό πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Β΄ Φάσης.

Για όλους τους αγώνες θα υπάρχει συνεχής ενημέρωση από το άρθρο αυτό το οποίο θα ανανεώνεται ανάλογα με την εξέλιξη του σκορ

 

Για το όμιλο Premier διεξάγονται οι πιο κάτω αγώνες:

Ευαγόρας Παλληκαρίδης Πάφου – Αφροδίτη Γεροσκήπου στο Γήπεδο Μουττάλλου στις 2.30μμ 

  • Διαιτητής : ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  • 1ος Βοηθός : ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 2ος Βοηθός : ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  • Παρατηρητής : ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

  ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ

  ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

Τελικό σκόρ ισόπαλο  0  – 0

 

Ακρίτας Χλώρακας Β΄ 2015 – Χρυσομηλιά Αγίου Αμβροσίου Κερύνειας στο Κοινοτικό Γήπεδο Χλώρακας στις 5.30μμ 

  • Διαιτητής : ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΤΟΚΑΡΕΒ
  • 1ος Βοηθός : ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
  • 2ος Βοηθός : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  • Παρατηρητής : ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

  ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄ 2015

  ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

52΄  0 – 1 σκόρερ ο Stoil Bogdanov

63΄  0 – 2 σκόρερ ο Χρίστος Χατζηζηνοβίου

79΄  0 – 3 σκόρερ ο Λεόντιος Παρασκευόπουλος

85΄  0 – 4 σκόρερ ο Θεόδωρος Τζαγκίδης

89΄  1 – 4 σκόρερ ο Ιωάννης Καραολής

Τελικό αποτέλεσμα 4 – 1 υπέρ του σωματείου Χρυσομηλιά Αγίου Αμβροσίου Κερύνειας

 

Φάσεις από τον αγώνα στη Χλώρακα

 

Για το όμιλο Standard διεξάγονται οι πιο κάτω αγώνες. Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 2.30μμ

Α.Σ. ΑΝΑΡΙΤΑΣ vs ARMOY F.C.  στο Κοινοτικό Γήπεδο Τάλας 

  • Διαιτητής : ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
  • 1ος Βοηθός : ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  • 2ος Βοηθός : ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

  Α Σ ΑΝΑΡΙΤΑΣ

  ARMOY F C

 

5΄ 0 – 1 σκορερ ο  Cyprian Lazar

17΄  0 – 2 σκόρερ ο Αντρέας Αντρέου

50΄ 0 – 1 σκορερ ο  Cyprian Lazar  με πέναλτι

64΄  0 – 4 σκόρερ ο Φάνος Αρέστη

66΄  0 – 5 σκόρερ ο Φάνος Αρέστη

 

ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs Α.Σ. ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ  στο Δημοτικό Στάδιο <Μιχαλάκης Κυπριανού> Γεροσκήπου

  • Διαιτητής : ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
  • 1ος Βοηθός : ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΓΓΟΥΛΟΣ
  • 2ος Βοηθός : ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  • Παρατηρητής : ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

  ΑΠΟΠ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ

  ΚΙΣΣΟΣ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ

24΄  1 – 0 σκόρερ ο Δημήτρης Δημητρίου

83΄  2 – 0 σκόρερ ο Αντρέας Τούρος

Τελικό σκορ 2 – 0 υπέρ του σωματείου ΑΠΟΠ Γεροσκήπου

 

 

Α.Ε.Ν. ΤΙΜΗΣ vs Α.Ε. ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ  στο Κοινοτικό Γήπεδο Τίμης

  • Διαιτητής : ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΝΑΣ
  • 1ος Βοηθός : ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ
  • Παρατηρητής : ΑΝΤΡΕΑΣ ΖΑΒΡΟΣ

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

  ΑΕΝ ΤΙΜΗΣ

  Α Ε ΑΜΠΕΛΙΤΗΣ

16΄  0 – 1 σκόρερ ο Αντρέας Νίκου

74΄  0 – 2 σκόρερ ο Γιώργος Αργυρού

90΄  0 – 3 σκόρερ ο Χρύσανθος Χρυσάνθου

Τελικό σκορ 3 – 0 υέρ του σωματείου Α Ε Αμπελίτης

Η ομάδα της ΑΕΝ Τίμης

 

ST. GEORGES F.C. vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ  στο Δημοτικό Στάδιο Πέγειας

  • Διαιτητής : ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ
  • 1ος Βοηθός : ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ
  • Παρατηρητής : ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

  ST. GEORGE’S F.C.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ

14΄  0 – 1

23΄  1 – 1

31΄ 2 – 1

48΄ 2 – 2

55΄  2 – 3

60΄  3 – 3

63΄ 4 – 3

67΄  4 – 4

Τελικό σκόρ ισόπαλο  4 – 4

 

 

ΧΟΡΗΓΟΙ